Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

mory
13. nov 2008

lenadka 😀

zgurkaa
13. nov 2008

Ahojte. Nasa Miska velmi rada kocikuje. Tiez mame asi tri kociare. Ale ona tuzi po auticku, na ktorom sa aj povozi. Neviem preco, ved ma doma auto odrazadlo. Ale ked ideme do Tesca, tak ukazuje len na auta a traktory...babiky ani moc nie, pritom doma sa s nimi rada hra. 🙂

mory
13. nov 2008

zgurka no asi preto ze doma mame prevazne dievcenske hracky 😉 toto je pre nu nove a zaujimave
ja mam doma chlapca takze mame kopu autickok a traktorov a kadecoho ineho
😀

zgurkaa
13. nov 2008

asi mory 🙂

radoslava
13. nov 2008

Pekna vianocna tema sa tu rozbehla.
My pod stromček mame drevene kocky a daždnik a zhanam este plastove gulky. A na narodeniny 23.1 dostane asi Pony konika toho čo rozprava po stlačeni alebo kolobezku.
A kočik dostane urcite od deda takze uz budeme mat dva 😀 Babiky u nas tiez nejako neletia moc sa s nimi nehra , hra sa len s kockami a gulkami

mory
13. nov 2008

moja sa hra najradsej v kuchyni nasej velkej 😀 a tiez ma rada vsetko co moriky chyti do ruk 😀

zgurkaa
13. nov 2008

Radka taketo gulicky? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=560613 . My mame ten stan a v nom bolo 50 ks guliciek, ale stan bavi nase baby viac ako tie gulicky. Ja som kupila pre obe kuchynku a pre Simonku este taky maly dreveny tkacsky stroj. Aj ja som kedysi taky mala. A Miske ani neviem co kupit...ved detska uz vyzera ako hrackarstvo. 😀

andrea.m
13. nov 2008

tami zato rada kočíkuje. na rok dostala od krstnej športový kočiarik a stále ked ideme po filipka do škôlky berieme aj babiku s kočíkom. ona by ho brala najradšej vonku stále ale ked potrebujem niečo vybaviť alebo nakúpiť na smolu lebo vtedy je v kočíku ona.

mory aj tu idú bežne detské kočíky okolo 2000sk.

dadus
13. nov 2008

caute kocky, pozeram, ze tu davate asi tipy na darceky co? no moja mala je tiez kocikova a babikova ako tvoja andy 😀 ale momentalne u nas leti prasiatko 😀 😀 😀 tiez rozmyslam co pod stromcek....ale hadam este uvidime....
baby neviete co znamena, ked je moc strasne silnej az fosforovo zltej farby?

andrea.m
13. nov 2008

daduš s tou farbou sa ti snívalo?

radoslava
13. nov 2008

Zguri ano tie myslim a tu akciu aj sledujem. Išli by sme do Zlatych Moraviec cez Šalu. Ta kočka je odtial

radoslava
14. nov 2008

Dobre ranko prajem, to tu nikto od vcera nebol
Co robite babulky 😀

andrea.m
14. nov 2008

ale ja len my nechcelo pridávať príspevky

andrea.m
14. nov 2008

no konečne.

včera som v metre kúpila Tami hlboký kočarik 3 kombináciu na narodeniny. má ich síce až o mesiac a pol, ale ved to jesť nepýta.

radoslava
14. nov 2008

Andy super a mas pravdu to veru jest nepyta. 😀

tonicka
14. nov 2008

ahojte. Ja ani neviem co robim, ale tiez mi nepridavalo prispevky 😅

andrea.m
14. nov 2008

vypisujem tu a nič. teraz neviem či blbne kôň ale môj PC.

radoslava
14. nov 2008

Caute babulky mi sme u deda a baby tak ja oddychujem oni sa hraju cely den s nou 😀

tonicka
14. nov 2008

radka, posli ich aj ku mne 😀

paska
14. nov 2008

brý večer 🙂

paska
15. nov 2008

😕 😨

tonicka
15. nov 2008

🙂

andrea.m
15. nov 2008

čooooooo????? 😕

paska
15. nov 2008

nooooooo 🙄

andrea.m
15. nov 2008

že čo kukáte s toničkou

radoslava
15. nov 2008

Toni mojich nepošlem, ale keby si chcela svokrovcov 😀

radoslava
15. nov 2008

Ale neboj ti naštastie nechodia ani k nam 😀

andrea.m
16. nov 2008

čaute 😎

krásnu nedeľu vám prajem

andrea.m
16. nov 2008

to kde ste všetky. my sme boli teraz v košickej optime.najprv sme polhodinu hľadali miesto na parkovanie a potom sme sa radšej otočili na päte a šli domov lebo vo vnútri bola hotová zabíjačka. akoby zadarmo davali. len som sa utvrdila v tom ako je dobre nakupovať darčeky od septembra.

andrea.m
16. nov 2008

to v takom lidli sme boli skoro sami 😀