Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
16. feb 2009

radi a sabinka mala aj nejakú masku? ja si neviem predstaviť, ako by som na peťka niečo navliekla, by si to ošklbal v momente 😀

andrea.m
16. feb 2009

radka už som tuuuuuu

dala som dnes tami ostrihať na kratko tak mám doma nové dieťa 🙂

paska
16. feb 2009

tu sooooooooooooooooooooooooooooooom 😀

radoslava
16. feb 2009

Cafte bola LIENKA strašne bola zlata akurat z hlavičky si stale davala dole taku kapucnu s hlavou lienky
dam foto do albumu

petusko
16. feb 2009

radka, no milená bola 😵 😵
u nás sa ani nekoná karneval 😒 no ale aj tak by som asi nemala zrovna chuť a hlavne energiu tam niekde peťka naháňať 😅

andrea.m
16. feb 2009

sabinke cmuk jaká je fešná 😉

radoslava
16. feb 2009

Dakujeme 😀

andrea.m
16. feb 2009

neviem či by tami chcela takú masku obliecť...ale možno aj hej...u nej jeden nikdy nevie 🙂

radoslava
16. feb 2009

Andy mozno by chcela keby videla ostatne detičky. Inak ja som sa nad tym ani nezamyšlala či obleče a toto bol taky kostym ze to boli gate a ten vrch taka overalova vestička a na hlave kapucku mala len občas.

radoslava
17. feb 2009

Dobre ranko
tak u nas snezi už druhy den. Je to krasne všetko biele parada a hlavne sa to netopi.
Tymto zdravim PASKU 😀
A kto si da kavičku?

lenadka
17. feb 2009

ahoj radka, veru paska sa "potesi" zas nakydalo 😀 😝 ale ja som rada, nech sa to moje decko povala v snehu 😵

uz 2 noc spala vo svojej izbicke sama ... 🤐 normalne smutim ze je uz taka velka, ze ju v noci nemozem hocikedy postiskat a pohladkat...a pred mojim spanim vybozkavat....normalne to prezivam ze uááááá 😢 😢 😢 ...len tak zo srandy som sa jej v nedelu opytala kde bude spat, ci s nami alebo vo svojej izbe a ona ze vo svojej a aj tak bolo 😅 🙂

andrea.m
17. feb 2009

ránečko 😉

aj tu kyda od rána. na teplomeri -3. na nervy 😠 . na tamarku niečo lezie taká je nervná od rána až hrôza. a na rozdiel od lucky spí nalepená na mne. takže som sa už dve noci nevyspala ☹

raka už po kavičke ale čajík si dám 🙂

andrea.m
17. feb 2009

raka=radka....prepááááááč

paska
17. feb 2009

čafko 😀 ja už som rezignovala nema vyznam sa jedovať na teh sneh 🙄 čim viac ho nechcem tým viac padá
teraz na neho zahrám milú šťastnú ženu že sneží tak dufam že pojde rýchlo het! 😀

tonicka
17. feb 2009

cafte kočky. Ked uz si najdem cas vas citnut, tak mi nepridava prispevky 😒 ale čo už..myslim na vas aj tak 😵 My mame smolne dni, ale snad uz sa to vsetko naraz vyse...ka a uz bude dobre 😀 😀
pasi, super napad 😀 😀 ja som rano povedala muzovi ze nech kasle na odhrabanie mojho auta a mala som pravdu, poobede sa roztopilo 😀 😀

andrea.m
17. feb 2009

toni počúvam.....

radoslava
17. feb 2009

Cafte
veru sa topi ale zas nie velmi 😀
Ludia mi ale mame jeb......ch susedov nie priamych ale o par domov. Vypustili nam koleso lebo sme im staly pred domom. Pritom tam nemaju nic napisane ze zakaz statia alebo čo. A kedze naša ulica je strašne frekventovana stoji sa tu vsade aj kde sa nemoze a poliši to akceptuju.
No čo vam poviem.
Matko utekal kupit pumpu a potom fukal kolesa a potom išiel dofukat na pumpu.
No čo by ste mu urobili

radoslava
17. feb 2009

My sme mu neurobili nič teda Matko nie 😀
Ja keby som ho v tej minute ked som to zbadala vypustene dostala do ruk tak ho asi vykastrujem 😀

radoslava
17. feb 2009

Aby som vam to vysvetlila my tu nemame ulicu že rodinne domy same a kazdy si parkuje pred svojim domom. My tu mame rodinne domy ale tie maju spredu obchody a tie prenajimaju a popripade su urobene pasaže ako aj naša. Len tento sused nema ani žiaden obchod nič len zhnity hnusny dom čo špati celu ulicu.

paska
17. feb 2009

radka ja by som im tak vynadala že by si uši museli zapchavať také dvojčiarkove cé ešte nepočuli 😠
normalne sito viem predstaviť ja tu mam tiež problem poobede najsť miesto na parkovanie a rano keby najdem
vypustene koleso tak ma vystre na fleku 😅

paska
17. feb 2009

tonička aj my máme smolné dni 😒 čo dni... mesiace ale pevne verim že to rýchlo prejde 😅 dufam 😔

tonicka
17. feb 2009

veru, aj mna... mne stacilo, ze ked sme byvali v podnajme nam niekto spravil defekt ale nepriznal sa, inak by zle skoncil 😠 😀

radoslava
17. feb 2009

Babulky poviem vam ja by som ho ....
ale bojim sa aby neubližil potom malej alebo nebodaj nam nepodpalil auto su to divny ludia. Totalne ujety cela rodina. Niečo musim vymysliet ale aby nevedeli od koho to potom maju

tonicka
17. feb 2009

no, kočky, idem ja spat, kym mi dieta spi... 🙂 dobru nocku

paska
17. feb 2009

tak bru 🙂 a ja ešte nejdem mne sa nechce spať 😀

tonicka
18. feb 2009

dobre raaaanko 😀

lenadka
18. feb 2009

tak sup sup kavicka a referujte co mate nove...u nas 3 noc prespata Lucinkov vo svojej izbicke 😵 😔 rano za mnou docupitala 5,25 a na 5,30 som mala budik, tak som ju aspon vystiskala 🙂

tonicka
18. feb 2009

ahoj leni, super 🙂 uz mas velkacku 😵

paska
18. feb 2009

ránečko 🙂 nič nové okrem toho snehu 😠
a ja mám doma ceckoša maleho nechce spať v posteli svojej furt je na mne nalepený 😀 ale mne to neva ja sa teším 😵

tonicka
18. feb 2009

jaaaj, to aj my, ked sa nahodou vzdialim od nej ze sa ulozim nizie aby som sa zmestila, robi "motyla" a caka ze ci nejakou castou tela do mna narazi a bude ma citit 😀 😵