Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
21. okt 2008

Paska to bolo o kave 😀
Ale inak ani ja nie.

dorotka
21. okt 2008

ahojte moj blaznivy muz sa este aj pri druhom stale vypytuje a urcite su to neni dvojicky 😀
no cisty blazon a on by na nas uz potom asi zarabal do polnoci a ja by som sa tu mohla zblaznit 😀
lenandka nas take vysetrenie este caka amelia sice neskuli tak ze by to bolo vidiet ale bohuzial to nebolo vidiet ani mne a keby mi to podchytili skor tak som nemusela nosit okuliare takze moja ocna mi prikazala ze ked bude komunikovat urcite mam s nou ist k ocnemu

andrea.m
21. okt 2008

radka tak ráno ťa čakám na káve 😀

paska
21. okt 2008

radka šak ja viem 😀 😀 ale ani 2v1 si neviem dosť dobre predstaviť 😀 😕

tonicka
22. okt 2008

caute 😀 Najde sa tu nejaka kava aj pre mna? teda aspon 2 kavy... som nespala v noci, dieta malo zle sny... tusim mu šiši s krtka a inych veci 😅

radoslava
22. okt 2008

Jasne zalievam kavičku pre všetky.
Inak dobre ranko, my sme sa zase zobudili s kašlom a nadchou. No parada . To je vzdy ked mame ist k svokrovcom, asi tam tiez nerada chodi a preto radsej ochorie. 😅
Jasne ze by som bola keby bola zdrava a navstevu jednodnovu nejako prezijeme aj tak budeme spat u švagra a jeho rodinky

radoslava
22. okt 2008

Malo tam by ze by som bola rada keby bola zdrava 😀 ,

radoslava
22. okt 2008

ale aj tak tam budeme musiet ist po orechy ktore manzel berie do prace kolegom. Furt na nas len kyda ale ked su orechy tak sme dobry, kto iny by jej ich predal. Je to bosorka totalna. Kydam tu na nu ja viem ale ona ani nezavola ako sa mame a vlastne ani svokor a čo mi ale ako sa ma mala. Proste sme vzduch ale ked treba pokopat vinicu to vie zavolat. Jaj sa mi dvihol tlak hned z rana

mory
22. okt 2008

caf zeny konecne mame po sviatkoch a zaciname normalny zivot robota - domov robota - domov 😀
co nove som vas dlhsie necitala

andrea.m
22. okt 2008

mory voľajaká si z tej práce vysmiatá 😀

mory
22. okt 2008

andy sak konecneeeeeeeeeeeee az do decembra nemame ziadne volno uz mi sibalo doma 🙄
neviem ako to vy doma robite na materskej stale len doma 😅

andrea.m
22. okt 2008

mory no ako by sme to robili? tiež nám šibe 🙄

dadus
22. okt 2008

caute ja som sice doma, ale zatial mi z toho nesibe 😀 mne je skratka fajn a to ma uz pat krat volali do prace a stale odmietavam, ale dnes mi sef volal zasa, tak si asi nieco vezmem na dva dni po par hodin...no co uz idem sama bacovat, tak sa korunky zidu...ale matersku si chcem vychutnat do konca, lebo fakt si ju vychutnavam 😀 😀 😀

tonicka
22. okt 2008

dadus, ja tak isto 😀

petusko
22. okt 2008

ja mám pocit, že mi občas šibe, ale zas neviem si predstaviť, že by som mala ísť do roboty, takto mi je lepšie 😀 ale o pár rokov možno budem tiež inak hovoriť 😅

radoslava
22. okt 2008

Ani mne sa nechce ist do roboty tiez ma uz volali , slubila som ze ked bude mat mala 2,5 ročka tak snad
potom ☹

petusko
22. okt 2008

mňa ani nemajú odkiaľ volať, jedine, že by ma manžel chcel strčiť späť do krčmy 😀 😀 😀

radoslava
22. okt 2008

Ty sa nedaj a hlavne teraz 2 v 1.

petusko
22. okt 2008

neboj radi, mňa tam tak ľahko nedostane 😀 a ani nechce dostať, dobre mu je tam beťárovi 😀 😀

radoslava
22. okt 2008

Betarovi to si pekne povedala aj Sabinka hovori ze je BETARA 😀 😀 😀
Neboj ved on ta tam o par ročkov bude volat mu tam bude smutno a ty tam prides este aj s dvoma pomocnikmi 😀

lenadka
22. okt 2008

paska, idem pondelok na morovno ale to si v praci doobeda-ze? 😕 ale ja aj do prace za tebou pridem 😀 😀 😀 len hod adress a je to 😀

dorotka: ani na malej to nebolo normalne vidiet, len na niektorych fotkach kukam ze ci je to moje deco, no mozno iní to videli a rodicia nie 😀 aj ocny kukal ako puk ze fááákt ona skuli???? a az na pristroji to zbadal 😝

dorotka
22. okt 2008

lenadka mne ani na fotkach prisli na to az v prvej triede ze blbo vidim tak ma poslali k ocnej a az tam zistili ze to kvoli tomu mam jedno oko slabsie
a ked bude starsia tak jej povedz ze je to dedicne a ze aj deti musi dat vysetrit 😀 😀 😀
ja som to ale zdedila ob generaciu po dedkovi

dadus
22. okt 2008

baby ono je super ostat na plnej MD ked je dieta dobre, ale uplne chapem maminy, ktore sa priam biju o to ist do roboty, ak maju doma malych nezbednikov, to aby si od nich oddychli 😀 😀 😀
baby a v kolkych rokoch nejakym sposobok kontroluju detom zrak, ci je ok?

radoslava
22. okt 2008

Ani netušim len viem ze Sabi malinko utekalo očko a dokina ju v roku planovala poslat k ocnej a potom neposlala lebo je to OK.
Ale uz jej neuteka aj ja som to na nej videla. To len ked sa občas nejako zadivala to ma po ockovi 😀

dadus
22. okt 2008

Aha.....no hadam by som si to nejako vsimla 🙂

radoslava
22. okt 2008

Daduš myslim ze ano, že by si si to všimla. I ked moja kolegyna si to nevsimla az jej to povedala svokra. A potom aj ostatny, velmi sa hnevala ze jej to nepovedali skor oni jej na to povedali ze im to bolo blbe povedat jej ze mala škuli.

andrea.m
22. okt 2008

daduš pošlem ti na týždeň tami a pôjdeš do roboty jedna dva 😀 😀 😀

dadus
22. okt 2008

andy si zlata 😀 ale prave o tom som pisala, ze to zavisi aj od toho, ake je dieta, ja tiez keby som mala macu zlu, tak ma to do roboty taha, aby som si od nej oddychla 😀
radka ale ved je to rodina, ako keby to mne niekto povedal,urcite by som sa nehnevala, ale snazila sa dopatrat v akom to je stadiu a riesit to....

radoslava
22. okt 2008

Ved prave Dadi o to išlo , kolegyna bola na nich nahnevana ze jej to nepovedali ze sa bali nechapala čoho. Ona sice svokru nemiluje ale je to super baba a vychadzaju si v ramci moznosti.
Ona sa tiez na nich nehnevala ze jej to povedali , skor na to ze jej to povedali neskoro.
Svokra malu varovala, lebo kolegyna išla do roboty, potrebovali korunky a svokru prišla o robotu tak sa jej hodilo ze jej daju matersku+ zopar tisicok za opatrovanie

radoslava
22. okt 2008

Hold su aj svokry ktore si nechaju platit za opatrovanie vnučika i ked ho velmi miluju.