Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
14. aug 2008

ahoj erika, ako sa mas a co maly? teba tu nevidno 😕

mory
14. aug 2008

erika ano som to ja ale fotka trochu klame 😝
a ako vravi lenadka jediny koho tu nevidno si ty 😀 este netehulis? 🙂

monkula
14. aug 2008

Ahooj ,eriak ,DˇAkujem zarady na scrapmanii, aj tak som z toho lejeň 😀 😀 😀

dorotka
14. aug 2008

caute
no mory erika ma pravdu od teba uz ziadne reci o chudnuti nechcem citat
ja zas pribreram jedna radost ale sa tomu tesim aby som potom zas vydrzala co najdlhsie kojit

mory
14. aug 2008

dorotka ty len pekne priberaj a uz viete co to bude? alebo chcete prekvapko? 😉
prajem ti krasne tehulkovanie 😵

monkula
14. aug 2008

mory, ale teeeeda, poriadne si schudla ,s idržala tú 90-dňovú dietu?

erika153
15. aug 2008

monkula, len sa pytaj pytaj 😀 poradim

mory skoro som odpaldla uz som kukla aj album - ta ty jaka kocka siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😎 😎 😎 co klame fotka, klame-ale sa vidim rozdiel ako ked si mala 80 kil ta nevymyslaj 😉 😠

a ja zas naopak pomaly naberam jak gula. uz mam dlhodoby nadpriemer a neviem sa prinutit zacat drzat...a to este furt drzis?ci uz mozes vsetko...aj ja chceeeeeeeeeeem.posli mi kus tvojej pevnej vole... 😎

a inak nemame nic nove ,akurat sedime doma, lebo sme chori jak psi a maly je na antibiotikach. 😖 😖

lenadka
15. aug 2008

erika neblazni vsak si nemi tucko 🙄 😅 😉

erika153
15. aug 2008

lendka sak neni som este ale ked to takto pojde dalej tak budem 🙄 😅 😀

mory
15. aug 2008

erika si sa zlakla ze sme na teba vyskocili vcera? 😀 ze tu tak skoro buntosis 😀

erika153
15. aug 2008

😀 😀 juj ta ne? sa strasne bojim 😀 no veru ked kukam na tu sestku v čase znie to hrozivo 😀 inak vstavam o osmej pol 9 😅

mory
15. aug 2008

erika wau co by som dala zato spat aspon do siedmej 😝

paska
15. aug 2008

ahojte 😀 erika potvrdzujem je tá mory jak špageta 😠 a mne tá 90tka nezaberá kua 🙄 🤐

monkula
15. aug 2008

breeee ránko, máme zaseobu Dˇaľšiu strašnú noc, Chiara sa len budila a budila a kričala mama, mama hammm, haaaammmm, a len cicala a cicala, a mňa všetko bolí, 😠 😠
a teraz so msa schuti napila kávy a nedala som si do nej cukor, fuuuuj 😝 😝 😝

mory
15. aug 2008

paska 😀 ze spageta tak to zato ma ma moriky rad on zboznuje spagety 😝 😢

monkula no su aj take dni 😀 ale lepsie bez cukru ako keby si omylom dala soli 😀 to sa stalo mne (nie dnes)

ja dnes budem premiestnovat postielku lebo ani u nas to uz nieje normalne aby sa tolko mala budila 😖

monkula
15. aug 2008

mory, neboj ,mne raz babka do kávy namiest ocukru nasypala krupicu 😀 😀 😀

mory
15. aug 2008

jeziiiiiiiiiiiiis krupicu 😀 ani si nechcem predstavit ako to chutilo 😝

monkula
15. aug 2008

ani som to neochutnaal ,lebo babke sa zdalo čudné, že mieša stáel je to hustejšie....
Ta ksa pozrela na krabičku, začala sa smiať p ovedala, no pozri, baba stará, počkaj, spravím Ti druhú.... 😀 😀

Lenadka, akurát so mzase pozerala Tvoj album na modrej streche, máš nááááádherný dom, tíško závidím... 😅 😅
To ste rekonštruovali? Dali by ste sa na to znova? A na koľko vás to vyšlo? MNôžeš aj IP 😉

mory
15. aug 2008

monkula no aspon ze si to tie babky uvedomuju a priznaju ze staroba robi svoje 😀 jooj ale ani si nechcem predstavit ze aj ja raz budem stara baba a potom zomriem ☹ a proste len tak presiel zivot a nakoniec aj tak z toho nic len sa clovek cely zivot derie za niecim a len sa stara a uplne zbytocne 😀

monkula
15. aug 2008

mory, aj mňa občas prepadne taká depka ,že načo vlastne žijeme, keď aj tak zomrieme 😅 😅
Mne v januári zomrela babka, veď vieš a poviem Ti, nejako m ito stále nedochádza.... 😔 😔
A ja koza tupá ,so ms iteraz v sebe vytvorial taký nejaký odstup aj k druhej babke, proste, necchem zase zažívať tú boelsť zo straty, znie to hrozne ,ale táto babka mi bola trošku bližšia, možno preto, lebo býývala kilometer od nás a tá čo zomrela až v Brne.. tak reku radšej odstup ,ak obolesť, som ja ale zlá.... 😔 😔 😔

mory
15. aug 2008

monkula nie je to prirodzene ze sa bojis ale musime to brat tak ze kazdy tak raz skonci a neda sa nic robyt ' ale je to tazke stratit cloveka tak blizkeho 😔

ale podme radsej o inom mliet 😉

ja uz sice idem domov z roboty ale mozte kludne pokracovat v novo namiesanych napojoch 😀

paska
15. aug 2008

jajha vas tu zanedbavam ale mam toho dneska nejako dosť 😕 ale stiham a zachvylu idem pre andrejka mojho baculateho 🙂

paska
15. aug 2008

😕 čo to čo to

dorotka
15. aug 2008

mory vyzera to na babu ale doktor povedal ze este nech si radsej pockame a nehovorim malej ze bude mat sestricku tak cakame co sa vyvrbi 😉

paska
16. aug 2008

dobrý deň 🙂 aj tím čo len čítať chodia 😀 😉

mory
16. aug 2008

dobry 😀
u nas neskutocne horuci a u vas? 😎

mory
17. aug 2008

😀 he he sranda som bola posledna aj prva 😅 zeny co si uzivate posledne dni prazdnin?
ja tiez nemam moc casu ale sem tam kuknem a tu nikoho 😕 😀

radoslava
17. aug 2008

Ahojte
paradny vikend bol ani som tu nebola kuknut zajtra si prečitam čo ste popisali
Ale moc ste sa nepretrhli . 😀

mory
18. aug 2008

radka konecne ziva dusa 😀
no vazne nebudes mat co citat

mory
18. aug 2008

a dnes je pekny datum 18.08.08 a u nas aj 08:18 hod 😀