Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
8. máj 2010

cafko 🙂
no mne je horsie ako mi bolo, doobeda som myslela, ze mi odbija posledna hodina, z tych atb mi bolo tak ukrutne zle, ze mam normalne niekolkominutove okno, co som bola mimo, triaska, studeny pot, zavraty 🙄 uz su aj v kosi, to nebudem jest 🙄 a hrdlo ma boli este viac ako vcera 🙄
dneska sme boli v mlynanoch v arborete, ale sisi sme, mame to dobreze nie za plotom a vychystali sme sa, az ked takmer zatvarali, tak sme stihli len s petusom par atrakcii, kvetiny pozrieme nabuduce 😀

petusko
8. máj 2010

aj par foto je tu

certica
8. máj 2010

petus, fuha teda nezavidim, taketo stavy... a to ake atb beries? inak nechapem, ale to ti chorej picli este aj tetanovku? 😕
drzim prst, nech je lepsie.
viki uz celkom ok, co sa oci tyka v porovnani zo vcerajskom, uplne super. davala som mu ophfthalmo-septonex kvapky a zda sa, ze zabrali.
inak som slamena vdova s dvoma deckami na krku, mm je na tej gympl party, pride az zajtra okolo obeda. ale zase sa mi potvrdilo, ze je tu ovela vacsi klud. sice tu bola moja mama cele poobedie (umyla mi okna 😅 ), boli sme vonku a decka spokojne, ze po dlhej dobe si uzili babku, teda martin, lebo viki chodieva k nasim casto, ale co je zaujimave, ze odkedy sa martan narodil, nechce tam viki prespat, uz su tomu 2 roky, dovtedy nebol problem, dokonca sme boli parkrat aj na 2-3 dni...

petus, fotky krasne

som vas hadam neunudila az k smrti, nanajvys k spanku 😀

petusko
8. máj 2010

certi, Azatril sa volali tie lieky, to bolo iba 8 tabletiek a kazde rano na lacno 2 som mala jest 😝
a presne aj mna napadlo, ze ci to nemoze suvisiet aj s tou tetanovkou, ci sa to nejako netoto spolu 😨 inak ma z nej boli cela rit s prepacenim, chodim ako vojnovy veteran, co kriva 🙄
ani Petko nechce velmi spat inde, vlastne zatial bol iba raz tak na dlhsie, ale bol potom chudak cely mimo z toho este tyzden len na mne zaveseny. ale ked je tu moja mamina, tak nema problem ked odidem, ani si nevsimne. mozem spokojne vyrazit do ulic 😀
super, ze je vikimu lepsie, ja neviem, kedy sa my vymotame z tohoto 🙄

certica
8. máj 2010

ten nazov mi nic nehovori, ale nalacno??! 😲 to som este nepocula. praveze atb sa zvyknu uzivat po jedle alebo s jedlom. no neviem, ci toto su nejake specificke, ale by som sa nedivila, ze ti bolo takto blbo, ved to je tazke na prazdny zaludok 😅

petusko
8. máj 2010

no nalacno, resp. dve hodky pred jedlom... ja neviem, ci to boli velmi silne na moju musiu vahu alebo co, nezvyknem mat taketo reakcie na lieky. aj som si poznacila, musim mudrovi povedat, nech mi to uz viac nedava.
chalani vytuhli, idem aj ja k tv, davam tomu par minut a spim tiez 😅
pekny vecer este prajem 🙂 😉

certica
8. máj 2010

jej, tak celkom zavidim. u nas este prave poludnie 😀 😝
dobru 🙂

petusko
9. máj 2010

maminy, vsetko naj.. k dnesneu sviatku 🙂
nas Petik mal dnes premieru, ale zvaldol to super, ani sa nehanbil, recitoval aj spieval, akurat mu asi malokto rozumel, ale aspon snaha sa ceni 😀 mne sa to pacilo najviac na svete 🙂 😵
idem letsdanceovat a chrumkat daco, uz sa mi popravilo travenie po liekoch 😅

maryn
10. máj 2010

ahojte babulky 🙂
fuj fuj, choroby prec 😝
zelam skore uzdravenie vsetkym marodom 😉
certi u nas je to s tym spanim u starkych tiez tak, od kedy sa nelka narodila tak viki chce byt len doma
my mame besiedku zajtra, moja prva v zivote, velmi sa tesiiiim, ale aj trosku bojim ako to viki zvladne s tym nasim zajakavanim, ale verim ze to nevzda 😉
inak chystame sa do BA ku logopedovi, neviem sa uspokojit s tym ze logopedovia tu v RV mi uz rok tvrdia ze to prejde a neviem sa pozerat na vikiho ako sa trapi
a ozaj dodatko vsetko naj ku dnu matiek 😵 😵 😵

certica
10. máj 2010

achojte

maryn, besiedka bude urco super 😵 . viki ma v skolke takisto zajtra, zial, nic z nej nebude, co mi je hrozne luto. dnes vyfasoval zinnat atb lieky + framykoin a pamycon do oci. no ale vcera mi to trosku rano akoze vynahradil a odrecitoval mi celu besiedku aj komentarom, kto ktoru cast z deti rozprava a pomedzi to pustal nejake pesnicky na cd 😀 , kedze hudobny doprovod v skolke samozrejme maju iny, takze ani nespieval, len tu hovorenu cast vystupenia reprodukoval 🙂 .
no ale to bol asi jediny svetly bod vcerajsieho dna, lebo ma chalani vsetci traja tak nasierali do nepricetna (teda mm nebol doma a vlastne aj tym ma nasral, ze sa neozval, mal totiz dorazit doobeda a on sa este len naobed akoze zobudil, totalne mi narusil program, martovo spanie, skysli sme u mojej mamy...), no proste som bola total rozladena a rozhasena zo vsetkeho a vsetkych, este aj moja mama to zaklincovavala.... takze to skratim - vysledok asi taky, ze akonahle sa mm vratil (15h) a prisli sme domov, vybalila som akurat veci, nachystala na sporak deckam zradlo, zbalila si caky paky a odisla som do prdele prec s tym, ze sa vratim niekedy vecer, nevedno kedy. este som dala muzovi instrukcie ohladom deti - nech ich okupe, ide s nimi von, nech kazde 2h vikimu kvapne do oci a dovi.
naprv ze sa idem prejst k dunaju trochu ukludnit tecucou vodou 😀 a potom ma osvietilo, ze idem ja oplieskat na seba prachy a nieco si kupit. bola som celkom uspesna - 1x sandale, 1x super zn. boty zlacnene zo 74 na 44€ (a to som ani nevedela, ze az taka akcia 😀 ), 2x letne kabelky, tricko a mikinu. aby sa nepopovedali, tak chalosom po 1 tricku, mm skoncil neodety... tusim prvykrat v zivote som uplne vypustila family z hlavy a vobec som nerozmyslala, co asi robia/nerobia. domov som dorazila 19.30h, nikoho doma (boli este vonku), akurat v kuchyni na stole kvetina v kochliku (co mi poslala svokrusa po mm) a pri nom nasa svadobna fotka.
az dnes som zistila, ze viki plakal (marto zaloval 😀 a sami aj do narucia vrhol), a tu fotku dal na stol viki, kvet mm.
tak som to moc neskratila 😀 , ale som sa aspon vyzalovala. samozrejme dnes ma chalani seru dalej, ale uz obidvaja spia. vikiho tusim tie atb trochu oblbli, kedze sa sam vypytal do postele.
jaj a este ma nasralo, ze vcera zadny sex, kedze mm neprisiel ako mal 😠 😀

maryn
10. máj 2010

certi teda riadna pecka, ale suprovo si to poriesila 2 v jednom, ked nie viac 😉 dufam ze bude lepsie
tak viki je riadny sikulo ked ti to takto vynahradil, zlaty 😵

certica
10. máj 2010

maryn, no ja ti pravdu povediac ani neviem, kolko som pominala presne, nemala som totiz hotovost, len kartu a proste som neriesila a hlavne v klude bez nahanaciek som pokukala, vyskusala. a dokonca ani vycitky nemam 😀

maryn, a kam idete k tomu logopedovi? ste sa objednali?

petusko
10. máj 2010

cafko 🙂
maryn, neboj, Viki tourcite krasne zvladne 😉 mojmu Petkovi tiez nebolo rozumiet, ale ja som revala ako drak uz len preto, ze mal odvahu sa tam postavit 😀
a drzim palce u logopeda, viac hlav-viac rozumu. ja chcem ist tiez do BA s petkom kvoli tym noham.
certi super, este zo dvakrat ta takto tvoji hosi naseru a mas satnik ako Victoria Beckham 😀 ale nie, to poznam, ked uz vsetko prerasta cez hlavu a este to mm niecim zaklincuje 😠 🙄
ja som teraz tiez na pokraji maleho zrutenia, vsetci sme zase chori viacej, do rana uz ani Marcel vobec nespal, co sa dusil soplami. a som s nimi sama cele dni aj vecery, mm chodi robit aj doobeda nejake fusky, potom do roboty 🙄
teraz obidvaja spia uz dve hodky, ale ja som si rano dala taku smrt-kavu, ze sa mi neda zaspat.
a este aj prsat ide, to mi teda na nalade neprida 😝

maryn
10. máj 2010

babulky tak veselo je ako vidim nie len u nas 🙄
petusko fukam fukam to je total psycho byt stale sama s chorymi deckami, mojko dufam ze sa rychlo date dokopy a ze vas uz choroby budu obchadzat 😉 vydrz to este nejak, uz bude teplo, hadam bude aj menej chorob 😉
certi, svokrovci sa poznaju s Dr. Hladikom, tak s nim to chcu riesit, aby nam niekoho dohodil

zgurkaa
10. máj 2010

AHojte. Potrebujem pomoc. Misula vracala rano, vcera mala 38,3 horucku a dnes cely den spi. Je to normalne, normalne sa zacinam bat. Neustale sa stazuje na brusko a nenormalne rychlo jej bije srdce. Mate s tym skusenosti? Ci mam utekat na pohotovost?

maryn
10. máj 2010

zgurka, ja by som urcite isla na pohotovost, drzte sa dufam ze to bude ok

certica
10. máj 2010

zguri, a nemoze byt dehydratovana? ked ma zrychleny pulz. navyse ak zvracala a vela spala, nemala asi velmi kedy prijmat tekutiny...

maryn
10. máj 2010

certi, mala by som na teba jednu prosbicku, svokrovci sa nejak nemaju k tomu, ci by si mi nevedela poradit nejaku logopedicku, ale co sa zaobera konkretne so zajakavanim, ak nahodou budes mat cas alebo ak niekoho takeho poznas, budem ti moc vdacna 😉
drzte nam palce aby sme to zajtra zvladli, najma aby ja som sa nerozrevala ked mu to nepojde 😖

maryn
10. máj 2010

petusko kukik som fotky, riadne rastu ti nasi drobci, zlatunky su 😵 a petik medzi tymi velkymi detickami, podareny je 🙂

zgurkaa
11. máj 2010

Ahojte, boli sme vcera na pohotovosti v Sturove a odtial nas poslali az do N.Z. na chirurgiu, nastastie sa nic nepotvrdilo a pustila nas domov. Dnes ideme este k detskej lekarke. Ale uz aspon nieco zjedla a dnes uz aj komunikuje. Dakujem vam.

monkula
11. máj 2010

zgurkaa, som rada, že sa nič nenašlo...
maryn, jarko mal vynikajúcu logopedičku, ale tá je tu v Malackách, takže dosť od ruky....
Myslím na Teba...

certica
11. máj 2010

maryn, s logopedickou nemam skusenosti, viem ze este moj starsi synovec jeden cas chodil kvoli vyslovnosti, ale on uz ma teraz 19r., cize to bolo tak 14r. dozadu 😅 . mozem sa jedine v skolke popytat, ci niekto nechodi, ale takto ti neviem zatial poradit.
no ale myslim, ze malacky by tiez pomohli, ved to uz je jedno, ci BA alebo MA 😉
zguri, tak fajn

zgurkaa
11. máj 2010

🙂

maryn
11. máj 2010

ahojte baby 🙂
zgurka som rada ze ste ok 😉
certi, mon diky, predsa som len presvedcila svokru, tak hadam to uz vybavia
ja ma vacsi stres ako viki z tej besiedky, o 15:15 na nas myslite
inak davam kafe, kto sa prida?
potom bezim este umyt podlahy atd., sa mi nesce

monkula
11. máj 2010

Aj ja pijem kafe... 😀

petusko
11. máj 2010

aj mne akurat mm zalieva, mam aj s donaskou k pc 😀

petusko
11. máj 2010

zgurka som rada, ze ste o.k. 😉
maryn, plakat budes tak ci tak, ver mi 🙂
ja idem dnes na rodicovske do skolky, som zvedava, bo sa budu dost dolezite veci prejednavat, tak aby sme nesli rozvadeni odtial vsetci 😅 😀

monkula
11. máj 2010

Hej, aj ja som vždy revala na besiedkach 😀
A čo budete prejednávať?

petusko
11. máj 2010

chcu od septembra zrusit miesto jednej ucitelky, zostala by len jedna a poobede by bola s detmi pri spani a vyprevadzani domov len upratovacka, resp nekvalifikovana sila 😖

monkula
11. máj 2010

Tak to je dobrá kravina....
*S tým by som nesúhlasila.... To nech tam radšej dajú vysokoškoláčku, čo sa učí za učiteľku...