Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
7. feb 2010

Nie lyžujeme 😀
Ty hned mysliš na blbosti 😀 😀 😀
Aj som zabudla pozdraviť ahojteeeeeeeeeeeeeee
Ale nie fakt sme sa boli lyžovat a fakt nesexujeme. Sabinka sa naučila lyžovat velmi sa tešime. Je to paráda.
O chvilu budem ja najhorši lyžiar v rodine 😀

petusko
7. feb 2010

radka no parada, my neholdujeme lyzovaniu, vlastne zatial sme nenasli nejaky sport, ktory by sme vedeli vsetci 😅 ale mozno toto leto uz urobime nejak bike turu, Petik dostal od nasich na narodky bicykel, tak trenuje po chodbe 😅

radoslava
7. feb 2010

Jej super
tak na toto je Sabinka uplne lava
Nechce ani za svet pedalovat čokolvek ona sa len odraža

petusko
7. feb 2010

Petikovi to zas celkom dobre ide, na to, ze je to jeho prvy ozajstny bicykel 🙂 len sa nevie sustredit este na vsetky cinnosti naraz, aj pedalovat, aj riadit 😅 ale trenujeme vlastne len od vcera, tak do leta sa nauci. ide na to dobre 😎

radoslava
7. feb 2010

Jej do leta už bude vediet tak paradne jazdit. Šikovny je

petusko
7. feb 2010

akurat si neviem predstavit tie prechadzky ako ja s kociarom budem za nim upalovat 😀 alebo dam maleho na moj bike do sedacky a budeme tak chodit.
nemas foto malej lyziarky?

radoslava
7. feb 2010

mam ešte z minuleho tyzdna
teraz sme kamerovali
idem pridat

petusko
7. feb 2010

prisiel na mna obrovsky hlad, tak som bola robit neskoru veceru, jasne ze Petik je moj partak a dal si so mnou 😀
Sabinka je svetova 😀 jak velka dama na svahu. perfektne. a strasne pekne okale ma, len tak svietia 🙂
musim aj Petka odfotit a dohodim 😉

petusko
7. feb 2010

teraz som si vsimla, ze maly velky certo Viki ma dnes narodeniny, 5 rokov 🙂 tak vsetko najlepsie zelame 🙂 😉
a uz padam smer wellness 😀 😀

lenadka
8. feb 2010

radka a to sa vobec neboji?? nas ej poserkana pustit sadolu kopcom, nie le nna lyziach aj na boboch a sankach ma problem, aj sa clovek snazi, berieme ju na kopec, na lad na korcule aaaa figu s toho 😀

andrea.m
8. feb 2010

tak filipka si v takej póze ako sabinku neviem predstaviť. lyže, korčule, bycikel u nás nehrozia. jedine čo vzal na milosť je kolobežka. síce uvažujem že na 7 narodeniny dostane bycikel ale neviem či nie zbytočne. tami má vo štvrtok karneval,nakoniec bude červená čiapočka...zatiaľ 😉

lenadka
8. feb 2010

andy, aj som malu ukecavala na cerv. ciapocku, ze jej dam suklnicku, cervenu satku na hlavu a kosik lineckeho do rucky a nie...ona chce byt upir 😅 😀 tak co uz.... 😀

radoslava
8. feb 2010

Ahojte babulky
ja sa tiež divim že sa neboji lebo ja osobne som neni moc dobry lyžiar som taky bojko.
Ale som velmi rada že sa naučí, fakt sa tešim.
SUPER červená čiapočka , ja som chcela velmi aby bola Sabinka červená čiapočka na karnevali Mestskom ale nechcela ani za nič mala som aj kostym vymyslená. Sukničku a kabatik aj s košičkom jej paradna by bola.
Ale chcela byť lienka tu som vyrabala za 5 min.12
No a na školkarsky karneval bude TIGER , marne sa snažim ju prehovoriť na Snehulienku mame krasny kostým.
ALe aj na tygra máme kostym 😀 😀 😀

lenadka
11. feb 2010

andy, neboj on do toho pride, ale vidim ze mame doma podobnych strachoprdkov 😉 zatial bicykel ano, ale musi mat kolieska pomocne, najskor isla na nom ako slimak a kym som ju ukecala aby nan vobec sadla a potom som nestacila utekat 😉 dokonca sme ju museli drzat za korman na zaciatku a to mala aj tie kolieska pomocne 😅

certica
12. feb 2010

ahojte 🙂
tak sme naspat z wellness pobytu 😀 , bolo super, akurat sme isli nakoniec bez rodicov, takze vela casu na lyze nezvysilo, ale neva. martos chytili posledne 2 dni nejaku virozku, som najprv myslela, ze stolicky, ale vyzera to skor na 6.chorobu. dufam, ze uz teploty dneskom na ustupe.

petus, v mene vikiho dakujeme, oslava sa vlastne nemala kedy konat, torta az cez vikend.

leni, som kukala tvoje brusino, nadhera 🙂 😉

my sme karneval zial prepasli, ale vikimu sa lubilo, dost sa vyblaznil aj v bazene, aj na snehu, takze ok 😎 .

supla som na chvilu par fotiek speci pre petuska, ako som bola byvala slubila 😀

lenadka
12. feb 2010

certi s tych fotiek priam kuka ako vam bolo fááájn, krpci su bohovsky, ale ze su bratia veru nezapru 😵

petusko
12. feb 2010

bry vecer sa praje 🙂
scenar sa naplna, chlapov som ako tak dostala zo soplov, teraz to sadlo na mna, ale fest, mam teplotu, neviem prehltat, hlas veskery zadny.... takze idem pekne zalahnut a mojim spolocnikom bude caj a paralen.
len dufam, ze krpcom sa to nevrati 😒
petik mal v skolke karneval dneska, nakoniec bol motyl. oni to mavaju v skole, kedze MS je pri ZS, takze ja som tam nebola, ale vraj bol zlaty, aj ked najprv nechcel kridla 😅 ak budu nejake fotose, tak dam link 😉
aj tu bikovu som slubila, musim dat.

certi, skvele fotky! mali sa fakt podobaju. a miestami som mala posit, ze ste si prenajali cely svah, nikde nikoho 😕 ale je to skor vyhoda, aspon ste sa nemuseli bat, ze niekoho zrolujete 😀 alebo niekto vas 😀
a nejake z toho bazena nemas? na provokaciu a navodenie tepla 😎 zima trva vecnost 😝

a aby som nezabudla, vlastne to bol aj dovod, preco som zapla MK, SISE prajeme vsetko najlepsie k dnesnemu sviatku, uz je to slecna velka 🙂 nech sa jej dari v skole a nech ju hlavne mama poslucha konecne 😀 😀

petusko
12. feb 2010

a este som aj tak zabudla, Leni kraaasne brusko 🙂 😉

lenadka
13. feb 2010

jani kujéém, dnes som sa smiala ze uz to zacina...prve ide brucho a az potom ja 😀 to bolo tesne po zjedeni obeda, teraz je to uz zas celkom v norme 😀

Siska, vsetko najlepsie aj odomna! 😉

andrea.m
13. feb 2010

takže ja to tradične zhrniem.

siske gratulation k narodkám 🙂

peťuškovi skore uzdravko a držím palec aby to chalani nechytili.

lenadka,čerti pekné fotoše

certica
13. feb 2010

jeejda, tak to mi uslo - pasuline sise dodatocne vsetko najlepsie, velka slecna uz 😎

petusko, tebe expresne uzdravenie, nech mozes naplno fungovat.

noo fotky z bazenu a procedur zial nemam, vlastne interier som cvakla len po prichode par fotiek, potom uz len vonku 2x, lebo v tej kose som cakala, kedy mi vyplivnu baterky 😀 . no a kopec sme nemali prenajaty, to som len zavelila, ze teraz fotime, tak vsetci pekne prec 😀 ...ale nie, celkom sa dalo. cez jarne prazdniny to bude ina tlacenka 😝

leni, ved ty mas brusino len taku minioblinku, aj keby si cele prasa spraskala... 😀

peknu nedelu, vlastne valentinsku dokonca 😉

paska
14. feb 2010

krásnu valentínsku nedeľu som Vám dievčence moje prišla zaželať 🙂 nech Vás deti a hlavne chlapi poslúchajú 😀

a ďakujem za sisu, veru už je velká, zo všetkého vyrastá zo pár tričiek mojich už aj nosí za chvylu bude vyžšia ako ja 😠 stráááášne to letí

tehula, že tehotná 😀 bruško trčí ale aj tak si chudulinká 😉 len si ho opatruj

čerti tak ten welnes ja závidim .. v dobrom samozrejme 😉

petusko
14. feb 2010

aaaahojte 🙂
tak som vcera bola na pohotovosti, mudr. tam bol taky, ze petik ma s jeho naradim lepsie vysetri, ale sak nevadi. ani len do hrdla mi nekukol. dal mi atb, sirokospektralne, aby sa nahodou nesekol 🙄 trubiroh 🙄 hlasivky mam inak v prdeli 😝
dala som fotose, aj z dneska z karnevalu 🙂 Petik bol nakoniec cosi ako opravar, alebo stavbar, no bolo to jedine, co bol ochotny si obliect. a ked sa ho pytali, aka je maska, tak do mikrofonu skrikol, ze opravar autobusov 😀 co teda netusim, kde zobral, o autobusoch nebolo doma ani reci 😀
ale bol zlaty, vobec sa nebal, nehanbil, tancoval odusu, aj sam, ked nemal partaka 😀
prajem pekny valentinsky vecer, ja toho mojho valentina cakam, snad sa aj dockam 😀

lenadka
15. feb 2010

jani suprova maska! mne sa to velmi paci, hlavne ze si to on vybral a bol happy 😀

lenadka
15. feb 2010

aj maly macik sa vydaril 😀 😵

maryn
15. feb 2010

ahojte 🙂
tak ja som tu strasne dlho nebola, ale som vas citla 😀
vsetkym oslavencom co som prepasla prajem vsetunko najsamlepsie 😵 😵 😵
marodom prajem skore uzdravenie, najma petuskovi 😉
certi tvoje fotky som nestihla ale viem si predstavit ze boli suprove, ozaj a kde ste boli?
leni krasne rastiete, len tak dalej 😵
fotose som pokukala, krasne masky 😉 a sabinka super lyziarka 🙂

petusko
15. feb 2010

leni, az teraz som si vsimla Luckin karneval. paraaada 😉 mna mrzi, ze nasi to nemavaju v skolke sami, predsalen ked skolkari pridu medzi 200 rozdivocenych skolakov, tak su radi, ze idu cim skor odtial prec. ale nabuduci rok chceme ako rodicia presadit aby to mali samostatne v skolke, aj ked ich bude malo, ale bude to lepsie a uolnenejsie pre deticky 🙂

maryn
15. feb 2010

no a este nas suhrn: viki fici na vsetkom, od kolobeziek, cez bicykle, lyze, korcule, keby mi to niekto povedal pred rokom tak ho vysmejem, lebo to som ho ledva dostala do piesku aj to sa hral sam v kute prec od vsetkych deti, nechcel ani odrazadlo, co vsetky deti v okoli na tom fungovali, tak sa chodime korculovat raz do tyzdna na klzisko, boli sme na lyziach v tatrach jeden vikend, na karnevale bol viki spiderman a nelka certik, boli sme v materskom centre, kedze viki len 1 marca nastupuje do skolky.jaj a este mame steniatko jazvecika vola sa Tinka, bola som strasne proti, ale viki a tatino ma prehlasovali, no teraz sa velmi tesim, zacinam si ju oblubovat, zatial este nie je s nami hore, kym sa nauci hygiene a kym prestane vsetko trhat, ale nosime ju aj hore nech sa vysali a nech si s detmi na seba zvykaju, uz aby bolo teplucko, ze budu santit na zahrade 🙂

maryn
15. feb 2010

petusko tak to mas pravdu, si to neviem predstavit takto pokope 😒 dufam ze sa vam to podari presadit 😉

petusko
15. feb 2010

ahoj maryn 🙂 davno si tu nebola 🙂 tak Viki taky sportovec, super 🙂 u nas je malo moznosti, vsetko je len v meste, aj tam je to obmedzene, ZM su male mestecko a nie tam toho az tak vela 😒
aj Petko sa zmenil, este pred rokom bol len na men prilepeny, neznasal vela ludi, nechcel nikam ist, s nikym a teraz je to samostatna jednotka, aj vcera som ho len podla tej zltej prilby hladala, on si k hocikomu prisadol a bol by schopny sa aj vybrat s niekym domov 😅 😀
a ako sa ma Nelka? uz bezka?