Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

basado
26. jan 2009

no dakujem vam všetkym, to som si len pozerala všetko z internetu 😀 tam si všetko odpisujem 😅

radoslava
26. jan 2009

Ahojte
Tamarke všetko naj naj najlepšie k dnešnym meninkám. 😀

basado
26. jan 2009

aj mi sa pridavame. všetko najlepšie tamarke hlavne to zdravíčko a to ostatne príde aj samo 😵

paska
26. jan 2009

všetko najlepšie tamarke k meninam 🙂

radoslava
26. jan 2009

Ahojte
už nech ta zima skonči mam strasne popraskane ruky až mi krv tečie. Stale si ich kremujem ale nepomaha to.

basado
26. jan 2009

ja tiež nemam rada zimu už len preto že sa musíme tolko obliekat. najradšej leto, tričko, kratase a šlapky, 😀

lenadka
27. jan 2009

juj tu sa ale keca 😕 😅

paska
27. jan 2009

ranečko 😀

lenadka
27. jan 2009

caf paska 😉 minule som obzerala kde to pracujes-teda neviem ci triafam, je blizko krcma-lebo ja sa len podla toho orientujem "Laguna"? 😕 😀

paska
27. jan 2009

😀 no je
máme krčmu z jednej aj z druhej strany, my a cbačko je v strede 😀

radoslava
27. jan 2009

Caute caute
My sme dnes mali navštevu. Prišla kamoška s malou. Krpane sa vyblaznili a ked odišli tak som zase upratovala no a teraz som si konečne vydychla a som tu a vas nikde

basado
27. jan 2009

čauko radoslava ja som tu. my sme dneska tepovali . potom sme boli s bastinom pre staršieho adrianka v školke. boli sme sa prejst v tescu.tam nam to rychlejšie ubehne ten čas 😀

basado
27. jan 2009

v školke maju v triede 4 detí z 30 😅 . všetci su chory, tak už len čakame kedy to nas chytí 😉 nemuselo by 😅

basado
27. jan 2009

no nik tu nieje 😖 tak si idem lahnut 😵 dobru nocku 😔 😀

lenadka
28. jan 2009

paska taaak potom uz viem kde to je, ved tadial beham pravidelne 😀 😉

lenadka
28. jan 2009

basabo-teda, to mozu skolku zavriet 😅 😕 tolko deti chyba....
ja by som potrebovala den prave natiahnut, nic nestiham-teda stiham vsetko len oddychnut si nie 😅 🙄 😔

radoslava
28. jan 2009

CAUTE

Petkovi všetko najlepšie k dnesnym narodeninam , vela zdravička a lásky a dobrych kamarátov a veeeeeeeeeeeeela
hračiek

radoslava
28. jan 2009

My sme sa dnes boli v Blave rozlučit s Benabiancou. Mozno si ju este niektory pamatate.
Boli tu mesiac zajtra odchadzaju domov. Matko ich vezie na letisko tak ten s nimi este bude ale my uz nie. 😢
Zase az v aprili

mory
29. jan 2009

dobre rano
🙂

radka sak april je tu co nevidiet 😉 neboj , ja si bena biancu pametam len uz neviem kde presne ziju 😅

co nove tu? u nas nic 😀

radoslava
29. jan 2009

Dobre ranko
Mory oni byvaju v Irsku. Ale chodievaju tak 5 krat do roka aj na mesiac niekedy niekedy len na vikend.
Co tu nove no vidiš , nikde nikoho ale zato su tu už skoro vsetky detičky dvojročne 😀

petusko
29. jan 2009

ahojte 🙂
Radka ďakujeme 🙂
aj ja si pamatám benabiancu 🙂
tu tak otrasne prší 🙄 ale v ba zase kalamita, som pozerala teleráno, snehu ako v tatroch 😀

radoslava
29. jan 2009

No to by nemuselo Matko dnes vezie Benabianku na letisko do Schwechatu .
Ale ked sa ten sneh sere tak sa sere
Paska a nesneži a nesnežíi 😀

paska
29. jan 2009

ahojte 🙂
som chora 😖 tak sa doma s andrejkom vyvalujeme na gauči a máme v paži bordel 😅 no ale čo narobim ked mi je zle 😝

inak všetko najlepšie petíkovi ku dvom rôčkom nech poslúcha mamulu tehulu 😀

radka a u nás nefučí ani nesneží a náme tu 8 stupnov 😀 bebe 😅 😀

basado
29. jan 2009

aj mi sa pridavame ku gratulacii, všetko naj. u nas snažikuje, ale sa to aj topí. bola som pre aduška do školky ma horučky ☹ a mladší zase nadchu no už len čakam kedy to jeho chytí 😖

andrea.m
29. jan 2009

dakujem za blahoželania k tamarkiným meninám. mam tu absenciu lebo nam nešiel net.

počasie otras...sneží...fúka...vonku sa nedá nadýchnuť

petusko
29. jan 2009

ahojte 🙂
aj my ďakujeme 🙂 😉
chorým prajeme skoré uzdravenie, my sa našťastie zatiaľ držíme 🙂

radoslava
29. jan 2009

Ahojte
všetkym choručkym prajeme tiež skore uzdravenie
Paska aj tebe a fakt 8 stupnov.
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUkam ti trošku snehu aby ti nebolo luto 😀

radoslava
29. jan 2009

Ozaj uz som vam spominala ze tu v PK mame velikansky problem so školkami. Moju Sabinku nezoberu lebo nema v tomto kalendarnom roku tri roky takze mi ju mozno zoberu o rok v septembri ak budu mat volne.
Lebo tu mame hromadu deti a prde malo školiek a to aj zatvorili.
A ja idem v septembri do roboty tak akože netušim čo budem robit. Riaditelka mi povedala ze bohužial aj ked je mala zapisana od 6 tyzdnov nemoze ju zobrat lebo vyšlo nariadenie od Mesta.

radoslava
29. jan 2009

že deti do troch rokov nemaju brat a aj tak mozu zobrat len 6 deti a hlasi sa im 30 a to ešte nebol zapis.
No takze okrem toho že tu mame skladku a blbeho primatora ktoremu je to fuk a vyhlasil ze nech sa rodičia staraju od toho su rodičia tak neviem čo tu mame dobre 😠

radoslava
29. jan 2009

A školku dalšiu otvoria o dva roky možno , možno možno
o dva roky sa moze strčit s nou do riti. A neviem teraz ked je taka nezamestnanost a kriza kto bude robit deti.
Si to asi vela mladych ludi este rozmysli ale už trepem som taka nahnevana až no.
😢