Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

monkula
16. máj 2010

Aj tu len prší a prší..
A u nás aj zakúrili v bytovke... 😎

lenadka
16. máj 2010

aj my uz kurime, ale vlastne cely tyzden an vecer mm zakuri, aby nam ritky nezamrzli 😀

maryn
17. máj 2010

ahojte babulky 🙂
lenadka len sa pekne setri a nakupy a dvihanie lucky nechaj na inych, nech ste ty aj terazka ok a v klude 😉
petusko tak dufam ze sa preliecite a budete ok a nadlho 😉
aj vikiho som dnes nechala doma, soplime, ved sme mali 2 tyzdne pauzu tak co som cakala, ja mam hrdlo jak keby som struhadlo prehltla, aj hlas mi odchadza a nelka sa zatial drzi, ale predpokladam ze zajtra sa tu aj u nej prejavi, len keby sme to zvladli tak ako pred 2 tyzdnami, len cajiky a trifed a nasivin, tak by som bola stastna ako blska 🙂
baby u nas sa uz 2 dni vsetci certi zenia, ani psa nehodno vyhnat 😒

maryn
17. máj 2010

aj my kurime, lebo kosa jak v rusku 😝
davam kafe, kto sa prida?

lenadka
17. máj 2010

ja si davam cajik s medom, spray do nosa a hedelix 😀, ale zajtra si uz mozno dam kavu 😀

petusko
17. máj 2010

ja si davam capucinko 🙂
vonku stale ovnako, zima, dazd a vietor 😠
leni, kuriru sa 🙂
maryn, drzim palce, nech sa Viki tiez rychlo zo soplov dostane. Nas Marcdel zacal dnes tak protivne kaslat zase 😖 🙄

maryn
17. máj 2010

joj tie hnusne choroby, uz mi to lezie total na nervy 😠
nelka mi tu demoluje s loptou zariadenie, naucila sa hadzat a samozrejme si vybrala najvacsiu loptu aku mame, esteze fit loptu nevladze vytiahnut 😝
viki len polihuje, sme si roztiahli gauc, to je uz tradicia ked sme chori a pozeramu ratatouille, pred chvilou sme dopozerali cars, vdaka bohu za rozpravky a dvd, lebo by ma svihlo 😒 ked nemozme ist von
petusko u nas rovnake pocko

petusko
17. máj 2010

moji pozeraju madagaskar, davno to nevideli, tak cusia ako blchy 😀
ja sa len modlim, nech ten vietor uz utichne, bo ak vypadne prud, tak si to hodim... bez tv a netu... 😀 😀

petusko
17. máj 2010

a inak aj Marcel miluje lopty, akekolvek, gula si ich pred sebou, alebo hadze, alebo s hokejkou odraza 🙂

maryn
17. máj 2010

tak to je sikulko ten marcelko, nelka len nedavno zacala hadzat a ju telka zatial vobec nezaujima, ale aspon viki lezka vklude 🙂

andrea.m
19. máj 2010

ahojte. hlásim zdravvotný stav. tami zdravá ako ryba klop,kop a filipkov stav astmy zlepšený- mudr podala návrh na kupeľnu liečbu takže čakáme na schválenie a ked nám to prejde tak pôjde niekedy v auguste do štósu.

všetkým chorobám skore uzdravko prajem.

petusko
20. máj 2010

cafko, deti spia, je tu ticho, tak tukam ako datel 🙂
zdravotny stav nasej family uz vobec nekomentujem 🙄
andy, to je super, filipkovi by kupele isto prospeli, drzim palce, nech mu to schvalia 😉
kde ste vsetky? malo sme tu, sakra, kde su tie stare casy, ked som nestihala citat 😅

lenadka
20. máj 2010

petusko, no neviem kde sme ked prsi, ze? Mna mala vytlaci od pocitaca, hra hry, lebo sa nudi ked vonku prsi ani telka ju nebavi, ale po case ani ten pocitac, tak objavuje hracky s ktorymi sa uz 100r. nehrala a ja to potom pracem, resp. ju nahanam nech to upratuje 😅

uz mi je kusocek lepsie, ale stale som zahlienena ako fras, tak kombinujem hedelix a calciovy sirup s vitaminom C

petusko
20. máj 2010

no u nas dnes bolo pekne, slnko a aj teplo relativne, ale uz hrmi 😖 ale my aj tak nechodime von, zajtra ideme na kontrolu este, tak poctivo sme zavreti doma ako v konzerve 🙄
chalani su uz tiez zunovani druhy tyzden, o sebe ani nehovorim 😅

lenadka
20. máj 2010

u nas bolo chvilinku slniecko, ael uz fuka vetrisko a je zatiahnute :-P

petusko
21. máj 2010

skuska konikovskej novinky 😀
@paska haloooooo

paska
21. máj 2010

@petusko helouuuuuuuuuu

petusko
21. máj 2010

okej, tak to funguje 😀 😀

maryn
21. máj 2010

ahojte 🙂
tak sa pripajam k hlaseniam, zdravotny stav pod bodom mrazu, u nas lazaret, chori vsetci na atb, domace vazenie,takze super sranda 😝 hrdlo ma boli jak slak, pomaly aj hlas mi odchadza, vikimu uz odisiel, nelka v noci vobec nespala, ale zato teraz chrni, takze noc bude zasa super 😠
ale inak super 😀
vsetkym chorym prajem skore uzdravco 🙂
andy dufam ze vam tie kupele schvalia a tesim sa ze tami sa drzi 🙂
lenadka ty si uz 3Ott 😲 , letiiii to

petusko
21. máj 2010

@maryn, aj Marcel ma zase atb ☹ a to iba v pondelok dobral jedny, ale ze musi pokracovat ☹ Petik je celkom oki, ale bohvie dokedy, ked mame v dome stale bacila 😠
mne prave prisla neskutocna chut na babovku, tak idem piect 😅

paska
21. máj 2010

@petusko 😀

paska
21. máj 2010

tak my sa pripájame s atb , andrejko po týždňovej pauze znova berie sirup ale už sa prišlo na to kde je pes zakopaný tak dufam že to už bude ok
a aby toho nebolo málo aj mňa už bolí hrdlo, mám horúčku a je mi na prt 😝 takže víkend bude postelovo papučový 🙄

certica
21. máj 2010

abo vam nebolo luto, pridavam sa k lazaretu. ja som si horucku o.i. odgrgala uz vcera, ma bolel cely opoclovek, hrdlo mam chytene uz davnejsie, ale dnes som naviac stratila hlasivky, teda nejake smiesne zvuky este vydavam 😀 , hlavne ked kricim po deckach. nejaky debil virus je vo vzduchu alebo ten sopecny prach...
no tak teda pekny vikend a sutaz, kto vyzdravie ako prvy 😉

petusko
21. máj 2010

ja chcem vyhraaaaaat 😀 aj ked ja som dnes vyhrala prvy krat v zivote! vyhra ako slak, ale aj to sa rata 😀 😀

maryn
21. máj 2010

baby tak to je v prdeli s nami 😀
ja si uz hrdlo ani necitim a certi tie cudne zvuky aj ja vydavam, sa mi deti smeju ze co od nich chcem 😠 bojim sa prehltat uz aj vlastne sliny lebo tak ma to boliiiiiiiii 😢
babulky tak vam prajem nech je tento vikend uz cim skor za vami a nech sme uz vsetci zdraviiiiiiiiii 😉

maryn
21. máj 2010

sa mi ani lahnut neoplati ked mala je furt hore, ale aj tak bruuuuu 😔

paska
22. máj 2010

asi vyhrávam 😀 už mi je lepšie, horúčka ustúpila

@maryn ješkove oči, tak dlho je hore? chúďa moje, mne ked takto andrej ponocoval roztiahla som v obyvke gauč, pustila hudobný kanál, nastavila telkáč na dve hodky, on čumákoval a ja podriemkávala 😀 a nakoniec zaspal a zobudili sme sa až ráno 😉

lenadka
22. máj 2010

caute, baby tak ja sa uz s toho dostavam, mne bolo najhorsie na zaciatku tyzdna, ale teplotu som nemala, len hlas odisiel a hrdlo bolelo, ale hned som si dala obklad z bielho vina na krk a to super zabera, teraz este beriem sirup na kasel + calcium a vitamin C. Mala sa tiez doliecuje, uz jej skoro nic neni este trolik zahlienena ale calcium jej davam stale aj C-cko a kupila som tie probiotika Biogaya, fakt to skuste s nimi ak aj deti beru ATB nech sa obnovi ta spravna mikroflora 😉
my ich teraz s Luckou ob den cuckame 😉

paska
22. máj 2010

@lenadka cucáme aj my probiotika, ale ten vínoví obklad vyskúšam, aj keď teda rajdšej by som si ho dala zvnútra 😀

paska
22. máj 2010

😅 vínový