Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

tonicka
27. mar 2009

caute, my mame nocne buntosenie kvoli zubom a nase spanie tu nejdem opisovat 😀 😀 , ale dnes kym nebuntosila karolik , tak mal tatinko migrenu a davala som mu obklady a ibáčiky... 😔 😅 a potom uz buntosila dcera 😅

petusko
27. mar 2009

ránečko 🙂
peťko tiež vstáva skoro 🙄 cca 6 - 6,30 🤐 ale mne to momentálne nevadí, lebo ja toho tiež veľa nenaspím 😅
maryn, a vlastne všetky, čo na mňa myslíte, ďakujem, dúfam všetko dobre dopadne 🙂

petusko
27. mar 2009

😀 😀 a čože je to štyridsiatkaaaaaaaa 😀 😀 😎

lenadka
27. mar 2009

petusko asi fakt cakas na toho Huga 😀 😀 😀

andrea.m
27. mar 2009

jééééj peti 40tý týždeň 🙂 krásne číslo

tonicka
27. mar 2009

petusko 😀 😀 😀 😀

petusko
27. mar 2009

no neviem, už sa okolo mňa uzatvárajú pomaly stávky 😀 že buď to bude zajtra, 28. aj peťko je 28. alebo teda toho prvého apríla 😀 akurát aby mi niekto veril, ked budem prvého volať, že rodím, každý mi zloží, že si robím prču 😀

andrea.m
27. mar 2009

peti bude to 3.apríla 😀

tonicka
27. mar 2009

veru, petusko, to bude teda prča 😀 😝 , ale ja sa tiez priklanam k tomu 3 alebo 4.4 😉

paska
27. mar 2009

bude to v nedeľu 5.4 😀 😎

paska
27. mar 2009

poprenašaj si aj ty trochu

paska
27. mar 2009

inak čavesko 🙂

tonicka
27. mar 2009

pasi, ty jej teda prajes 😀 Ja mam kamošku, ktorú cele tehu strasili, ze nedonosi a potom prenasala 10 dni 😀 😀

radoslava
27. mar 2009

Petuško , tušim sa tu davaju typy tak ja typujem 1.4. 😀 😀 😀
A ako sa citiš ? Vladzeš ešte mojko.

radoslava
27. mar 2009

Inak k tomu spaniu , tak spime velmi dobre celu noc prespi Sabinka odkedy sa nekojime. Spi od 20,00-6,00
Teraz jej idu zubky už som ich aj nahmatala lebo mi už druhy den hovori ze ju boli zub. Najprv som si myslela ze si vymyšla lebo našho ocka boleli ale nevymýšla idu jej stoličky zadne

zuzana222
27. mar 2009

ahojte dievcata, prisli sme Vas pozdravit s nasou Ninkou januarovou. tiez pojdeme najskor v januari do skolky, skor urcite nie. cakali sme uz surodenca ale nevyslo to, tak snad to co najskor vijde. ked pridem v januari do roboty caka na bud vypoved s odstupnym alebo miesto v "riti" uplne mimo. chceli by sme radsej druhe babo. niekedy sa nam ale stane , ze mladá vobec cez den nespi, potom zalomi o 19.30 a spi az do rana.uspesne sa nekojime od decembra 🙂 inak je zlata, opakuje najma to, co nema. viete si to predstavit. takze sme s muzom zrusili vsetky nadavky a ked sa mi podari za volantom povedat TY... Ninka ma doplni. hanba jak hovado. ale snad ju to prejde. a curame a kakame do šerbla, obcas nam ale kako vypadne aj do nohaviciek, ked musi vyzliekat teplaky, pancuchy a gatky, nestiha niekedy 😀 pekny den Vam vsetkym prajeme. papa

andrea.m
27. mar 2009

zuzka tak to je ninka veľká šikulka.

radoslava
27. mar 2009

Jej Zuzi super šikulka je mala. Inak to s tym opakovanim všetkeho mi niečo hovor moja tiež čo to ovlada 😀 😀 😀
Moja ide do školky v septembri lebo inokedy ju nezoberu aj to som musela vybehat lebo so školkami je to hrozne tu u nas

paska
28. mar 2009

vstááááááávame 🙂 zvykáááááááme si na letný čas ne? 😀 😀 😀

tonicka
28. mar 2009

😀 😀

andrea.m
28. mar 2009

ty kokso šak to dnes sa mení čas 😲 pomóóóc ja chcem spááááááááť ☹

zgurkaa
28. mar 2009

Ahojte, ja som nachladnuta. Uz druhy den lezim v posteli....teda naoko...inak som v dvoch izbach umyla okna, potom mi dosiel cif....tak som skocila do Tesca do HU a potom sa mi uz nechcelo pokracavat 😀
Nasa opakuje len ty kokos...to je jedina nadavka, ktoru si dovolim vypustit z ust pred nou, ked ma nieco riadne vytoci.

radoslava
28. mar 2009

Zguri tak sa lieč a v posteli je dobre.
Dnes som bola posledny krat v praci , pojdem až v septembri. Jej dufam ze to neubehne rychlo už sa mi až tak velmi nechce 😀 😀 😀

paska
28. mar 2009

brý večer 🙂
zguri že odbehla do HU 😀 😀
radi ja som bola na posledy v piatok a tiež sa mi nejako nechce 😅

mory
29. mar 2009

dobre rano 😝

paska tak ty uz nerobis? 😀 jak ti zavidim ☹

ninocka
29. mar 2009

dobre ranko .. ako sa mate uz som tu straasne dlho nebola.. maryn gratulujem....

mory
29. mar 2009

ninocka tu vsetko dobre a u vas?

maryn
29. mar 2009

caute baby 🙂
dakujem ninocka
fuuu nejak je toho casu pomenej 😅

maryn
29. mar 2009

kukla som stranu spat, dik aj tebe radka 😉
tak oddychujte trosku pracujuce maminy 😉
zgurka rychlo sa vyliec 🙂
baby ja som mala pocas tehu taku chripku ze som myslela ze umrem, nastastie to bolo uz v 9 mesiaci, ale taka chora som v zivote nebola, strasne som sa bala o malu a ako som kaslala tak som myslela ze kazdu chvilu porodim, inak toto tehu bolo dost tazke 😒ale hlavne ze vsetko dobre dopadlo 😵
sa tu vykecavam ako farar 😅

paska
29. mar 2009

haloo 😕 kde ste? 😕 ondíte? 😀