Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
10. aug 2008

jani, žeby? 🙂 😉

petusko
10. aug 2008

veru, kým im chutí tak je dobre 🙂

evickaleh
10. aug 2008

radus som mrkla album, mala je zlata 😉

radoslava
10. aug 2008

Moja Sabinka miluje tiez lyžičky
hovori im tak zvlaštne lyža alebo tak nejako a uz uteka do šuflika a vytahuje potom ide k stojičke a hovori
HAČ a papam
a začala strasne opakova uz skoro všetko normalne nechapem ale niečo tak dokomoly no nasmejeme sa mužičkom.
PETUSKO pahltne u nas to funguje tak ze Sabinka papa s kazdym

evickaleh
10. aug 2008

co je s vavi? sa ani neukaze ked som tu? musim ju ist niekedy fakt mrknut. Ozi kocky som sa chcela spytat chodievate s detmi na kupaliska? ja sa toho stranim zatial, Petko sa kupe len v bazeniku doma zatial.

radoslava
10. aug 2008

Evi Petko nema chybu a ta posledna fotka no to si viem živo predstavit ten plač.
Ozaj hadžu sa vam deti o zem . Lebo naša herečka to začina praktizovat. Vacsinou ju necham tak len vonku ju zdviham zo zeme a taham prec 😀

petusko
10. aug 2008

a sovička tonička je kde 😕 a čertula? o tej ani noviny nepíšu 😕

radoslava
10. aug 2008

Evi ja som sa tiez trochu bala ale zacali sme chodit a to dost a zatial je mala ok. A leto pomali konci tak nas zostane uz len ta plavaren.

evickaleh
10. aug 2008

Radus aj u vas sa stale papa? aj Petko koho vidi jest s kazdym papa a najviac miluje ovocie a tvrdy syr tehlu tu by jedol stale, bez chleba bez vsetkeho a normalne si to vychutnava tak papa a ked sa ho spytam ze co si kupi v obchode povie mi ze kyr 😀 sa tak smejem, prideme do obchodu a hovori predavacke kyr{syr} ta nechape 😀

radoslava
10. aug 2008

Tonik sa zjavi uvidiš a čertula tu nebola fakt uz strasne ale strasne davno 😕

radoslava
10. aug 2008

Fakt tak mu chuti syr no zlaty musi byt. Sabinka strasne lubi tiez ovocie a hlavne Melon to je podla jej slovnik
MELI 😀
Predavačkam hovorieva vzdy TETA a oni prosim a ona zase TETA. Betarka ich natahuje a pritom sa tak rehoce.

evickaleh
10. aug 2008

radus no moj maly sa nieze hadze on zacne revat roztiahne nohy potojacky a tak sa vrti od jedu a musim ho chytit lebo sa bojim aby nespadol a v kuchyni zasa praktizuje pri hneve to, ze tam mame kreslo a moze byt hocikde v kuchyni sa nachneva zacne revat a s rozbehom sa hodi do kresla tak ze si lahne nan. No vtedy sa rehlim, lebo mi to je smiesne ako sa ksichti. No ta posledna foto to bol jedosko 😀 sa hneval na nieco, ale nedalo mi to lebo vtedy je podareny ked hodi taky nahnevany ksichtik. A inak ked nechce niekam ist kam ja tak sa pusti na zem a ani za svet nim nepohnem.

evickaleh
10. aug 2008

radus nas krpec hovori melonu melin 😀 😀 a havinovi nasmu ten sa vola Nela hovori meli 😀

evickaleh
10. aug 2008

Inak aj vasi chalani tak majstruju, ze kladivko, meter a pod.? ten nas na dvore len meterka {meter} a buk buk {kladivo}. A dovtedy beha po dvore kym si nenajde to svoje kladivko a svoj meter, lebo vzdy si to niekde necha a potom hladame.

radoslava
10. aug 2008

Najhoršie je ked nam to robia vonku že?
Každy kuka ze to si ani s vlastny deckom nevie rady. Vačšinou tak tie staršie pani po mne zazeraju mlade čo maju deti to chapu a asi ma aj lutuju. Nerobi to vonku často ale ked hej tak by som sa najradsej prepadla.
Minule mi začala jačat a ona ked jači tak to praskaju bubienky za to že sme sa nezastavili v skakacom hrade čo je pri jednom bare. Lenze tam sa deti mozu hrat len ked tak rodičia konzumuju a ja som nič nechcela

radoslava
10. aug 2008

Evi my teraz vozime kočiky a mame babiky šak sme baby nee
Ale inak u nas je čislo jeden BAGER
a este daždnik ten nosime von za kazdeho počasia 😀

evickaleh
10. aug 2008

radus ved jasne ze babiky a kociky to je pre kocky, ale moj len naradie by chcel a stale by na rebrik liezol a podobne vymysli. Aj maly to robi obcas vonku, ale v podstate my sme stale vonku 😀 na dvore a ked to robi viackrat za den susedia si mozu mysliet, ale ja to kasle ved aj oni mali deti, ta jedna dokonca 4 takze vie ake to je. A dazdnik aj moj ma rad, on hovori ze paradol {parazol

petusko
10. aug 2008

babulky, padá mi net zase, tak pôjdem spať...
ale inak máme aj my normálne dieťa, ktoré sa vie od jedu aj o zem hodiť, vrieskať ako pavián a pod. 😀 a z maškrt zbožňuje asi najviac hrozienka 😝 a ku šťastiu mu úplne stačí malá mláčka vody, tam sa dokáže babrať hodiny 😀
idem do hajan, fajne som si dnes s vami pokecala, dobrú noc vám prajem 😉 🙂 😔

radoslava
10. aug 2008

Dobru noc Petusko 😉

radoslava
10. aug 2008

Idem aj ja haji tak dobru nocku

evickaleh
10. aug 2008

petus no vsetky su tie nase detvaky rovnake 😀 , idem aj ja hajat dobru nocku vsetkym. som rada ze som si s vami mohla zasa pokecat.

radoslava
11. aug 2008

Dobre ranečko 😀

monkula
11. aug 2008

dobré ránko....
Radi, my áme to isté dieťa? 😕 😕

lenadka
11. aug 2008

ahojte baby, tak vasi krpcovia krasne papaju, to vam zavidim 😵 😉 moja je antijedak, ked vidi ze sa ide jest uteka prec, ma len par oblubenych jedal a aj tie niekedy odmietne co vobec necakame. Ked papa sama trva jej to vecnost, lebo si nabera ale len stvrtinku lyzicky polievky a len ciste a tak. Aspon ze ked ju krmim v poslednom case papa dobre a vsetko vacsinou. Minule ma sokla lebo sama zjedla polku chlebika bez toho aby bol nakrajany na kococky 😅 len som jej ho natrela a polku krajicka este prepolila, dala som jej ho do izby a ked som o chvilu prisla chlieb bol zjedeny, az som ju upodozrievala ze kam ho zasila 😅 😀
vcera si pytala sladkost, vybrala si banan v cokolade, kolko si myslite ze s neho zjedla??? Polovicku-ona este aj sladke neje ktovie ako 😅 zato surovu zelenu papriku minule po ceste v aute zjedla do tla, nejak som si nevsimla este aj z jadernikom a jadierkami len kusok stopky jej ostal 😀 😀 😀

mory
11. aug 2008

dobre rano kocky 😉
dnes som sa vratila s5 do prace je mi smutno za slovenskom a za vsetkym co som tam prezila ☹
ale teraz budem slovenskovat aspon na konikovy 😀 😝
ako sa tu mate? co nove?

monkula
11. aug 2008

ahoj moryy nič nové, detičky vrieskajú, hádžu sa o zem, prsote pohoda 😎 😀

lenadka
11. aug 2008

moja je u babky, vcera ju boli vziat takze 😎 len sa este musim doliecit 😅

mory
11. aug 2008

monkula 😀 aj moja sa zacala hadzat na zem 😝 😀 ale nic tym, nevyriesi takze ma smolu 😝 😀

lenadka a co ti je? 😕 niesom v obraze? 😉

monkula
11. aug 2008

naša začala aj nožičkou dupať... 😅
A tiež sa zbytočne špiní, takto nič nedosiahne a tie zvuky, č ovydáva, ak nie je s niečí mspokojná, ťažké vzdychy, pohŕdavé odfrknutie, no, to je tým ,že máme brášku v detskej puberte 😀 😀

lenadka
11. aug 2008

mory, ais som mala herpesovu anginu herpes mam aj na nose!!! 😠 normalne stredom nosa mi 3/4 z neho zaberaju herpesove chrasty 😝 ble vyzeram ako prisera...huuuuuuuuuu...bububu!!! 😲 uz sa mi to hoji ale vyzera to hrozne, a kaslem a soplim...no cela som "krasna" 😅 😅 😅