Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

mory
8. máj 2008

cavte babiky 🙂
co tu nove? nesiel mi net a nechce sa mi citat 😅

vavka33
autor
8. máj 2008

Ahojte
Ivka,my sme mali uz 10maciat,uz nemame,vcera som sa ich zbavila
a moje maciatka su uz vlastne selmy 😀
Dnes je super,od rana sme kosili okolie domu a teraz nam montuju digi tv,tak budem umyvat podlahy-zas,robila som to vcera.Ale nevadi,vecer budem cumiet na private spice 😀

ivka33
8. máj 2008

vavi a ako si sa ich zbavila, rozdala alebo ....... 😲
mory, nič nového, nikoho tu dnes nie je

vavka33
autor
8. máj 2008

Ivka alebo.My mame totiz tri macky a uz dve sa tento tyzden okotili.keby sme ich nechavali,do zimy mame 100maciek

paska
8. máj 2008

😅

andrea.m
8. máj 2008

ja mačky moc nemusím. presnejšie vôbec.

mory
8. máj 2008

no macky ani ja nemam v laske ale moryki je zblazneny do maciek a len caka ze sa prestahujeme do domu a chce macku 😅 o tom budem musiet vela premyslat lebo ta mi ku stastiu nechyba 😀

andrea.m
8. máj 2008

mory ale v dome je mčka veľmi užitočná vec.chytá myši. filipko je na mačky alergicky ale ked prídeme ku svokre furt sa s nimi naháňa.

paska
9. máj 2008

prva 😀

mory
9. máj 2008

druha 😝

certica
9. máj 2008

tretia 😲

lenadka
9. máj 2008

stvrta 😀

paska
9. máj 2008

masky 😀

lenadka
9. máj 2008

kde??? 😲

lenadka
9. máj 2008

paska dneska idem vasim smerom, ale sa mi vyhybaj lebo mam anginu 😝 😝 😝 a teda poriadnu vcera sa mi obalila hnisom cela mandla fuuuj boli to ako fras idem aj k dr....a to uz tyzden beriem lieky aj bioparox spray /antibioticky/ 2 dni tak s teda ATB na papanie nevyhnem 🙄 vcera som bola do pol jednej v noci hore co ma to tak bolelo 🙄 😔

certica
9. máj 2008

angina? fuuha 😝 (ja som samo citala ze vagina 😀 , ale aspon viem, ze som zostala normalna 😀 ). mna este tiez bolia mandle.
idem nakrmit hladne krky

lenadka
9. máj 2008

certica, no jasne co ine by si ty mohla precitat 😀 😀 😀

paska
9. máj 2008

tak padaj ležať ty trubka ti to zbehne na klby a skončiš ako ja s reumou som mavala ako decko hnisave anginy každý druhý mesiac potom mi ich vybrali ale už bolo neskoro reuma je tam ale aspon som od vtedy anginu nemala 😉

lenadka
9. máj 2008

paska nemozem mam teren a dohodnute 2 kontroly 😝 ale aspon ma auticko dovezie k lekarke a cestou si vyzdvihnem luster v predajni /prisla mi sms ze im prisiel-som si objednala do kuchyne/😀 ... anginu som mala naposledy snad ako decko-nepamatam kedy naposledy tak davno to bolo 😝 nevedela som ze to takto posobi 😲

vavka33
autor
9. máj 2008

ahojte.
Aj ja som mavala ako dieta hnisave anginy,vlastne som ani ine choroby nemala.Od 8 triedy som anginu nemala.ale teraz ma bolia mandle,uz stvrty den.Som volaka chora uz druhy mesiac,kaslem stale,nadchu mam,teraz mandle,vcera ma otrasne bolelo brucho-tatko nam v stredu kupil celozrnne rozky,zjedla som dva,po mesiaci,co nejem pecivo.Asi to moje creva nevladali posuvat,tie zrnka,hrozne ma to bolelo.pecivo uz zas dlho nedam do ust. 😅

lenadka
9. máj 2008

mne sa este aj v noci snivalo ze: " nedychaj na malu nech to nedostane"...no nie som optimista 😝 manzel si najskor chcel vziat na dnes dovolenku ze ked bude vo stvrtok doma a nakoniec bol aj vo stvrtok aj dnes v praci, tak som vcera mala malu a tak by som si lahla co ma vsetko- hlavne nohy a dutiny bolelo a nemohla som, ale ked na obed spala aj ja som buvala od 14-16tej a hned mi bolo lepsie...ono sa to povie mame ze "vylezat" 😝 asi maloktorej z nas sa to dari 😒

fifa
9. máj 2008

ahojte, vavka nie si alergička? také príznaky može mat aj alergia, hlavne pele, ja som alergička, ale také reakcie aké mam túto jar, som ešte nemala, brutus, kýchanie, šteklenie a svrbenie v hrudi a plno iných príznakov, a trvá to už dva mesiace, tento rok je asi vo vzduchu niečo viac 😒

vavka33
autor
9. máj 2008

Fifka,na vyske som bola u alergologa a povedal,ze mam alergiu na tieto jarne kvitnuce stromy.Vyslo mi to na agat a este cosi a repku.No a tej tu mame habadej.Kym som zila v Kubine,kazdu jar som nabehla ku znamej na krcne a napisala mi sprej do nosa.tu neviem kde co je,tak nikam nechodim.Ale prezijem to,ved jar tu nebude stale 😀 😀

vavka33
autor
9. máj 2008

Baby,ktore ste mali menzes,ked ja?viem,ze nas bolo viac naraz,tusim Paska,andy a este neviem.Potrebujem si zaznacit kedy som mala,lebo som abudla a je mi akosi plodno a zda sa mi to skoro. 😀

fifa
9. máj 2008

no, presne toto si ani ja nikdy neviem zaznačit a potom dumám ako debil 😀
mna momentálne hrozne bolia nohy od kolien dole, neviem čím to je 😒

mory
9. máj 2008

ja som mala 27.4. a paska dostala dnes 😀

mory
9. máj 2008

ja si znacim do kalendara lebo potom stresujem 😀

paska
9. máj 2008

VAVKA ja som mala naposledy 22.marca 😅 a potom až dnes 😝 mi odlahlo

maryn
9. máj 2008

caute zaby 🙂 😀
ja nic nestiham 😅
precitala som vas, certik som rada ze uz je to lepsie a zes i bola trosku von, chvalim fotocky vsetky, vavka lea jaka maska 😀
vavi ja si tiez myslim ze to bude alergia v tvojom pripade, lebo ja som tiez alergicka a mam take iste probl. ako ty 😒
ja tiez nikdy neviem kedy som mala mrchu 😅 sa mi to nejak nechce znacit a ked sa ma dokina pyta, tak len tipujem 😖 😅

maryn
9. máj 2008

certi jake same trojky mas v pase 😀