Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

zgurkaa
13. máj 2009

Andy no ani mi nehovor, ja som ju dostala dnes tiez a dve hodiny som sa este v praci davala dokopy...200-vka a 400-vka Ibalgin zabrali okolo 10.00. Vystupenie mame za sebou...zajtra este Simonkine a mame to.

andrea.m
13. máj 2009

aj mne len ibalgin zachránil život 😝

radoslava
13. máj 2009

babulky moje tak to fukam fukam mne tiez prvy den byva na nič
Zguri no a čo ako bolo ?

radoslava
14. máj 2009

Dobre ranko prajem
upršané 😀

janka1
14. máj 2009

radka u nas svieti slnieckoooo 😉
a mimochodom dobree ranecko 😵

zgurkaa
14. máj 2009

Dobre ranko.
Radka dobre bolo, dobre....Miska mala suknu viac vytiahnutu nad pas ako normalne 😀 ...stale si ju zmolila v rukach...tak sme mali aj kulturnu vlozku. 😀 A zvladla aj jednu pesnicku s detmi zaspievat, ale inak len stala a pozerala co sa deje...buduci rok to uz snad bude lepsie

andrea.m
14. máj 2009

no zguri. tak už viem čo s darom pre učky na koniec roka. skladačka po 5€ každa dostane po 1 ruži od každého dieťaťa čiže každa bude mať 25 ruží. riaditeľke dame uviť kytičku z cca 5-7 ruži a učiteľkam kupima na pamiatku nejakú šaločku na kavu.

zgurkaa
14. máj 2009

No teda. My davame kazdej kyticku po 6,6 €, teda dvom + riaditelka a kupili sme kazdej okrasne sviecky aj s krasnym tanierikom ci ako sa to vola pod sviecky. My sa skladame siesti. 😉

andrea.m
14. máj 2009

šiesti???? 😲 to ich je tak málo v trede? ináč pekné fotky, simonka je kočica.

petusko
15. máj 2009

ránečko 😎
kto si dá so mnou kafe?
ja sa vám musím pochváliť, konečne aj moje dieťa prvorodené napadlo, že plienky sú nanič a je lepšie bez nich. včera ráno z ničoho nič si plienku dal dole a celý deň okrem spania bol bez 😎 trikrát sa vycikal do wecka, ostatne išlo do gatí, al nevadí, dufam sa to zlepší 🙂
aj teraz sme už boli pekne cikať na wecku 🙂

andrea.m
15. máj 2009

peťuško blahoželám...to je super,petik sa pochlapil 🙂

zgurkaa
15. máj 2009

Petkovi zelam vela zdaru pri oducani 😉 Andy su tam 4 velkacske triedy. Dokopy z celej skolky je 36 prvakov. Z nasej len 6. ☹

mory
15. máj 2009

petusko super 🙂 aj mi sme dnes boli cele popoludnie bez plienky ale ani raz necikla 😒 zajtra pokracujeme aj v jasliach spolupracuju a bude bez tak dufam ze sa nam to podari 😉

radoslava
16. máj 2009

Caute no tu to zas žije
Petusko super gratulujeme
Sabinka je od pondelka bez plienok a pocikala sa len tri krat a pekne sa pyta. Velmi sa tešim
Dnes sme boli rano na pohotovosti ma zapalenu priedušnicu a nosne neviem čo. Mame doma milion liekov neviem co skor davat Mala chrapči dufam ze noc prezijeme v pohode. Horučka uz ustupila tak snad bude lepšie

andrea.m
16. máj 2009

radka skore uzdravenie sabínke chúdatenko moje malé ☹

mory sleduješ euroviziu? máte tam krásnu pieseň vo finále. držím izraelu palce.

musím sa pochváliť ale tak ako ma Tami potrápila s chodením tak s plienkami sme na tom super. pýta sa od novembra a bez plienok cez deň je od marca. už nemá ani ked ide poobede spať a za celé dva mesiace sme mali nehodu iba 2x. neskutočne sa tomu teším.

mory
17. máj 2009

radka skore uzdravenie 🙂

andy supeeeeeer tami je sikulka 😉 nie nepozeram euroviziu lebo nieto casu 😀 ani neviem aka pesnicka tam je ale hned idem zistit a poslem ti ju 😉

andrea.m
17. máj 2009

mory dakujem....už si sťahujem aj tie ostatné čo sa mi páčia 😉

andrea.m
18. máj 2009

ahojte

hlásim že v košiciach je neskutočný hic 😝

zgurkaa
18. máj 2009

Radka rychlo sa uzdravte. Aj v Sturove je hic, uz rano o 6,30 bolo 18 stupnov.

andrea.m
18. máj 2009

zgurka len nech vam to počasíčko vydrží dlho, dlho 😀

radoslava
18. máj 2009

Ahojte tak nejako nam to uzdravovanie ide pomali. Respektive pokym nespi je dobre. Akonahle zaspi dusi sa
A to je aj vankuše davam vyššie, vetram aby mala čerstvy vzduch , odsavam a davam mokre uteraky aby do izby.
Snad to čim skor prejde teraz spi hodinku bez kašlania sa chodi pozerat ci je OK

andrea.m
18. máj 2009

chúdatenko sabínka nech sa skoro uzdraví 😉

petusko
18. máj 2009

bry vecer 🙂
hlasim, ze sa nam vcelku dari bez plienok, pekne chodime na wecko 🙂 akurat poprosim o radu maminky chlapcov, nech mi daju navod ako ho naucit cikat aj do travy 😅 mame take male domace vazenie,lebo on inde ako do wecka necikne 😅 prechadzky mame take sprintove, aby sme neprisli domov s plnymi gatami 😀

sabinocke prajeme skore uzdravenie 😉

paska
19. máj 2009

ahojte 🙂
vstávať,kávu vypiť a makať!! 😀

andrea.m
19. máj 2009

rozkaz šéééfe 😉

radoslava
19. máj 2009

Ahojte tak už to je lepšie noc bola OK prespali sme celu.
Petuško tiez mame ten problem cikame len doma vonku ani za svet a aj to len na šerbel.

paska
19. máj 2009

radi super 😉
ženy sa mate že vam tie decka nechcu pleny to moje zblblo 😅 a inde cikať ako do plienky nechce 🙄 sa nejako začal toho nočníka báť reve ked ho vidí tak ho nebudem týriť a necham to na neho nech si ráno vyberie.. alebo čo? 😕 mi poradte ak viete

andrea.m
19. máj 2009

paska nechaj to na neho

petusko
19. máj 2009

ahojte 🙂
paska, nechaj to na neho. ja som neverila, ze petko sa rozhodne v podstate behom minuty a predsa 😅
teraz robime pokus so susedou, chodia k nam a jej chlapec cika vonku, nech Petik vidi, ako na to 😀
dnes som bola na kontrole po sestonedeli a vraj vsetko o.k., mam prist o rok na preventivku, alebo skor, ak budem znova tehu 😲 srandista ten moj doktor 😀 😀

andrea.m
19. máj 2009

to je super peti že je všetko v poriadku.

no šak mudr ti praje dievku...dobrosrdečný to chlap 😀