Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
9. dec 2009

bože peťuško fúúúúkam nech sa peťkovi ruka rýchlo zahojí. ☹ ja si ani neviem predstaviť čo by bolo keby sme mali úraz....moje sú zatiaľ bez úrazu klop klop

zgurkaa
9. dec 2009

Petuskovi fukame. Nech ho bolest rychlo prejde. U nas uz Simka od pondelka zarezava v skole a Misula isla dnes, aj to len preto ze v piatok maju posedenie pod stromcekom a uz dva tyzdne nebola, tak nech sa aspon nejaku basnicku nauci 🙂 My mame z roboty zajtra vianocne posedenie, tak dufam ze sa v piatok budem schopna do roboty dokotulat, moja tehotna kolegyna je tam posledny den, tak sa bude snazit co to este do mna nahustit 😀. A potom keby ste v januari o mne nahodou nepoculi, tak ma zavreli do lochu, kedze celu uctovnictvo budem mat na starosti ja 😀 .

petusko
9. dec 2009

diky baby. nemam ale pocit, ze by sa to zlepsovalo, stale place a krici, vobec nehybe ani len s prstami, ma ich opuchnute 😒 aj teplota mu vyskocila 😒 sa mi to dako nevidi 😒
zgurka, tak prijemne posedenie aj tebe aj Miske. Nasi maju mat bud. tyzden vo stvrtok alebo v piatok, dufam, ze Petik bude dovtedy fit. Naucil sa dve basnicky 🙂
A ze do lochu 😀 Donesiem ti tam potom aspon teple ponozky 😀

tonicka
9. dec 2009

joj petusko, to moze byt, mozno sa mu nieco tam natrhlo a vtedy aj teplota vyskoci
😔 fukam, velmi velmi 😵

maryn
9. dec 2009

ahojte. ja nejak nestiham nic. petusko to je mi velmi luto, chudacik petik, dufam ze to bude uk a ze ho to uz nebude boliet, drzkajte sa.
zgurka prajem dobru zabavu 😉
vsetkym chorym rychle uzdravenie 😉

ja sa snazim poumyvat okna na celom dome, uz som umyla 6 + jedne balkon, este mi ostali 3+ balkon 😝
zacali sme chovat sliepocky, nech maju decka domace vajicka a masko, tak aj okolo toho mame teraz starosti, ale hadam sa nam bude darit 🙂

maryn
9. dec 2009

toni ako ste na tom s tou alergiou?

zuzu13
9. dec 2009

ahojte
petusko, Petkovi posielam boztek na rucku a bolavu dusicku...nech je rychlo bolest prec...no deti su ako blesk...ale su statocne..kolko dospelakov, by uz umieralo... 😅
skus mu dat diazepam...nech sa trosku ukludni a od bolesti nejaky sirup {nurofen....}
pozdravujem vas...papa

tonicka
9. dec 2009

maryn, relativne dobre, uz nekasle, ma len soplik, ale hlavne vecer, lebo cez den jej nedavam fenistil. A tiez je dost mozne ze to ma aj psychicky podmaz, lebo vymysla, ze by nemusela chodit do skolky ked kasle a ma soplik a od kedy to pred nou neriesim, sa to vyrazne zlepsilo 😉

maryn
9. dec 2009

moze byt tonicka, hlavne ze je to lepsie 😉 ale tie nase deticky su fakt rovnake, aj viki je taky citlivy a vymyselnik tiez 😉
teraz som z neho trosku smutna, lebo zacal dost na nelku utocit, bucha ju a robi jej zle,ale to je asi normlane, len do teraz to nerobil 😒 dufam ze to prejde
idem umyt riad, do sprchy a haji, mala sa minulu noc rozhodla ze o pol 5 je uz dost spania a este k tomu tie okna no som jak vypluta 🙄
dobru nocku 😔

tonicka
9. dec 2009

dobru nocku 🙂 Karolik dokaze vymysliet take veci , co ja ked som mala asi 6 rokov

petusko
10. dec 2009

ahojte 🙂
diky baby, odovzdam pozdravi marodovi 🙂
maryn, ja okna uspesne bojkotujem, umyvala som asi red mesiacom aj to nie vsetky a nebudem sa nejako extra stresovat s nimi 😅 budem rada, ak stihnem popratat ostatne aspon ako-tak, manzo zacal trochu prerabat obyvacku, mali sme popraskanu omietku. mala to byt rychlovka, ale stale do toho nieco pride, tak sa to vlecie a budem rada, ak stihneme to dat do vianoc dokopy 😅 😝
maryn, to je blbe, ze Viki robi Nelke zlotu, nastastie Petik je v tomot zlaty, u nas je to skor opacne, ked su pri sebe, tak Marcel rype, sklbe a Petik sa zlosti a uteka od neho. 😅
toni, decka maju uzasnu fantaziu a vedia sa vynajst paradne. aj to moje je take 😀
a vyzera to, ze Petik uz do skolky do vianoc nepojde, max. na tu besiedku, takze s jeho asistenciou to bude parada, pratat, piect som chcela, sa tesim 😀
inak rucka boli stale, aj v noci bol castejsie hore a krical "rucka". dala som mu vecer nurofen, strasne sa spotil do rana. ale zda sa mi, ze troska menej krical, ked som ho obliekala. ma to vyviazane v satke okolo krku, tak mu je to lepsie. ale len polihuje a pozera telku.
no nadherny dlhy prispevok som napisala, sorry 😀
pekny den prajem vsetkym 🙂 😉

radoslava
10. dec 2009

Petuško nebol dlhy som ho prečitala jedym dychom 😀 😀
Kto si da kavičku poobednu.

petusko
10. dec 2009

radka jaaaa 🙂
teraz som doumyvala podlahy, zasluzim si oddych 😀

petusko
10. dec 2009

😲 ja sa az teraz citam, ze odovzdam pozdravi 😲 jasne, ze pozdravy 🙂 😀

tonicka
10. dec 2009

petkovi fukame bobenko a vikimu posielame pusinky aby nerobil zle nelke 😵

radoslava
11. dec 2009

Petuško neupratuj tolko. Ja tento rok asi kašlem aj na okna umyvala som ich naposledy v auguste tušim.
Vidieť cez ne je tak asi sa na to vybodnem aj tak stale prši.
😀 😀 😀

radoslava
11. dec 2009

A ešte som vam včera zabudla napisat že sa mojej najlepšej kamoške narodil synček
DAVIDKO 50 cm a 3020 g a narodil sa o 12,30. 😀 😀 😀 😀
sa tešim pojdem asi dnes za nimi do porodnice. Mam prenho aj bodynko malilinke so santa klausom. Bude na vianoce fešak.
😀

petusko
11. dec 2009

ahojte 🙂
rakda, gratulacia kamoske, nech su zdravi 🙂
toni, upratovanie je definitivne zamietnute, Petkovi dnes dali na tu ruku sadrovu dlahu 😖 sice len do pondelka, ale ze bude lepsie, ked to bude mat zafixovane. 😒

petusko
11. dec 2009

boze ja uz ani nevidim poriadne, sak to radka pisala, ze neumyva okna. uz som chcela teba tonicka oznacit za neupratujucu 😀 pardoooooon 😀
ste take nejake podobne na tych fotkach 😅
idem si dat kafe, boli ma hlava strasne 🙄

radoslava
11. dec 2009

Petuško no teda , daj si kavičku lebo to s toho nevidiš.
Petkovi tu dlahu poriadne pokresli nech ma pamiatku. A ako to on berie že ma dlahu na ručičke , Neplače?
Tak podobne sme s Toničkou 😀 😀 😀 😀 niesme 😀 😀 😀

petusko
11. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😅 😅

radka, on si ju za tych par dni tusim pokresli aj sam, uz ju ma pokrstenu polievkou 😅 😀
znasa to statocne, pokym sa netreba vyzliekat alebo obliekat. davam mu veci na zips, ale aj to sa zlosti. chvalabohu, ze to bude len do pondelka mat.
inak som stretla dnes mamu toho chlapceka, co do Petika strcil, tak sa mi velmi ospravedlnovala, normalne mala slzy v ociach. bolo je to velmi luto.
tak som jej povedala, nech si nerobi tazku hlavu, su to deti a navyse chlapci, takych vylomenin este narobia habadej. aj ked som bola v stredu poriadne napalena, uz to preslo, sak Petik tiez nepatri zrovna medzi tych, co ticho sedia v kute. ktovie, co on dokaze este, ked bude vacsi. 😝 😅

tonicka
11. dec 2009

Petusko kludne mooozes, je to pravda, ja mam okna naposledy umyte ani neviem kedy, tusim pred rokom a pol 😀 😀 a aktivne a uspesne ignorujem upratovanie tejto dmacnosti , tak na navstevu nepozyvam, len ak sa chcete citit lepsie, pripadne ako doma 😀 😀 😀 ale 21 MI PRIDE UPRATAT KAMOSKA 🤐 😀 😀 😀

tonicka
11. dec 2009

Joj, petusko aky je zlaty a zaroven hrdy ze ma tu dlahu 😀

andrea.m
12. dec 2009

moj zlatý peťulo....fúkam....pekné od tej mamky že sa ospravedlnila

zgurkaa
12. dec 2009

Zdravim 🙂 Vianocny firemny vecierok dopadol super. Bola som do 3.00 hod. Rano som vstavala o 6,30 urobila desiatu a vychystala deti, potom ich moj otec vzal do skoly a skolky...ja som sa bala ze by som este nafukala 😀, zalahla som este na hodinu a sup do roboty. Miska bola tiez zlata na posedeni, pekne povedala vsetky basnicky, vobec sa nehanbila. 😵
Petusko ako Petik, rucicka ho este boli?

tonicka
12. dec 2009

super zguri 😀 😀

radoslava
12. dec 2009

Zlatko moje aky je podarený na tej fotke a aky je už chlapec z neho velky. Riadny školkar, Sabinke by sa pačil.
Ona ma v školke len kamaratov , kamaratky nejako nespomina 😀
Zguri no dobra si 😀 😀 😀 . Ja som tiež v piatok šoferovala do prace lebo moj mangel by možno nafúkal 😀 😀

zgurkaa
12. dec 2009

😀 😉

petusko
13. dec 2009

ahojte 🙂
no Petik je zlaty, uz si na to zvykol, dokonca uz dokaze celkom slusne vystrajat 😅
akurat sme asi tym chodenim po dr. chytili nieco, lebo od vcera kasle a rano sa mi zdalo, ze mal aj teplotu zvysenu 😒 zajtra pojdeme zaniest appiere k nasej mudrej, tak ho aj pozrie.
vo stvrtok maju vianocne posedenie, dufam, ze budeme moct ist. by ma mrzelo, keby o to prisiel ☹

zgurka, gratulujem k vydarenemu vecierku. tak to ma byt, ved vianoce su len za rok 😀

Lenadkinej Lucke aj Zuzuinej Lucke prajeme krasne meniny!!! a u nas dokonca zasnezene, na sane to sice nebude, ale aspon to uz vyzera na december 🙂

paska
13. dec 2009

BRe RáNO 🙂 som si vas čitla dozadu, peťko je frajer ked to tak dobre zvláda 🙂 a tiež má ako prvý sádru 😅 😀

jááááj firemné večierky 😀 už som dávno nebola, my sme ich mávali vždy v sobotu aby sme sa mohli cez nedelu liečiť a veru ja som sa liečila vždy 😀 som neprišla domov o tretej ale o siedmej ráno 😅 😀

inak andrejko je už v pohode len trochen ešte kašle, sisa sa drží, pasko stavia dialnicu v nitre, ja berem atb a dúfam ,ž ze tu nenakydá ako u peťuška ! 🙄

a Luckám všetko najlepšiek meninám 🙂