Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

maryn
10. jún 2010

ahojte babulky 🙂
ja som bola bez netu, tak mam uz total abstak, teraz mam mobilny internet a novy notas, tak mam premieru a vytesujem sa, hned ako som to zapla som sa tu preklikala, aby som vedela ako sa mate a co nove 🙂
choroby prec a tehulky nase drzkajte sa, nech vam je co naj naj najlepsie 😵
my sme boli 3 tyzdne chori, cela family aj svokru sme nakazili
viki uz zarezava v skolke, som zvedava do kedy, lebo vcera mi vravel ze dievcatko co vedla neho spinka kasle a sopli 😒
zajtra ideme do BA k logopedicke, ale bude to maxi turbo rychla otocka, lebo ideme z domu o 6, o jednej mame byt pri nej a vecer musime byt doma, lebo nelka je moja prisavka a vecer bezomna nechce zaspat, to asi poznate 😒 a este krstna volala ze ju mame dojst kuknut, ale to asi nestihneme, joj blavakcy by som vas chcela spoznat, keby bol den dlhsi aspon o par hodin 😒
kedze uz mam net, tak sa tu budem objavovat, aspon by som chcela
jaj a vsetkym dodatko gratulka 😵
petusko obdivujem ta ako si to s chalanmi zvladla, u nas nehrozi, vecer najprv ukladam nelku v spalni, potom vikiho v detskej, nechce zaspavat sam a koncim niekedy o 21:30 a v noci spi mm s vikim v detskej 😒

petusko
10. jún 2010

ahojte 🙂
maryn, drzim na zajtra palce 😉 potom sa ozvi 🙂

maryn
10. jún 2010

dik petusko, ozvem sa 🙂
dufam ze prinesiem dobre spravy

andrea.m
11. jún 2010

marynka tak ako?

petusko
11. jún 2010

aj ja cakam spravy 🙂
andy ahojky 🙂 u vas co nove?

andrea.m
12. jún 2010

ahoj peti. u nás nové to že 19 júna nás čakaj 😀

petusko
13. jún 2010

andy, tesim tesim ! 🙂 😉

maryn
13. jún 2010

ahojte 🙂 🙂
skor sa mi akosi nepodarilo dostavit
babyyyyy mam super spravy, nemusime chodit na terapiu a mal by z toho vyrast, potrebuje vsak velmi trpezlivy pristup a musime dodrziavat zasady ako keby sa zajakaval, ale u neho je to ine, no je to trosku komplikovane a je to na dlho, ale podstatne je ze mame dobre vyhliadky, joj sa tesim a odpadol mi obrovsky balvan zo srdca 🙂 😵

petusko
13. jún 2010

maryn, super! tesim sa s vami, je to skvele, ze mate take dobre spravy 🙂 tak prajem teda vela trpezlivosti, urcite sa vysledky velmi rychlo dostavia 🙂
moje deti az teraz idu spat, je to hrozne, tieto tepla, su nespokojni, upoteni a nervozni 😖 ale sa im necudujem, ja som tiez rada, ked je rano a mozem konecne vypadnut do kuchyne, tam je najchladnejsie a najprijemnejsie 😅
a to idem teraz este zehlit 😝 ventilator uz nachystany, inak to nezvladam 😅 😀

maryn
13. jún 2010

dik petusko, aj mne by trebalo, ale dnes to uz asi vzdavam 😅 ale prajem ti vela sil

petusko
13. jún 2010

ja som to vzdavala doteraz, uz je to neodkladne 😝 ale celkom prijemny vzduch ide zvonka, tak to dufam zvladnem 😅

maryn
13. jún 2010

moje sidla

maryn
13. jún 2010

ja tam nastastie az taku kopu nemam, tak som dnes trochu vypla, ale poznam ked sa to len kopi a kopi a potom 2 hodky pokecu so zehlickou 😝

petusko
13. jún 2010

mam pauzu 😝
jeej, aki su zlati, davno som nevidela foto 🙂 A Neli ako moderna, koralkova 🙂

maryn
13. jún 2010

vyzivali sa v mojom kufriku s takymi prkotinami do vlasov atd. 😀

maryn
13. jún 2010

prtusko normalne mam vycitky ze nezehlim 😒

maryn
13. jún 2010

sory petusko, ale mam novy notas a tak hlupo sa na nom pise 😝 , ale som to fajne preklepla 😀 😅

petusko
13. jún 2010

😀 😀 ze prtusko 😀 a vycitky nemaj, ja nebudem najblizsie tri tt mat velke zehlenie. vacsinou zehlim po jednom kuse, to co treba prave obliect, ale raz za cas sa toho nazbiera vela.
ja mam za babu petka, ten furt capce v mojich topankach na opatkoch a balzamuje si usta 😅

maryn
13. jún 2010

aj viki si stale balzamuje usta 😅
vcera zacal kaslat 😖 dufam ze nebude zas chory, len tyzden co sme dobrali atb ☹ mozno je to len z klimy v aute, ale museli sme ju zapnut lebo 5 hodin v aute by sme sa uvarili 🙄

petusko
13. jún 2010

ja nechcem ani nahlas povedat, petik bol skolke uz tri tyzdne cele, az mi je to divne. ale aj minuly vikend, aj vcera mal zvysenu teplotu 😒 ale vcera bol asi prehriaty, boli sme dost vela na slnku. dufam, ze vydrzi v skolke do konca mesiaca.
a sa tu zasivam a zehlicka mi tam hreje vzduch 😅 tak idem pokracovat 😝

petusko
14. jún 2010

halo halo 😎
vcera som skoncila o polnoci 😝 a potom sa zacal budit Marcel, o 4 bola burka, takze som nespala takmer nic 🙄
a na pocudovanie este drzim oci otvorene 😅

maryn
14. jún 2010

halo halo 😀
ja som nakoniec tiez vytiahla tu zehlicku a tiez som skoncila o polnoci, ale potom som chvalabohu spala az do 7, ale aj tak som bola vyflusnuta, tak si viem predstavit ako sa citis 😝
no bolo nam to treba 😅

petusko
14. jún 2010

ja nie som zvyknuta ponocovat, toto je pre mna utrpenie 😅 ale teraz uz Marcelik spi, tak idem sa naobedovat a asi zalahnem aj ja.

maryn
14. jún 2010

ani ja nie som zvyknuta, tak o 22 je moj cas ist haji, tot dajak to musime vydrzat 😒
asi aj ja idem daco kusnut a uvidim ci si lahnem ci daco este porobim.

certica
14. jún 2010

jej cafte, nejak ste ozili 😀

maryn supeeer 😵 tie vysledky. len to chce vela energie a trpezlivosti

a viki tvoja verna kopia, no a nelka aka je velika uz 😲

@tonicka, hellou tonci, ako sa mate? ziadne news nemam, co brusko, uz naskakuje? 😀

petusko
14. jún 2010

aj vy to mate nejak inak usporiadane tie prispevky (IP, cas pisania pod.) ?
mne sa neda zaspat a uz som mohla dlho odfukovat, Marcel stale spi. ako naschval. vecer budem rozbita ako ciganske hracky 🙄 😝
idem si asi kafe zaliat. da si niekto?

certica
14. jún 2010

@petusko ja by som si skor dala zmrzku 😀
a usporiadanie mätie aj mna, sa mi to vobec ale vobec nelubi, okrem zvyraznenia nicku, to mi neva.
moji tiez odfukuju, ale ja cez den nedokazem polihovat ani spat, proste smola 😀

petusko
14. jún 2010

@certica podle přání doniesla som si nesku so zmrzlinou 😀
ja mam tiez chaos, mna matie aj to zvyraznenie, ale asi to chce zase len zvyk...
inak ste si vsimli, ze sme jedna z malinka terminovych tem, ktore este nie su zamknute? nuz ale zas na druhej strane, pri frenkvencii nasho pisania... by to bolo asi zbytocne... ale slubujem, ze ked sa rozpisete, tak zalozim sukromnu pre nas 😀 😀

certica
14. jún 2010

vsimla, uz davno, kludne zaloz 😀
ja som prave takmer celu vienettu postupne vykupala v neskach urcenych mame 😀 a teraz nemam 🙄 😀 . teda nie ze by mama az tak casto chodila alebo trpela nadmernou konzumaciou kavy, trvalo to cele asi tak mesiac a pol

andrea.m
14. jún 2010

no páni kým som vás prečítala.... 🙂

zo súkromnou temou súhlas