Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
20. mar 2010

toni, pri Marcelovi som aj ja zacala blit asi v takom tyzdni ako ty teraz a drzalo ma to asi do 14tt 😝 prajem ti, nech to teba tolko netrapi 😅

lenadka
20. mar 2010

len neviem ako sa teraz pocita PN-ka 😕 kedze som bola na nej od decembra do teraz a potom som sprosta naivka nastupila spat, ak sa priemeruju mesiace, co ja viem napr. 3 dozadu, tak to by bola fakt bieda 😢

lenadka
20. mar 2010

toni, dufaj, ze po 12 tt to prejde, mne to tak preslo, ani raz som nevracala-lebo to je to posledne k comu sa ja zmozem, ja radsej skapinam co mi je zle len aby som nemusela vracat 😅 cize trpela som ako kon aj cely den ale udrzala vsetko v sebe....no este obcas ma to chyti, co je dost zvlastne, ze vzdy ked sa stretnem s jednou osobou 😅 asi su fakt ludia tzv. energeticky upiri alebo co 🙄

tonicka
20. mar 2010

ja pri karolinke do 18tt a potom po 25 skoro az do konca 😅

maryn
21. mar 2010

caute 🙂
tak ritulka sa nam uz dava do poriadku, pomaly hadam aj sople prejdu a budeme moct ist von, uz sa neviem dockat, petusko zavidim ti ze ste sa tak vysantili vonku 😉
toni dufam ze ta to blitie cim skor prejde, ja som to pri vikim nezazila,ale pri nelke som si to vynahradila, tak viem o com pises, dufam ze sa nam nestratis celkom 😉
leni to ja si zas radsej bluvnem a mam pokoj, inak to s tym urieknutim co si pisala, ani ja som tomu nikdy neverila a som sa smiala ked niekto o niecom takom hovoril, az kym sa mi to nestalo, takze ti verim a dufam ze uz sa ti to nestane, je to velmi neprijemne, vyhybaj sa tej osobe ked sa da, aspon kym si tehula 😉
tak idem ja haji, dufam ze aspon trochu sa uz vyspim, lebo predoslu noc som nelku prebalovala kazdu chvilu, som sa bala aby ju to nestipkalo. drzkajte sa vsetky. dobru noc

tonicka
21. mar 2010

Super Maryn, teším sa. No dnes mi bolo len blivno, našťastie som neblila....
Dobrú nocku, idem aj ja

petusko
22. mar 2010

ahojte 🙂
ja mam obidve deti "odgrcane" 😅 jedla som s tym, ze o par minut to pojde von 😝 😀
nas Petik dnes isiel na svoj prvy vylet, sice len o dve dediny dalej 😀 ale prvykrat cestuje autobusom, isli na nejake babkove divadielko.
a ja idem dat dnes do poriadku detsku, chcem umyt okno, hracky vsetky dat dole z polic, poumyvat, pretriedit, pokazene vyhodit, lebo to tu len zavadzia.
vonku svieti slnko, tak mam celkom aj chut daco robit, idem chytro na to, kym ma to neprejde 😀

petusko
22. mar 2010

takmer neskoro, ale este stiham zazelat Filipkovi k dnesnym narodeninam vsetko dobre, zdravicko a uspechy v skole 😉

tonicka
22. mar 2010

Ahojte, mne je dnes desne, ale prisla som aspon zablahozelat Filipkovi k jeho dnesným 7 narodeninkam, i ked on uz asi spinka, ale nech ma sladke snicky a nech sa mu v skole dari a nech sa mu splnia snicky 🙂 🙂

maryn
22. mar 2010

ahojte 🙂
prajeme filipkovi k narodeninkam vsetko najlepsie 😵 😵 😵

lenadka
22. mar 2010

caute Filipkooo vsetko najlepsie, ledva som to stihla cooo??? 😀

dorotka
22. mar 2010

ahojte kocky. prisla som vas opat po dlhej dobe pozdravit a snad sa ukazem aj castejsie. ked uz vas mam v oblubenych temach.

andrea.m
23. mar 2010

vdaka. lenadka stihla si to presne 🙂

andrea.m
23. mar 2010

ináč včerajší oslávenec od dnes maródi a to fest. spadol v škole a má zlomenú kľučnú kosť ☹

petusko
23. mar 2010

andy ☹ nech sa skoro zahoji bolacka 😉
dorotka ahoj 🙂

paska
23. mar 2010

😀

tonicka
24. mar 2010

Andrejka, preboha to ako spadol 😝 fukam fukam, moja mamina mala zlomenu a dodnes to nie je ok, ale snad ked ma este mlad kosti, tak to snad bude dobre 🙂

lenadka
24. mar 2010

toni, andrejka ti povie ze lahko 😅 deti su deti, niekedy strasny pad a NIC a inokedy banalny a fuk ho nieco zlomene 😖
lucka mala po porede zlomenu klucnu kost a zhojilo sa to ani neviem ako, dufam ze aj malemu sa to tak zrastie, ved ma ozaj mlade kosticky 😉

andrea.m
24. mar 2010

toni oni sú veľmi roztatárení v poslednej dobe. triedna ma na to "slušný" 😀 výraz "priveľmi živé deti" proste sa šalili všetci chlapci v triede a.... filipko tvrdí že ked chcel z toho klbka preč tak ho jeden spolužiak chytil za nohavicu a tak spadol.v triede pri výsluchu dnes decka povedali že tamten spadol a filipko sa o neho potkol a tiež spadol. ja to nerieším, lebo som tam nebola. proste to bola nehoda 😅 filipko ma dnes bolesti ale zajtra a každý další deň to už bud len a len lepšie.....dúfam 😉

petusko
25. mar 2010

ahojte 🙂
ja uz obedujem, lebo dneska nase deti nam dali definitivny budicek uz o siestej, plus v noci sme skoro dve hodiny mali rosambo 🙄
Petko sa zobudil so super naladou, pospevoval si, poskakoval, vraj je ako baletka a skoncilo to baletnym skokom z gauca do kosika s knihami 🤐 dufam, ze nic horsie sa mu dnes nestane 😅

andrea.m
25. mar 2010

neboj peťuško malý ma na dnes odpadané 😀 . ináč taký budíček "poteší". aj naší vstávaju skôr ako zvyčajne ale budúci týždeň po zmene času to bude horor. Tami si ho chúdatko odbije sama kedže Filipko pôjde do školy až po sviatkoch.

ešte hlásenie o zdravotnom stave: dnes sa má pacient lepšie ako včera a zajtra sa dúfam bude mať lepšie ako dnes 😉

tonicka
25. mar 2010

super, tesim sa andrejka 🙂
Petusko, no ako? dufam, ze to bolo na dnes vsetko 🙂

lenadka
26. mar 2010

ahojte ja idem dnes s malou na 5 rocne ockovanie, minule nam ho odlozili, aj ked prehliadku absolvovala ale bola chora, tak to prelozili na dnes, tam pojdeme peso ale spat som kukla bus ak budem mat strasnu pacientku, co jej nozicka ide odpadnut od vcelicky 😅 som zvedava ci bude aj cirkus u dr.
nic sa mi nechce som taka nascipana zase...v noci som spat nemohla tak som od pol druhej do stvrtej citala knihu 😅

petusko
26. mar 2010

cavte 🙂
chvalabohu, vcerajsi den dopadol dobre, ziadne urazy 😀
leni, opatruj sa 😉
andy, dufam, ze filipkovi je zo dna na den lepsie 😉

andrea.m
26. mar 2010

lenadka dobre si sa rozhodla s tým autobusom. Filipka to veľmi bolelo a na druhý deň mal aj teplotu a ani chodiť na tej nohe veľmi nemohol.

pacient sa má dobre.už je presťahovany od telky v spálni k telke v obyvke...a ideme sa učiť. dnes už bol aj úsmev na tvári,takže dobre.

certica
26. mar 2010

ahojte, hlasim sa po pre nas vycerpavajucom tyzdni. martino bol od soboty do utorka na kramaroch na infekcnom. mal norovirus, ja spolu s nim. vlastne povodca bol pravdepodobne viki este vo stvrtok zo skolky, u neho to malo oproti nam len lahky priebeh. mato nam zvracal min. 20x tu sobotu, nedokazali sme ho hydratovat, ja som tiez grcala jak nikdy. najhorsie bolo, ze som koli mojmu stavu nemohla zostat s matom hospitalizovana. mne pichli torecan do zadku a marto musel na infuzky. najhorsie dni v mojom zivote, prisamfakt, som zostarla a zosedivela zas. pridruzila sa mu aj hnacka, nastastie muz to s nim v nemocke zvladol snad lepsie ako ja, vlastne s odstupom casu si myslim, ze to aj bolo najlepsie riesenie pre martina a mna, kedze som ho pocas tych dni nemohla ani kojit. takto, ked ma nevidel, zvladal to podla mna trochu lepsie.
este sme na prisnej diete do utorka, dufam, ze sa to uz stabilizovalo. vytery zaverecne mame ok.

andy, teda tiez ste si "dali zalezat", uraz riadny, ale zda sa, ze sa to hoji dobre. tak drzime palce 🙂

a pekny vikend, ci je dnes schodza? 😀

andrea.m
26. mar 2010

dakujeme čerti.

aj vy sa držte,panečku to musel byť hrozný zaberák toto pre vás.a nemocka brrrr. my sa aspoň kurirujeme doma.

filipko sa už pohybuje po byte,momentálne hraju s tami autodráhu a vadia sa nekonečne takže sa dostáva do normálu si myslím. aj ked ešte chodí pokrivený ako paragraf.plece zvesené hlava nabok.

andrea.m
26. mar 2010

ja že si prečítam čo bolo na schôdzi a tu nič 😕
hrala som s Filipkom človeče

andrea.m
27. mar 2010

dobre ránko a krásnu sobotu.
v košiciach chladno 😀

petusko
27. mar 2010

helou 😎
certi 😲 panecku, tak to musela byt sila, mne stacilo byt s malym v nemocke necelych 24 hodin a myslela som, ze skocim z okna 🙄 drzte sa, nech ste uz fit 😉
andy, neboj, filipko sa napravi, je to este cerstve, coskoro bude zasa frajer 😉
ja som dnes makala, klasika varit, upratovat atd., ale uz mam hotovo, davam si kavu a ked sa deti zobudia, pojdeme na detske ihrisko, ak teda nezacne prsat. vyzera to vselijako, raz svieti slnko, potom pridu mraky.
tak pjeknu sobotu vsetkym 😎