Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

tonicka
24. nov 2008

basado, my sme na nocnik uz chodili 3 mesiace takto pred rokom, takze my uz nemusime 😀 😀 a kecat zacala az teraz tak viac, opakuje dvojslabicne slova takmer vsetky a tie co sa jej pacia 😀 takze my sme tiez skor malo kecaci 😀

petusko
24. nov 2008

tak predsa ma niekto tam hore vypočul, zajtra vyberáme sánky 🙂 teda, ak to do rána nezmizne, ale zatiaľ to vyzerá nádejne. chumáče krásne padajú 🙂

petusko
24. nov 2008

basado, nás Petík nechodí na nočník a s rozprávaním si tiež dáva načas. vykrikuje, ale nerozumie mu nik 😅

radoslava
24. nov 2008

Petuško aj my sa zajtra sankujeme teda bobujeme sane dorazia az v stredu 😀
Su u baby a deda 😀
Basado mi kecame strašne už ma s toho niekedy boli hlava, to mi ver. Povie skoro všetko, a celkom pekne ale ked sa jej pytaju cudzi robi partizana 😀
Koho pozna tomu porozprava najnovšie hovori ze Mikulaš donesie lizanu a hračky 😀

andrea.m
25. nov 2008

hurááááááááááá dnes sa ideme sánkovať

dobre ránko ináč

basado
25. nov 2008

dobre ranko. no tak u nas asi z toho nič nebude. všetko sa to topííííííí 😠

tonicka
25. nov 2008

dobre ranko, ja idem jkupit sanky
😀

radoslava
25. nov 2008

Dobre ranko aj tu sa to nejako topi ten sneh.

radoslava
25. nov 2008

Toni dobre kup 😉 ja mam sanky este po mne len opierku sme dokupili a boby mame Hugies s plienok 😀
Jej a včera mala Sabinka oblečeny županček Hugies taky zeleny bola v nom rozkošna. 😀

radoslava
25. nov 2008

Basado a maš krasny album si šikulka ako si pekne porobila fotky a na tej prvej sa mi zda že ta poznam ale asi nie. A vaš krsny mi je tiež nejaky znamy 😀

radoslava
25. nov 2008

Basado a v Taliansku ste kde boli? My sme boli v Lingnane Sabiadore tento rok sice to nedopadlo najlepšie ale snad nabuduce 😉

petusko
25. nov 2008

ahojte 🙂
radka, neviem, či ešte v stredu bude treba sánky 😅 tu sa to tak topí, že do poobedia nebude takmer nič ☹ ale nech, veď hádam to nebol prvý a poseldný sneh tejto zimy 😅
Zistila som príčinu Peťkovej zvýšenej teploty, idú mu posledné stoličky. jedna už parádne trčí, už bude mať viac zubov ako ja pomaly 😅 ale je taký nervozny, ako nebol ani pri všetkých ostatných zuboch dokopy 😖
Takže keď sa vyspinká, ideme von, nech príde na iné myšlienky 😀

basado
25. nov 2008

radoslava boli sme v bellarii , je to kusok od rimin boli sme u švagrinky. bolo super. 😵

andrea.m
25. nov 2008

no aj tu už zasvietilo slnko ale dúfam,že aspoň snehuliaka stihneme postaviť ked príde Filipko zo škôlky.

a tiež dúfam, že do rána zase nasneží.

andrea.m
25. nov 2008

tak sme po sánkovačke. Filipko si to užil zato na Tami nespravil sneh žiaden dojem. veľmi sa jej to sánkovanie nepozdávalo.

basado
25. nov 2008

my sme to ani nestihli, všetko sa to roztopilo len trošku tu je ☹ ale dufam , že ešte napadne. dneska som bola malemu zobrat do školky fotky, lebo nechodí. je na prazdninach s babkou v pieštanoch. a ešte som bola zaniest navlečky lebo mali v školke vši 😠

petusko
25. nov 2008

no peťko sa zo snehu tešil, boli sme na prechádzke, ja som šla po takmer suchej ceste a on po jarku 😅

andrea.m
25. nov 2008

ja dúfam, že už nezmizne. mam rada ked je v zime sneh lebo je čo s deťmi robiť vonku. po škôlke vybehneme na kopec vysankujú sa vybiju energiu a ked je suchá zima je to katastrofa. ani do piesku, ani na šmýkalku no hrôza.

radoslava
25. nov 2008

Ježiši vši to fakt no moje nervy, tak to ti asi do smiechu nebolo a kusalo ta vsetko aj ked si vedela že ich nemaš. ja len pri slove voš sa začnem škrabat. 😀

radoslava
25. nov 2008

Babulky zajtra ideme na očkovanie proti pneumokokom. Este sme neboli , su z toho potom nejake horučky alebo niečo.?????

petusko
25. nov 2008

radka, peťko nemal žiadnu reakciu. ale on po žiadnom očkovaní nemával, tak neviem. ale po pneumo by nemala byť. 😉

andrea.m
25. nov 2008

radka Tami mala len 3 dni boľavú nôžku. nechodili sme vonku a doma som robila všetko preto aby si ju moc nenamahala. ale teploty nemala žiadne. nás čaká v pondelok už druhá dávka.

vši brrrrrrrrrrrr. filipko raz došiel zo škôlky s tým že v najmenšej triede maju všei tak som zháňala prípravky proti nim preventívne, lebo na dvore sú všetky triedy spolu. je toho v lekárňach málo a drahé. a starý osvedčený orthosan už vyrábaju len pre psy pr ľudí nie 😠

monkula
25. nov 2008

A my sme boli na BIbione a bol otaaak super, že nabudúci rok chceme ísť znovu 😵 😵 😵

tonicka
25. nov 2008

Ešte niečo k Vianociam:
Vianočné koláčiky:
postup prípravy:
Zapni trúbu. Odprac z linky zapackané poháriky, lego a prázdne obaly
od cukríkov. Priprav misu a suroviny. Vylúskaj orechy, odváž múku a
cukor. Vyber z múky puzzle. Odožeň deti a umy z nich múku. Zober
vajíčko. Podaj manželovi pivo. Vráť sa, odožeň deti, zober handru a
utri rozbité vajíčka. Zober iné vajíčka a rozbi ich do misy. Zdvihni
telefón, odožeň deti, pozametaj črepiny z misy a utri podlahu. Zober
druhú misu. Zarob nové cesto. Nájdi rum. Odober rum manželovi. Odožeň
deti a umy z nich cesto. Plech vytri palmarínom. Podaj manželovi
tlačenku. Vráť sa, odožeň deti a vyber z plechu orechové škrupinky.
Podaj manželovi noviny. Vráť sa a odožeň kocúra, ktorý dojedá zbytky
cesta. Zavolaj veterinára. Zober si ukľudňujúce prostriedky. Umy
podlahu, stôl, stoličky, riady, chladničku, sporák, steny, deti a
kocúra.

Choď do cukrárne. Kúp vianočné koláčiky.

andrea.m
25. nov 2008

tonička 😀 😀 😀 😀 😀

petusko
25. nov 2008

toni, tak po tomto sa budem riadiť len posledným bodom, zbehnem rovno do cukrárne 😀 😀

paska
25. nov 2008

no tu sa už aj básničkuje 😀

tonicka
25. nov 2008

radi, nas prave upozornovali, ze ano a vysoke a vselico...daj hned studeny obklad preventivne a nic s tym nepokazis 😉
petusko, u teba sa to ocakava 😀

petusko
25. nov 2008

toni to vážne vás tak upozornili pred tým očkovaním? 😕 peťko dostal naraz aj to povinné očkovanie aj pneumo a nič 😕 dokonca práve dr. vravela, že nebýva reakcia 😕

paska
25. nov 2008

ani andrejko po očkovani nemal horučku