Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
3. aug 2009

ako vidím dnes som tu sama 😖 a mám fajný deň blbec

andrea.m
3. aug 2009

jooooooooooooj jak som fajne pokecala 😀

lenadka
4. aug 2009

andy, juuj co sa stalo?

lenadka
4. aug 2009

ja som dnes dostala mrchu mrchatu a to mame ist zajtra na dovolenku k vode 😠 "svinka" jedna nemohla pockat???!!!??? este prisla 2 dni skor 😝 co bezne mi chodi o 1-2 dni neskor 😠 ideme len do soboty tak si to uzijem 😅

tonicka
4. aug 2009

ahojte. Andy, sak na tretie prso, nie? 😀
Coze sa ti prihodilo vcera?

andrea.m
4. aug 2009

ahoj Toni. ty si multikunkčná 😀

včera...najprv som tak energický vraždila muchu až som vyrazila okennú sieťku ktorá následne zletela dole z 3 posch. potom som v kúpeľni zasvietila svetlo a spadla mi na hlavu žiarovka. ked som šla použiť ručný mixer urvala som ho zo steny aj z držiakom. otvorila som leták carefouru a tam Filipkova taška s komplet výbavou o 8OOsk lecnejšia než som ju kúpila ja.

uznaj že deň o ničom. osobne už pamätám aj lepšie.

tonicka
5. aug 2009

😀 😀 😀 vyborny den.......... musim uznat.. my mame len take obycajne, ze karolik ma v noci prestavky a ja ztekam z nervov 😅

andrea.m
5. aug 2009

tak to ti verím.

my už spíme celú noc ak nerátam že počas noci precupka tami z detskej do spálne. ale poslednú noc spala na svojej posteli do rána tak sa vytešujem.

andrea.m
5. aug 2009

nepíšte toľko nestíham čítať

radoslava
6. aug 2009

Ahojte som tu dlho nebola, ale od pondelka mi chodi mala do školky 😀 😀 😀 😀
takej letnej na tri hodky.
Ja potom rychlo varim a upratujem a potom ked sa vyspinka tak ideme von.
Inak mala sa drži super neplače vobec je to až neuveritelné ONA SA TAM TESI do TEJ SKOLKY

andrea.m
6. aug 2009

tak to vam teda blahoželám 😉 sabinka je veľkáčka už.

radoslava
6. aug 2009

Dakujeme Andy 😀 😀 😀
dnes som sa v školke pytala ze či papava lebo ked sa jej pytam čo jedla povie
že pila vodičku.
Ale učitelky ma ukludnili ze spapa svoje a potom este duplu , kedze niektore deticky sa jedla ani nedotknu.
😀

andrea.m
6. aug 2009

tak to je super. aj tami sa do škôlky teší. dnes dobrovoľne trenovala obliekanie lebo ona už ide do škôlky bez mamky. 🙂

andrea.m
7. aug 2009

😎

petusko
7. aug 2009

😎 cute 😎
baby, nas marcel ma zub 😅 zase 😀 rastie mu tam, kde ten prvy, tak len cakam, co z toho bude, ci uz toto bude normalny, ci zase nenormalny 😖
radka tak to je fakt parada, ze sa tam Sabinke tak paci 🙂 ja sa tvarim, ze sa nas to netyka, ale pride september a budeme mat plne gate s petkom obaja 😅 😀 😀

radoslava
7. aug 2009

Jani neboj sa mozno ta tak prekvapi ako mna Sabinka. Som ani nedufala ze to bude taketo. Ine detičky tam tie tri hodky preplaču. Ani papat nechcu. Moja potom zje aj to ich 😀 😀 😀 😀

andrea.m
7. aug 2009

tak tami už vo veľkom trenuje somostatné obiekanie do škôlky a filipko sa už teší ako ju tam bude nosiť ked budem v robote ale ono ich ta odvaha prejde dňom 2.9 to je mi jasne.

peťuško blahoželáme k zúbku. to už bude normál si myslím.

mory
7. aug 2009

ahoj kozy 😀

petusko zubok tak skoro? zeby ti rastol doma krokodil? 😀

andy 😀 ty si dobra, aj moriky sa velmi tesi do skoly uz sme vsetko kupili aj novu aktovku len dufam ze ked pride den D tak ze ho to prejde 😅

andrea.m
7. aug 2009

mory ty žiješ? to je super. ja ťa tu každý deň vyčkávam že čo moriky a škola a teba nikde. a dobra nie som ja ale moje decka. dakedy mam fakt dosť ked počúvam tie ich debaty.

tonicka
8. aug 2009

ahojte. Inak aj karolik pušta take hlašky, ze niekedy len gulam očami, čo uz ani nestiham reagovat 😅
Radka, to je super, ze Sabinka sa tesi do skolky 🙂

tonicka
9. aug 2009

halo, halooo, stale nik?
😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andrea.m
9. aug 2009

peknú nedeľu prajem 😉

radoslava
9. aug 2009

Ahojte babulky.
Boli sme sa dnes kupat. Počasie je sice take všelijake ale hlavne ze nepršalo 😀
No ja som tak rada ako zvlada tuto letnu školku , uz sa pyta kedy pojde do školky normalne sa tam teši.
Budeme mat dva tyzdne prestávku medzi touto školkou a ozajstnou tak snad to so mnou doma ešte vydrží 😀 😀 😀 😀
Ale jedno viem ze v deň D budem asi viac plakat ja ako Sabinka

andrea.m
9. aug 2009

to ja som tu asi jedina karkavčia matera ktorá sa na 2.9 teší 😕 😅

radoslava
9. aug 2009

Ale Andy niesi neboj, ked ma mala nazlosti tešim sa aj ja 😀

tonicka
9. aug 2009

Ja som tak na striedacku 😉 my teraz bojujeme s osamostatnovanim sa, a som miestami z toho jelen, ze co vlastne riesim a neriesim a co to moje dieta vlastne chce a potrebuje 😝 😅 😀

andrea.m
10. aug 2009

a ako sa osamostatňujete?

petusko
10. aug 2009

helou kocky 😎
ja uz petkovi pripominam, ze pojde do skolky. uz ho ucim mena kamaratov a rozpravam ako mu tam bude dobre. zatial neodpoveda, tak neviem ci to ma vyznam 😀

petusko
10. aug 2009

petko sa akurat vtrepal do marcelovej postielky 😲 😠 a krici mi ze "mama pozor" 😠

petusko
10. aug 2009

inak viete co sa mi dnes stalo? bola som sa pytat jedneho zubara, ci ma vezme, lebo ta moja co mam teraz je taka blba. a on si zjavne myslel, ze mam tak 15 rokov, tak ma chytil okolo pliec a tykal mi jedna radsot, mne kutiky len tak naahovalo, nuz ale nechala som to tak, sak on sa zbada, ked mu doniesiem kartu a zsiti, kolko mam rokov 😀