Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
4. dec 2008

ja som potom oddýchnutá a fungujem super. práveže mám v poslednej dobe pocit,že si poobede musím pospať, lebo ináč to nevydržím.

janka1
4. dec 2008

🙂 😉

janka1
5. dec 2008

mory mate mikulasa aj vy 😉 pekne cizmicky

radoslava
5. dec 2008

Ahojte tak čo už vykukate Mikulaša
naš už lezie po balkone 😀
a dufam ze o hodinku dorazi aj živy 😀
Chora som inak stale a je mi na na no nebude nadavat 😀

tonicka
5. dec 2008

andrejka, ja som si tiez zvykla zdriemnut s malou, ak ed nespim, tak mi to straaaaasne chyba 🙂
my sme boli na mikulasa, mala len ocami gulala 😀

andrea.m
6. dec 2008

prajem krásne mikulášské ráno. veru toni už som jak batoľa,poobede chodím spať 🙂 mi sme včera v meste neboli,lialo jak z krhly tak sme nikam nešli.

tonicka
6. dec 2008

dobre ranecko 😀 Aj ja sa pridavam do klubu batoliat 😀

andrea.m
6. dec 2008

tak som stopla vyjedanie balíčkov aby sa aj najedli.lebo tí dvaja by vedeli nonstop fungovať len na sladkostich. po kom to asi budú mať??? 😕

andrea.m
6. dec 2008

nekecajte že ešteš všetky spíte? alebo vam tak dlho trvá jedenie mikulášských balíčkov. tu zase budem celý víkend sama. ale to nevadí, už som si zvykla.

mory
6. dec 2008

dobre rano 😎
andy aj u nas to bolo tak mala vyjedla uplne vsetko ale moriky nie on si nechava aj na potom 😀

mnaaaaaaaaam vsetky tie sladkosti 😝

tonicka
6. dec 2008

neprehanaj, minuly som tu kvoli tebe bola a ty nic 😀 ci ten predosly..uz neviem 😅
my ideme dnes na oslavu 50 do jasenice pri povazskej bystrici, takze ja sem asi nedojdem, jedine ze vecer 😉

andrea.m
6. dec 2008

ííííha tak príjemnú oslavu. poriadne si to užite 😉

som bola u mamky a tá ešte nemá net.

andrea.m
6. dec 2008

tak sme rozobrali Tamarkinu postieľku. už pred dvoma týžňami som ju dala na rozkladaciu dvojposteľ k Filipkovi a osvedčilo sa to, takže postieľka definitívne putuje na pár mesiacov do pivnice a potom si ju berie sestrnica, ktorá čaká v juli dvojčatká.

andrea.m
6. dec 2008

tak Tami sa rozhodla že bude dmes trucovať. ale také scény som ešte u nej nezažila. reve za každu hlúposť jak pavián a Filip jej pomáha. no čistý konec u nás.

paska
6. dec 2008

ahojte 🙂

andrea.m
6. dec 2008

ahoj nezvestná ty žiješ????

paska
6. dec 2008

hej žíjem 🙂 ale akčne 😀

andrea.m
6. dec 2008

tak zvoľní tempo

andrea.m
6. dec 2008

tak postieľka je už ta tam. práve si bol pre ňu sesterkin manžel. on chcel vyrobiť postieľku sam doma ale hned sme ho vyviedli z omylu že budú prachy na iné veci potrebovať.

andrea.m
6. dec 2008

no decká okúpané a ja sa tiež chystám do sprchy a do postele.

paska
7. dec 2008

dobre ranko 🙂 ešte nemate cukrovku? ja teda neviem či aj nie 😅 a to ešte dneska ideme ku svokre pre mikina 😝

andrea.m
7. dec 2008

paska cukrovku nedostaneš ked budeš jesť veľa sladkostí ale ked ti zlyhaju kangerhansové ostrovčeky

mory
7. dec 2008

BC andy 😀

caf kozy ako sa tu mate vidim ze sa tu vcera debatovalo trochen 🙂
ja v robote jak furt ale aspon sa vycasilo 😎 lebo zajtra ma prsat tak si este dnes uzijeme slniecka 🙂

andrea.m
7. dec 2008

mory u nás fúka vietor a zajtra má vraj snežiť. som zvedavá. ja som si poobede dve hodky zdriemla a upiekla som dve bábovky, lebo tá prvá sa mi nepodarila tak som ju migla do koša a upiekla ešte jednu. tá sa už podarila.

kangerhansové = langerhansové sorry

radoslava
8. dec 2008

Dobre ranko
všetkym
davam si kafičko kto sa pridá?

mory
8. dec 2008

radka zalej aj mne 🙂

no kde ste vsetky prisla zima tak sa valate pod dekou co? 😝

andrea.m
8. dec 2008

my sme boli s Tami v tom vetre na prechádzku nech nám trošku hlavy prefúkne. teraz už pekne haja. a ja dávam obedík.

tonicka
8. dec 2008

cafte, jake ste dnes ukecane 😀

lenadka
9. dec 2008

kuk a zas idem 😉 😀

petusko
9. dec 2008

a dnes sa tu tiež kecáááááááá 😀 spomaľte, nestíham 😀