Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
16. okt 2009

maryn vies co, ja som s marcelkom vonku s kocikom nebola od kedy prisla tato kosa. akurat autom, to mu davam vetrovku a dekou ho prikryjem.
fusak popravde ani nemame, ale on sa zmesti este do hlbokeho kociara, takze naspodu ma deku, navrch dam hrubsiu deku a este aj ten kryt kocikovy dam, myslim, ze to mu bude stacit.

maryn
16. okt 2009

petusko to mu iste bude stacit, ale my mame uz len sportak, tak neviem, nieco vymyslim, asi tiez dam pod nu deku aj na nu a dam nanoznik, lebo na fusak sa mi zda este teplo

maryn
16. okt 2009

tak vonku sme zatial neboli a asi ani nepojdeme lebo zasa zacal fukat vietor 😒
babulky obzerate sa uz po nejakych vianocnych darcekoch pre deti?

paska
16. okt 2009

ahojte 🙂 davam kavičku
aj my sme s hračkami urobili krátky proces tak teraz pre istotu nerobí bordel s nimi ale s papiermi 😅 strihá lepí píše maluje.... 😝 raz za týždeň ju prehovorím na upratanie ale to už aj susedia na šiestom vedia že treba upratať 😀
aj vianočne darčeky už riešim len nemožem napísať dievka by si prečítala 😀

radoslava
16. okt 2009

Paska to fakt mala chodi na konika čitat čo pišeme. Dobrá je 😉
Zajtra idem do prace ☹ prišli mi doklady ale v pondelok bude doma s malou. Tak to prežijem
Paska kavičku som prave dopila 😉

paska
16. okt 2009

radi ona hrava na nete barbiny a ja mám koňa v záložkách a velmi dobre vie si píšeme 😀

lenadka
16. okt 2009

ja uz tiez zacinam vianocne obzerat-mala chce bud barbie dom, kona so zriebatkom chodiacich alebo barbie karavan...tak ja som za ten karavan, druhe miesto maju kone a na konci je dom-tak podla toho co zozeniem a v akych cenach...lebo ked je to barbie a este tohtorocne tak to stoji tolko ze vlasy stoja dupkom 😖
tohtorocny je kon so zriebatkom a karavan....domcekov je uz dost a nie su sez. hitom-tak uvidim 😅

lenadka
16. okt 2009

prajem krasny vikend-aj ked pocko bude asi na....treba si ho uzit proste inak 😉 😀

petusko
16. okt 2009

tak petko si zase doniesol domov sople. aj teplotu ma zvysenu, tak som uz upratala do postele, dala cipok, lebo mu nechcem stale zatazovat brusko sirupmi. bolo revu, ale krowka je dobry liek 😀 paska 😉
ja mam vianoce zatial len v zadnej pamati 😅
leni aj tebe pekny vikend 🙂

andrea.m
16. okt 2009

tak som sa práve vrátila z nákupov. konečne mám pre filipka prechodné zateplené topánky a hrubu bundu. môžme už ísť aj babku pozrieť 😀 na vianoce už pomaly kupujem. pre filipka mam encyklopediu a stavebnicu a pre tami knihu a puzzle-zatiaľ.

maryn
17. okt 2009

dobre ranko 🙂
tak ja som hore od 5:50, viki mal zly sen, tak sme sa stahovali do obyvacky, mlady pan si tu spi na gauci dalej a ja si uz radsej nelahnem, lebo budem ako mechom trafena 😅
my sme dnes sami, tato viezol ludi s busom do polska na nakupy, tak budeme mat aspon krowky 😀
jaj neviem co bude u nas s vianocami, lebo viki chce strasne psika, ale som povedala, ze ked este dovlecieme domov nejakeho dunca, tak uz ani spavat nemusim, aby som vsetko stihala 😅 🙄
ale tiez uz nieco mam pre nich, pre vikiho taku drevenu skladacku co sa s kladivkom zatlka na tabulku, pre nelku taku vkladacku tvary a babiku a tiez chcem este pokukat nejake knizky a vselico, len neviem kedy 😅 asi budem musiet vsetko cez net objednavat
co mate na plane na vikend?

petusko
17. okt 2009

caute 🙂
my zase cely vikend budeme liecit pacienta, petik v noci teplotoval 🙄 nekonecny pribeh 🙄 este aj toto fajne uprsane pocasie, na depku ako vysite 🙄

maryn
17. okt 2009

petusko to ma mrzi, dufam ze sa rychlo uzdravite a ked je uz to blbe pocasie, tak aspon nemusite lutovat ze musite trcat doma 😉

paska
17. okt 2009

ahojte 🙂 tiež už mam konečne čižmičky pre deti lebo tu sneží v kuse ako sa okosilo 😖

a andrejko má tiež sople pre istotu aj keď nebol v jasliach, peťuško tomu sa asi nevyhneme kôli počasiu ktoré nie je bežné na túto dobu
buduci týždeň sa ma zase otepliť vraj no sila 😠

maryn
17. okt 2009

ja to pocasie uz kaslem 😀
jedno ditko som nakrmila obriadila dala spat, vstalo druhe, nakrmila som,obriadila a som tu 😀
ked viki vstane tak ich pojdem trochu vyvetrat, ideme kupit vikimu topanky na zimu, dufam ze to prezijem a aj predavacky v obchode, mala bude iste revat taka naobliekana, ona by najradsej hola bola stale 😀
co dobreho robkate?

paska
17. okt 2009

ahoj maryn 🙂 ja kávičkujem práve , andrejko sa ešte len chystá spať dneska je nejaký nespavec 😀 tak sa dopujem už 4kávou 😅 lebo inak spim a žehliť mi treba 😝

maryn
17. okt 2009

cau paska, ja som musela ist ulozit nelku, lebo sa jej este ziadalo spinkat, tak mi ku podivu spia obaja, som si riadne 15 min schrupla.joj mne treba zehlit tiez,ale vidim to len na vecer, dnes som uplne mrtva, asi aj ja si este spravim kavu.

vavka33
autor
17. okt 2009

Ahojte,chcem vas len pozdravit a pochvalit deturence,ake su zlatulinke a ako vyrastli.myslim na ves casto,chybate mi.

maryn
17. okt 2009

huuuuuuu sovy, kdeze ste? paska si ma tak naladila s tym zehlenim, ze som si to hned vtedy pozehlila a teraz mam veget, az na vikiho ktory klasicky nechce spat 😠

paska
17. okt 2009

tu som ... andrej ešte nespí kašle 😖 no moje nery ten bude zase chorý, kedy ja pojdem do roboty? 🙄

maryn
17. okt 2009

jejda, tak to je uz horsie, mas nejaky sirupik?

paska
17. okt 2009

dala som mu sinecod ma taký suchy kašel aj fenistil lebo mu sopel tečie 😝 šibne ma asi

maryn
17. okt 2009

fuj tie choroby hnusne, uz by to mohlo prestat 😒
a v praci ti to akceptuju, ci budes mat zdrba?

paska
17. okt 2009

zatial nič nevraveli a som tam čerstvá 😀 tak uvidime v pondelok na porade 😅

maryn
17. okt 2009

tak drzim palce nech to je v poho 😉
davam si pivko, som sa najedla ako prasiatko, som robila zivansku na obed a este mm doniesol korbaciky a ostiepky z polska, tak som jak domiesavac napraskana 😀 😝

maryn
17. okt 2009

dufam ze si po pivku grgnem a mozem ist haji 😅

paska
17. okt 2009

ja chrumem polske krowky 😝 zapijem to mliekom a možem isť kvasiť 😅 😀 😀 😝
dobru noc

maryn
17. okt 2009

tak si mi spravila chut este na krowku, jeeej kilecka sa nalepia, nech to slak trafi 😀

maryn
17. okt 2009

dobru noc

paska
17. okt 2009

a ešte dačo z témy vtipy 😀 😀 😀
Paní si vybírá kabelku. Nakonec se jí zalíbí úplně maličká.
Jenže cena je 6500 Kč.
"Není to moc za takhle malou?" ptá se.
Prodavač odpoví:
"Je z pánského přirození. Když ji třikrát olíznete,máte kufr!"