Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
19. nov 2008

😀 vidiš do mi ušlo

tonicka
19. nov 2008

😀 😀 😀

lenadka
20. nov 2008

jááj ale sa tu zase kecalo 😀 😀 😀

radka-co urobili??? 😕

radoslava
20. nov 2008

Dobre ranko prajem
Lenadka z roka na rok zvyšuju vek dietata na mikulašsky večierok. Minuly rok sme nemohli ist lebo vstup bol od dvoch rokov, vraj keby tam prišli aj menšie bolo by tam vela kočikov a take sprostosti.
Tento rok to dali od troch rokov takze ked mala uz ma skoro dva tak to zvyšili na tri a vstup len s jednym rodičom.
No proste idioti podla mna velky

mory
20. nov 2008

dobrerano boli ma zub 😝

co tu nove?

lenadka no uz si spala lepsie? 😀

radoslava
20. nov 2008

To určite vymyslela nejaka teta čo nema deti alebo uz ich ma davno davno za sebou 😀

radoslava
20. nov 2008

Ahoj Mory čo ja viem asi ani nič 😀
Len ja sa stažujem 😀

radoslava
20. nov 2008

Ideme dnes cvičit vonku fuka , a moc sa mi nechce ale Sabinke sa chce velmi 😀
Včera som jej este pod stromček objednala tie gulky čo byvaju v bazenoch v detskych kutikoch 😀

lenadka
20. nov 2008

radka 🙄 takeho Mikulasa si fakt mozu strcit 😠 😠 😠

mory uz no dakujem, ale zase som vstavala prikurit, neviem preco mi manzel nechal na termostate len 16 °C 😠 v spalni mohlo byt tak 13...zima mi bola, ale potom uz ok a mala ma rano o piatej zobudila s tym ako place, ze ju boli nozka, ale asi jej len strpla, lebo som jej kazala lahnut si na chrbatik a o chvilu to preslo, tak som ani budik nepotrebovala lebo vstavam o 5,15 🙄 😔

mory
20. nov 2008

o 5tej a preco tak skoro? 😕

lenadka
20. nov 2008

asi preto ze ju ta nozka bolela 😕 ale potom este zalahla, ale ja musim cestovat do prace a uz sa mi neoplatilo na tych 15 min. sa rozdriemat 😔

radoslava
20. nov 2008

Ahojte uz sme sa napapkali , predtym si pocvičili a poniektory uz hajaju.
Ja idem upratat lebo to tu vyzera ako po vybuchu 😀

monkula
20. nov 2008

čaf, žiadne nová tehuľka? 😀 😀 😀 😀

tonicka
20. nov 2008

monkula, chystas nejake prekvapkanie? 😀

radoslava
20. nov 2008

Mon že by.
Inak ja sa priznavam hned že ja nie som 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
20. nov 2008

ahojte, zmeskala som nieco???tehulka? kto??kde???s kym???xixixi to posledne netreba 😀 😀 😀

ako sa tu mate....ja mam obe deti chore...tak si to uzivam...8 hod. v praci, potom domaci kolotoc...no jednoducho parada... 😀 😀 😀

radoslava
20. nov 2008

Zuzu tak to musi byt riadny zaberak.
Prajeme rychle uzdravenie

andrea.m
20. nov 2008

skore uzdravenie zuzu.

aj tami je chorá

paska
20. nov 2008

dajte pokoj my sme sa teraz z toho vylízali 😒

andrea.m
20. nov 2008

my sme sa vylízali, týždeň boli v pohode a teraz už v tom druhý týždeň lietame

tonicka
20. nov 2008

fuuuukam chorobky 😀

petusko
20. nov 2008

žiadna sova? 😕 😀

radoslava
21. nov 2008

Petuško veru žiadna 😀
Dobre ranko prajem
Kto si da kavičku
😀

zuzu13
21. nov 2008

ahojte, ďakujem ...budem sa sanžiť deti dať do poriadku....Lucka mala 2 týž. antb. a teraz začala vracať po nociach, a syn má zapálené hrdlo, a je unavený...no a ja? no pohoda...denne spím tak 3 hodinky, a zatiaľ fungujem bez ujmy na zdraví, aj keď mi to už trošku udiera na mozok 😀 😀 😀 😀 😀 😀

paska
21. nov 2008

zuzu viem o čom hovoríš 🙄 no ale všetko raz prejde 😀
inak to motto v pase je pravdivé 😉

zuzu13
21. nov 2008

paska 😀

paska
21. nov 2008

zuzu ale nie to moje 😀

zuzu13
21. nov 2008

pochopila som...oneeee 😀

andrea.m
21. nov 2008

bola som s Tami u dokiny tak jej všetko z nosa stieklo dole na priedušky. dostali sme ATB. cestou domov mi zaspala v kočíku tak som ju 2 hodky vozila vo fajnom Košickom vetre a teraz ma bolí hlava. auuuuuuuuuuu

monkula
21. nov 2008

ja tehu nie som ,dajte svätý pokoj....
To moje januárčatko ma raz privedie d oblázinca, doslova...
Zase nechce spávať ,aj teraz tu stojí a vyjedá hrozno z misky.... len čo si sadnem sa ku mne dovalí, a mamiii ,ceci hamam 😀 😀 😀 vonku neche sedieť v kočíku, a ja mám vždy hrôzu z nakupovania...
už si našla svoju obľúbenú hračku - plyšového psa, všade ho ťahá z osebou, minule ho nechala v Avione v Humanicu, tak sme behali po Avioen a hľadali hafa 😀 😀 😀
keĎ je jpoveim, ideme spať, začen behať a kričať, hafo, hafo, vyberáme ju z postieľky ,hafo, hafo, ideme do mesta, hafo ,hafo 😀 😀 😀