Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
3. jún 2008

Konečne doma, mala už spi a ja by som tiez spala .
Ale tu kopisko na zehlenie mi nikto neožehli. Takze idem si urobit saunu zapnem žehličku a mam to zadara.
Vavi šaty su dobre 😉

radoslava
3. jún 2008

Jej a inak na to gulalo sa gulalo sa naša Sabinka este s tromi detmi skoro celu pol hodinku šmykala na šmyklavke a vozila babu 😀

lenadka
3. jún 2008

radi ja som si vcera vecer robila saunu-nic moc tak nech ti rychlo ubuda 😉

vavka33
autor
3. jún 2008

baby,ja neviem,ci je to normalne,ale lea mala o Pol 10tej este teplotu skoro 38st.a o 10tej uz 36.6 .tak to fakt neviem co bolo,dvojhodinova teplota.Ale skusala som jej diasenka,strasne ich ma napuchnute a citila som dva ostre zubale tesne pod pokozkou,uz len prerezat

maryn
3. jún 2008

ahojte 🙂
karolinke vsetko najlepsie a najkrajsie k meninkam 😵

mory
3. jún 2008

toni aj mi blahozelame karolinkle 🙂

andrea.m
3. jún 2008

karolínke všetko najsamlepšejšie 😀

paska
3. jún 2008

vavka takto to mal aj andrej nedavno ale cely víkend teplotu 38,5 potom klesla a potom sa to udržovalo na 38 a v nedelu večer to prestalo v utorok som našla spodnú trojku 😀

lenadka
3. jún 2008

chocholusik zubaty 😀
vavka mozno aj to teplo prispieva 😕

maryn
3. jún 2008

davam kafe, kto sa prida?
aj nas presne takto zubky trapia, teraz sice mame chvilu pauza, ale doverne to pozname a najma kopance ked spi medzi nami do oka atd., ale clovek je rad ze neplace tak vydrzi 😅

vavka33
autor
3. jún 2008

No snad to bude teplo,zuby a nic vazne.je bez teploty,ale umrncana a pritom spinkala 2.5hodinky.Stale len maminkuje

maryn
3. jún 2008

viki spi od 12:00 som zvedava co bude robit vecer, ale to preto ze sme boli doobedu pozriet s tatinom na gatri dosky na zabradlia a koniky tam boli tiez tak vikos sa nam z toho cely total vybesnel.
vavka to iste robi aj viki ked mu idu zubky, takze ja myslim ze to nic vazne nebude

vavka33
autor
3. jún 2008

Aj u nas to bolo vzdy take iste ako dnes ked jej sli zubky,tak mozno najdem zajtra nejaky novy prirastok

vavka33
autor
3. jún 2008

No prave som pozrela Lele do pusy,ide jej horna prava stolicka,maly kusocek ma prerezany

tonicka
3. jún 2008

ahojte, dakujeme za zelania 😵
vavi, my tiez mavame pri stolickach 2 hodinove teploty 😉

vavka33
autor
3. jún 2008

jaj toni,potesila si ma,dakujem 😉

paska
3. jún 2008

a ja nie? 😠

vavka33
autor
3. jún 2008

Ano aj ty pasi. 😉

paska
3. jún 2008

no máš šťastie 😀

tonicka
3. jún 2008

som rada vavi 😀 inak nam pri prvej stolicke trvali taketo 2 hodinove teploty cca 6 dni, s tým,ze 2 dni nemala vobec... bola som u dr. na krvi a mala ju super ani virus ani bakterie...nic 😀 a potom ta svi.....a vyliezla 😀 😀 😀

radoslava
4. jún 2008

Dobre ranko prajem
všetko najlepšie Lenke a všetkym Lenkam lebo ich poznám veeeeeeeeeeelá 😀

vavka33
autor
4. jún 2008

Dobre ranko.
Aj ja gratulujem vsetkym Lenkam,hlavne nasim 😉

vavka33
autor
4. jún 2008

baby mne sa snivalo,ze rodim,teda voda mi otiekla a cakala som na kontrakcie.ale nie v nemocke,ale niekde v meste,bola som na navsteve a na vylete.No zvlastny sen to bol.co to znamena.Videla a citila som to svoje velke brusko 😉

radoslava
4. jún 2008

Vavi včera rano sa tu sexuje a dnes sa rodi 😀
Ja už som tiez zoparkrat v sne bola tehotna a raz som aj rodila

paska
4. jún 2008

ránečko 🙂
mne sa v poslednej dobe nič nesníva ale akurát dneska po dlhej dobe sa mi zasnívalo že obhajujem bakalarku 😅

andrea.m
4. jún 2008

dobre ráno 🙂

všetkým lenkám všetko najsamlepšejšie 😀

lenadka
4. jún 2008

dakujem za priania dievcata 😵 ja som tento rok nejako mimo, vobec som neni vyrovnana s meninami a ked ze hned na to mam aj narodky ma to vytaca 2 nasobne-nemam chut oslavovat, mam chut niekam ujst, nech nikto nepride...mam rada oslavy ale druhych, napr. malej to sa az tak tesim co pripravit a tak a na svoju som znechutena 😝 aj vam sa to stava?

vavka, napadlo ma ze podvedoma tuzba po babatku 😀 😕 sa ti takto prejavuje 😉

vavka33
autor
4. jún 2008

Leni,zeby?no neviem 😀 Ale mozno,lebo sme sa o tom bavili s drahym 😀

lenadka
4. jún 2008

vavka a na com ste sa dohodli? 😀 😕 😀

vavka33
autor
4. jún 2008

na nicom,drahy sa ma opytal,ci mi chyba nocne vstavanie. 🙂 ja ze nie a on povedal,no tak to sme uz vyriesili 😀