Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
29. sep 2009

my mame montana vírus a teraz ked ten jetix zamenili za disney chanel 😖 😝 😅 🙄

zgurkaa
29. sep 2009

No, hovor mi nieco, som uz na nervy, ved to kuka furt, ked jej dam zakaz Jetixu, povie "nevadi, ja pozeram aj tak Disney chanel" ma ide slahnut 🙄

petusko
29. sep 2009

hej to zamenili? ani som nevedela. my nemame digi, tak neviem. ale kamoska bude asi robit v ich spolocnosti, tak potom si dame aj my 😀 😀

tonicka
29. sep 2009

jaj, nestraste ma montanou 🙄 vsade mi ju nanucuju a karolinke to nic nehovori 😅

tonicka
29. sep 2009

chvalabohu teda ze jej to nic nehovori 😀 😀

tonicka
29. sep 2009

zase som ja dosla a vy odisli? 😠 a to som tu na vas striehla 😠 😀

petusko
29. sep 2009

ale coby tu sme tu 😀 len presviedcam Petika, ze je noc a treba spat. a na otazku maminka spi? nemam odpoved 😅 😀

paska
29. sep 2009

😀 😀 😀

paska
29. sep 2009

a ktora kamoška peťuško?

petusko
29. sep 2009

aaale nepoznas ju😀

petusko
29. sep 2009

no ja idem pohladat nejake hrube ponozky a idem spat. je mi zimaaa 😲 zajtra asi kurime 😅
dobruuu 😉

tonicka
29. sep 2009

dobruuu petusko 😉

maryn
30. sep 2009

ahojte 🙂 tak ste riadne sovili vecer a dnes tu vymrete 😀 😅
ja som dnes bola s deckami na kontrole, som hodinu rozmyslala ako ich obliect 😅 🙄 lebo sme isli pesko, tak viki je uz ok a nelka dostala kvapky do nosteka nejake atb, lebo uz mesiac soplikuje, ale mozme uz chodit vonkuuuu 😵
petusko dnes uz aj my musime zakurit, lebo nam zasa pochoreju 😒
toniii, neboj uz to bude len lepsie a lepsie 🙂
dakujem vam babulky za podporu a vitam navstevu 😀
u nas hanah montana nehrozi zatial chvalabohu ale ked nelke hladam oblecko tak uz aj na takych malych vecickach je to vsade 😅

tonicka
30. sep 2009

ved to marynka, ze to pchaju aj na take pidi oblecenie 😅

paska
30. sep 2009

bože ženy v tatrach vraj už dneska snežilo..... fffuuuuuuuj sneh 😝 leze na mna hnusna zimná depka 🙄

tonicka
30. sep 2009

nestras 😝

petusko
30. sep 2009

my kurime 😅 mame teplucko, ale fakt mi to uz pripomina zimu a sneh 😝 😝 Manzo bol dnes v metre a ze uz maju same salonky a vianocne ozdoby. sialenciiiii 😲 😠

paska
30. sep 2009

😖

andrea.m
30. sep 2009

čaute....my už nosíme pod nohavice pančucháče...v byte kosa jak na sibíri,už nech je 15.10...marynka super že detičky sú OK. tie ATB boli nutné? na sople? 😖

s hanah montanou bojuje kamoška ja momentálos neriešim ništ ale mame za sebou cars, spidermana a walleho. momentálne ani Filipka ani Tami nič neinterasuje. samozrejme že sa tomu veľmi teším 😀

vítam medzi nami bubilu 😉

tonicka
30. sep 2009

andy, ja som pochopila, ze antibioticke kvapky do nosa jej dala mudr 😉
joj kočky, my tu mame relativne teplo, hlavne cez den, tak rozmyslam, kde zijete 😅

paska
30. sep 2009

tonička nemachruj hej 🙄 😉

paska
30. sep 2009

ešte v pondelok to bolo super v tričku sme behali po vonku... ale dneska kosaaaaaa a ešte aj pršalo fuuuuuuj

ale ked sa to tak vezme zajtra je už október tak čo by som chcela 30 stupnov? 😀

andrea.m
30. sep 2009

no ja som šla včera vyháknutá do nočnej a dnes ráno som myslela že zmrznem kým som došla od zástavky domov ☹

tonicka
1. okt 2009

pardooooooooooooooon 😀 😀 😀 😀 😀
a dobre raaanecko 😀 😀

maryn
1. okt 2009

caute 🙂
davam kaficko, kto sa prida?
ja sa strasne tesim ze sa ochladilo, konecne ma prestane mordovat alergia a nemusim byt na zodacu, ale ja celkovo od malicka milujem jesen a zimu, tak nedepkujte a teste sa so mnou 😀
andy tie atb jej predpisal dr. lebo sa jej ten virus od vikiho usadil v nosteku a ked to neprelieci znova jej to sadne na priedusky tak teraz odsavame a kvapky by mali byt uz dnes rano hotove, vcera povedali ze to nejak speci namiesavaju tak ze mame prist rano, mame za sebou hroznu noc, mala zaspala az o pol noci, potom kazdu chvilu hore a o 5:30 vstal viki, zaspim na nohach 😅
my sme tiez vecer kurili, ale potom som musela vetrat spalnu, lebo mala neznasa teplo, ja neviem ale asi budem musiet pri nej spavat vo svetri a v puncochach 🙄

maryn
1. okt 2009

ahoj toni 😵

radoslava
1. okt 2009

Dobre ranečko
ja sa pridavam ku kavičke ale už to bude moja druha prva bola o 5,00
😀
Dnes sa v školke fotia tak sa tešim , vraj ak chcem možem ju pekne obliect ale najkrajšie su deturence ked su len tak a nie načačkane povedala mi riaditelka
Tak som ju obliekla do takych krajšich tepláčkov a krajšieho trička no sukničky a podobne som neriskovala asi by bola jedina. 😀 😀 😀
Ale uvidim poobede
Sabinka sa už od rana ako sa zobudi teši do školky. A ja som taka štastna že to tak je že už nemame rano plač

petusko
1. okt 2009

idem aj aj do kafe klubu 😀 dobre ranko 🙂
maryn, drzim palce, nech je nelka o.k. 🙂
radka, tesim sa s tebou zo sabinky 🙂 ja sa uz neviem dockat takych veci ako su besiedky a pod. 😀
nam Marcelik urobil tiez budicek o pol siestej, ale sme ho predvedcili, ze este teba spat, tak len teraz vyliezame 😅
vonku zamrcene a tusim aj zima cez okno ide, brrr. 😒

petusko
1. okt 2009

no hotovo, mozem sa rozbehnut. uz sa ako tak citime lepsie, domace medicinky zabrali.
petik este kasle, ale je to uz lepsie, dufam sa to uz nevrati 🙄
idem vymenit postelne pradlo vsetkym a poupratovat, lebo mam pred sebou plny vikend. pride mamina zajtra, v sobotu idem "do roboty" 😀

paska
1. okt 2009

ahojte, tak a sme na ATB 😒
ja sa idem skofeínovať a padam na chvýlen do robotky aj s tým mojím výkričníkom ukričaným 😅
aj vám tak decká kričia ako blázni???