Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
8. sep 2008

Jej Mory aj my zlatko všetko naj naj naj .
🙂

radoslava
8. sep 2008

Včera sme boli poobede na prechadzke v BA a boli tam aj trhy s keramikou a take barčo a hrala tam aj ludovka ale najlepši bol kolotoč pre male detičky takto vyzeral no nemalo to chybu. Nebol na motor ale na ludsku silu točil ho ujo s tetou. 😀

mory
8. sep 2008

dakujeeeeeeeem 😵

mory
8. sep 2008

radka ten kolotoc je bombovy 😀 urcite sa sabinke pacilo 😀 moja by z tamad ani nevysla 😅

radoslava
8. sep 2008

Jej sa tiez moc nechcelo len počula hudbu tak chcela ist tancovat tani tani
ona stale tancuje 😀

petusko
8. sep 2008

radka, nieeeeee ☹ ja v sobotu idem k našim a vrátim sa asi až v utorok ☹

mory
8. sep 2008

radka to budu asi dajake deti zo suboru tie januarcata aj moja vzdy tancuje 😀 a najlepsie je ked ide trans 😀

tonicka
8. sep 2008

radka krasne, len moja by tam nevliezla 😀 ale tiez stale tancujeme 😀

mory
8. sep 2008

takze zeny zakladame subor 😀

paska
8. sep 2008

jaj tu sa keca 😀

lenadka
8. sep 2008

vsak konecne 😀 inak mam bomba spravu mame dvere 😀 😀 😀 😀 sice nie nakomplet to dnes dokoncia, nemaju skla a vsetky listy a prahy ale su tam, hodim foto 😉

paska
8. sep 2008

no supiš lenadka tak už mám kde klopať ked ti prídem tie veci vrátiť 😀

janka1
8. sep 2008

cafte holky tak smw doma a krasne je tu pocasicko to je pravda brrr 😒

lenadka
8. sep 2008

vchodove sme mali paska, len interierove ee 😉 a to bol dovod preco sa manzel este nechcel stahovat. Som zvedava na co sa bude vyhovarat teraz? 😕 😅

mory
8. sep 2008

janka vitaj ako bolo? 😎

paska makas? makas? 😀

lenadka wau pekneeeee 😉 tak sup sup do noveho a potom do tehulenia 😀

paska
8. sep 2008

dievčence za chvýlu mi padla 😀

andrea.m
8. sep 2008

janka1 vitaj doma 😎 ako bolo? si opálena čo? 😕

radoslava
8. sep 2008

Cafte sme spat doma.
U zubarky bolo supeeeeeeeeeeeeer a to myslim vazne. Prvych 10-15 minut sa hrala so zubarkou vozila ju na kresle kukala telku a s tou hadičkou co vam odsava sliny vysavala Sabinka vodu s poharika no naramna zabava.
Potom bola žiža to je to svetlo šak viete 😀 a potom zrkadielko do pusy to vsetko bolo ok.
ALe nakoniec bol plač lebo lebo sme museli tie zubky pozriet poriadne tak asi 2 minutky revala lebo jej pozerala do pusy poriadna.
Ale prežili sme to 😀 😀 😀

radoslava
8. sep 2008

Petusko to mi je luto ze sa takto minieme. Nabuduce nam to vyjde my urcite prideme tak o mesiac zase

petusko
8. sep 2008

Radka škody veru ☹ si to vynahradíme inokedy 😉
ja som ešte s Peťkom u zubárky nebola, aj som sa tej mojej pýtala, ale zatvárila sa tak čudne, že či mi akože nešibe s tak malým dieťaťom 😒

andrea.m
8. sep 2008

k zubárke stačí ísť na 1PP v tom kalendárnom roku ked dieťa dovrší 3 rok života.ale ideálne je hned po prerezaní 1 zuba 😉

radoslava
8. sep 2008

Andy moja zubarka je taky pedant a tiez sme tam boli po prerezani prveho zubka a aj preto ze vtedy padla a rozrazila si dasno znutra. No a vtedy mi povedala ze ked bude mat mala viac zubkov skoro všetky aby sme prišli.
No a Sabinke chybaju uz len 4 a to patky

radoslava
8. sep 2008

Petuško je aj problem ze niektore zubarky nechcu ošetrovat detičky , vela znamych ma tento problem ze nechcu brat deti lebo s nimi je vela roboty , plaču a musia ich zabavit niečim a tak. Naša je super ona volakedy ošetrovala zuby postihnutym detičkam a to muselo byt jo namahave. Este k nej niektory chodia minule bol jeden predo mnou.

andrea.m
8. sep 2008

ja som tiež chválabohu natrafila na zubára ktorý ma s deťmi svätú trpezlivosť.

radka nielen zubári nechcú brať deti. my sme pred 4 rokmi mali problém zohnať holičstvo kde by nám ostrihali 18 mesačného filipka. vraj mame prísť ked bude mať 12 a to mal vlasy poniže pliec ako dievčatko.

radoslava
8. sep 2008

To važne , ale veru maš pravdu niektore kaderničky su s toho nervne.
Ja mam kadernictvo pod bytom tak to by bolo keby ju neostrihali by som ich vytopila 😀

radoslava
8. sep 2008

Ale oni su strasne zlate a strihaju tu bezne detičky , niekedy tak strasne plaču malinke zlatička ze ich počujem akoby boli v obyvačke. Potom ked ideme so Sabinkou von , tak sa im smejem ze koho tu dnes vraždili 😀

andrea.m
8. sep 2008

no mala si vidieť filipka ako vystrájal a to sme ho strihať museli lebo on ma strašne husté vlasy

radoslava
8. sep 2008

Kolko krat si ho uz strihala ?
Mala sa strihala uz tri krat myslim u kadernika a raz som jej ofinku ostrihala doma.

andrea.m
8. sep 2008

filipko od tých 18 mesiacov sedí u holíča raz mesačne a tami sme strihali 2x