Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
12. apr 2009

petusko maly je zlatunky- strasne sa mi pacia fotky spiacich babatiek 😵 😵 😵 maly je na nich na spapanie 😵

mory
13. apr 2009

no uz ste vysibane? 😀 vysprchovane? 😀

radoslava
13. apr 2009

😀 Ahojte
aj vyšibana aj vypolievana 😀
Petusko maly Marcelko je prekrásny ako anjelik.
Sabinka ma nejaku črevnu chripku aj vysoke horučky tak dufam ze to prejde ale asi pojdeme dokine zajtra

mory
14. apr 2009

radka drzim palce nech sa rychlo vylieci 😉
ja varim a vas nikde 😕 zeby take vysibane? 😀

zuzu13
14. apr 2009

hello\
radka, dufam, ze to nie je nic vazne...a je uz lepsie...
mory...varis???my ideme dojedat 3 dni 😀 😀 😀

radoslava
14. apr 2009

Ahojte tak boli sme u dokiny dala nam len smectu a nutrilom B že si mame kupit
a varit ryzovy odvar baban s ciernym čajom a suche rohliky
Mala uprdkava kazdu chvilku , večer musim ist kupit plienky lebo spotreba je velka
😀 ale tak dufam ze to moje male zlatko rychlo vykurirujem

mory
14. apr 2009

🙂 radka 😀 aspon ze to beries s humorom

zuzu my sme uz vyse tyzdna doma tak treba sem tam nieco navarit 😀 inak vela jedavame u svokry ale aby sa nepovedalo ze doma nic nemame 😅

robym kavu kto si da?

andrea.m
14. apr 2009

ahojte 🙂
práve sme dorazili z vidieka. vyšibaná aj vypolievaná som bola ako už dávno nie.vedrami a ľadovou vodou 😉 prišli mládenci moju slobodnú sestru oblievať a brali všetko zaradom takže aj my zo švagrinou sme obsialhli a veru ani mamka nebola sucha. a dnes už šla na marodku 😖

peti malinky je mňamky mňam 😀

mory
14. apr 2009

andy 😀 aspon usetrite vodou netreba sa tyzden kupat 😀

radoslava
14. apr 2009

Andy ty kokso ti normalne zavidim taku polievačku som naposledy mala ked som mala 18 ročkov
a to je už hodne davno
A čo ti je ked si na marodke.
My kakame o 106.

andrea.m
14. apr 2009

radka mne nič 😀 na marodku šla maminka

lenadka
15. apr 2009

cafte, mna ani nikto nepolial studenou vodou a som chora - no ako vzdy ked si vezmem dovcu tak ju doma premarodujem 😅 , ale ani teraz mi neni dobre tak sa stavim u dr. nech mi nieco napise 😝
a pritom vonku je tak krasne 😵 🙂

radoslava
15. apr 2009

Dobre ranko
Lenadka tak skore uzdravenie prajem
a Andy aj tvojej maminke
Sabinka od vcera večera este nekakala tak je dobre
len je furt chuda hladna a papka len take že piškoty uvarenu ryza rozmixovany banan.

paska
15. apr 2009

Ahojteeeeeeee 🙂
chorôbkam rýchle uzdravenie 😉
ajmy idemem k dokine muco ma hnusne sople a idu mu už aj očkami 😝

andrea.m
15. apr 2009

ahojte.

filipka som dnes nechala doma lebo mal rano hrozné oči od alergie. leičím ho nejakým olejom bylinkovým čo som mesiac luhovala. bylinky mam od jedneho ujca bylinkára. a konečne to moje dieťa vyzerá k svetu a nie tak hnusne rapavo ☹ no a chystám sa našej alergologičke sčistiť žalúdok. celú zimu do neho tlačíme silne lieky aby nemal nas jar alergicke prejavy a nič z toho. ked nezmení liečbu tak ju vymením a hotovo.

paska
15. apr 2009

tak sme doma andy už aj spí atb nemame len kvapky do nosa 🙂

andy no hruza s tými alergiami my ideme nakontrolu po roku 😅 ma dokina spucuje kde sme tak dlho ale ked jej už nič nie je druhý rok (kopklop) žeby z toho vyrástla? 😕

radoslava
16. apr 2009

Dobre ranko prajem
Babulky čo sa papa pri hnačke. Okrem ryže, banan , suche rohliky.
Poradte mi diky ☹

mory
16. apr 2009

dobre rano 😉

radka tak co nepresli tie hnacky? ☹ neviem ti poradit lebo ine nepoznam okrem toho co si napisala 😒

andy no tak to je vazne sila 😠 to na nom robi ta dr. pokusy? 🙄

ja som konecne v robote 😝 a od rana prsi jak u salenych 🙄 a milky zozrala morikovi botasky tak som ho v tom dazdi poslala v sandaloch 🙄 chudak

radoslava
16. apr 2009

Ahoj Mory
to nemysliš važne tak vy mate doma požierača tenisiek 😀 😀 😀

mory
16. apr 2009

no 🙄 keby len to uz ani nespocitam kolko topanok a papuc to cudo pozralo 😠 ( 😀 )

andrea.m
16. apr 2009

mory vymeň psa 😀 😀 😀

mory
16. apr 2009

andy ti podarujem 😅

andrea.m
16. apr 2009

maj rozum šak by sa mi filip zbláznil 😲

lenadka
16. apr 2009

radka, mozes aj jablcko bez supky, tie ryzove chlebiky sa mozu a dokina mi dovolila aj masko varene/chude kuracie/ dusene so zem kasou bez mlieka, varene zemiaciky, mrkvicku, po 3 dnoch ked uz neprezenie mozes prejst pomaly na vsetko okrem mliecka a mliecnych vyrobkov a po tyzdni zaradit aj to len zacat kyslomliecnymi, jogurtom atd. a nejake probiotika dat papat nech sa poobnovuje mikroflora v crievkach.

oblubene co moja bastila pri hnacke je: uvarila som kusok kur. prsicok, mrkvicku a zemiaky s trosickou racse a trosickou soli uvarit vo vode a spolu zmixnut-to bastila o 106 pri hnacke...vody som davala tolko aby to malo konzistenciu kase po zmixovani 😉

petusko
16. apr 2009

zdravím dámy 😎
podávam hlásenie, máme sa dobre, zatiaľ mi nešiblo 😀 chlapci sú zlatí, dúfam im to vydrží 🙂 😉
čítam tu zas nejaké choroby, tak nech ste čím skôr všetci fit 🙂 😉

andrea.m
16. apr 2009

jééééj peťuško šak ty máš samé dvojky v pase 🙂

zuzu13
16. apr 2009

jeeeej....andy, ty mas posteh.....fakt ...petusko...2 deti...vek deti same dvojky...este aj v motte mas dvojku 😀 😀 😀 😀 dokonca dnes je aj bio predpoved na 2 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andrea.m
16. apr 2009

no vidíš 😀 ...tak o tej bio predpovedi som nevedela 😉

zuzu13
16. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 no tak uz vies 😀 😀 😀 😀 😀 😀

radoslava
17. apr 2009

Dobre ranko
zdravim aj rosničky 😀
Dakujem Lenadka si zlato uvarim jej dnes tu dobrotku. Vcera som len zemiak s mrkvou varila a do toho som jej zamiešala tu smectu
Vydržala 7 hodin a potom sa zase hnačkovalo.
Dokina ze ked to neprejde mame ist na Kramare na infekčne
Tak dufam ze prejde lebo odtial si nieco akurat tak prinesieme domov