Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

certica
9. máj 2008

tak ja som mala mrchu 7.7.07 😎 😀 , inak este furt spinim 🙄
vavi, lea uplne jak ty na tej poslednej fotke 😉
maryn, dakujem

fifa
9. máj 2008

babky, už učíte decká na nočník?
čertica-krásne bábatko 🙂

andrea.m
9. máj 2008

nie

andrea.m
9. máj 2008

práve mi došiel posudok na bakalárku. mám to za A tak sa teším a dúfam,že aj ten utorok nejak prežijem. už sa mi nechce stresovať do septembra

katarina7
9. máj 2008

ja ano fifka nechavam nočnik v izbe a mala ked chce kakat tak ho donesie vždy sa vycika ked ju posadim

lenadka
9. máj 2008

tak som s5...vraj to nie je angina bola som na ORL, ale taka velika afta, sposobena udajne detskym virusom /ked si deti kadeco do ust pchaju/ aj mala to mala teraz a asi som to od nech chytila, lebo "kadeco" som v ustach uz davno nemala 😀 😀 😀 😀 😀
tak som vyfasovala gencianku ze vytierat a a kto do pondelka neprejde nam tam ist zase 😅

certica
9. máj 2008

leni 😀 , no mne sa predvcerom snivalo, ze som v ustach mala a opakovane 😀
pocuvaj, maly ma zabku na jazyku a tu gencianku mi lekarka neodporucala, ze sa uz nepouziva a vyraduju ju z predaja, aj tu som niekde na konovi citala, ze vraj je karcinogenna. aj ked, co uz dnes nie je... 😅 😒

certica
9. máj 2008

andy, tak drzime palce 😉
fifa, dakujeme 🙂

lenadka
9. máj 2008

ja som to tiez pocula ze sa uz nebude predavat a v poho mi ju predali...uz to mam nagebrene a podstatne menej to boli tak nech to berie cert hlavne ze zabere 😀

vavka33
autor
9. máj 2008

certi,skus ruzovu vodicku.je to nahrada genciany 😉
pasi gratulujem k menzesu
A vdaka za info o datumoch.som zmatena,bolia ma bradavky.Mavam to aj pri plodnych dnoch,tie som mala zrejme teraz,ale akosi sa pozorujem.Snad som neotehotnela 😅
Na nocnik chodime,Lea sa pyta,ale vacsinou,uz ked nieco robi 😀

lenadka
9. máj 2008

kasny vikend prajem dievcatka 😀

certica
9. máj 2008

ja mam teraz chaos v dnoch a datumoch 😀 , tento aj min. piatok mal muz dovcu+tie sviatky... teraz mi vsetci traja chlapi spia, ty brdo. to tu este nebolo 😀
vavi, mne dala candibene sprej, ale aj tu violet vodicku tusim mam. tehu urcite nie si, ale potesilo by ma, keby ano 😀

vavka33
autor
9. máj 2008

Certi,som cela rozsypana,nikdy som sa necitila tak nanic ako teraz.potrebovala by som aspon na tyzden niekde vypadnut a hlavne plavat,plavat a plavat
Mna tiez totalne zmiatli tie volna a martin mal tiez dva dni volna za sluzbu,tak sa to vsetko pomiesalo.Ja ze je dnes pondelok,ked bol vcera doma aj s vanes.A ta bola dnes na vylete v arborete v Mlynanoch a doniesla mi kvietok v kvetinaci,vraj stal 5sk.musela rozmenit 50sk,aby ho zaplatila 😀 ,uz som ho aj zasadila.Bolo to zlate,ked s nim stala vo dverach,taka bola stastna,ze sa tesim.Pamatam si,ze ja som tiez vzdy mamine nieco na vyletoch kupila,aby som ju potesila.Dnes mi to padlo strasne dobre,take pohladenie na dusu.je krasne mat deticky.Aj ked su take narocne 😵

certica
9. máj 2008

no, to je dobra kupa za 5 SK 😎 😀 . no je to zlate, mne viki tiez teraz nosieva, ked idu s muzom von bud nejaku travu alebo pupavy a pod. 😀
a o plavani ani nehovor, snivam o mori uz teraz, jak ma pedne nadnasa 😎 😀

certica
9. máj 2008

pekne 😀

vavka33
autor
9. máj 2008

Certi,podme niekam spolu,mame rovnake sny 😀

certica
9. máj 2008

no uz len destinaciu vybrat 😀

certica
9. máj 2008

ozaj baby, uz ste rozmyslali nad letnou dovolenkou? kam sa chystate?

vavka33
autor
9. máj 2008

Mne moja mala laska hovori-mami lubim,aj tata lubim.
a ked sa jej opytam,lubis ma?povie ano lubim.
Ja ju asi zjem,taka je bohovska

certica
9. máj 2008

😀
uz inac vyzera hrozne velka aj pri vaneske celkovo

vavka33
autor
9. máj 2008

Myslela som Leusku 😵
certi,my nejdeme nikam,dohodli sme sa,vlastne tatko navrhol,ze tento rok nepojdeme,vraj je Lela este mala.No nevadi,hned v susednej dedine je kupko,budem tam casto 😀

andrea.m
9. máj 2008

mi ideme na pár týždňov k svokre a na par týždňov k mojej mamke a hned je koniec prázdnin. aj teraz som celú family vyslala svokruši na krk, tak mám kľud len dnes mi učenie nejde nejak do hlavy.

andrea.m
9. máj 2008

vavka a ty načo predávaš kočík ked si myslíš alebo máš pocit že si tehuľka? 😀 sa ti šikne ešte ked bude 3 baba.

paska
9. máj 2008

andy gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😉
my ideme den po štatniciach do šturova dufam že budem oslavovať a nie sa dostavať zo šoku 😅

vavka33
autor
9. máj 2008

Andy,ja dufam,ze to bude chlap a kupim si kocik modry 😀

certica
9. máj 2008

jasne, do tretice musi byt chlap a u nas baba 😀, len ked ten moj sa ma uz boji a chce sa dat sterilizovat 😀

vavka33
autor
9. máj 2008

Tatovi som teraz povedali,ze ma bolia bradavky,ze ci mi ich cucal?on ze ano vcera,aj predvcerom,aj predtym.a ze preco sa pytam,ci sme nieco zamiesali? 😅 😀

ivka33
9. máj 2008

ahojte, dnes ste koľko kecali, ale keď sa sem ja dostanem už určite všetky spíte
celý deň som opravovala tú nešťastnú bakalárku a zajtra pokračujem. Dnes mala službu pri deťoch svokra a zajtra mama.
čerti, aj ten moj sa chce dať sterilizovať, keď mám plodné dni, pre istotu sa ma ani nedotkne 😀
vavi, kde je pri vás kupko, myslíš Poľný Kesov? A držím palce k tomu chlapcovi, práve dnes som jedného 5-dňového bola pozrieť u susedy. Tiež majú dve baby a teraz chlapec.
andy, pasi, držím palce, aby dobre dopadli štátnice. My máme až začiatkom júna.

paska
9. máj 2008

ivka ja až koncom juna

paska
10. máj 2008

prva zase 😀