Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
5. jún 2008

ránečko 😀
stav počasia už nemusím lenadka ma predbehla 😀 dneska ide sisa zo školky do zoo tak sme ráno mali modnu prehliadku lebo modelka si barsčo do zoo neobleče čak tooooolko chlalanov tam bude a sabinka bude mať určite lesklé tričko 😅 😀

maryn
5. jún 2008

paska 😀 aj ja som bola taka 😀
certi tak to ma matko super spanok, aj ja sceeemm 🙂

maryn
5. jún 2008

co ste isli do dazda? neviem co mam dnes varit 😒 a uz by aj bolo zacat 😅

vavka33
autor
5. jún 2008

Tu uz neprsi 😠 svieti zas slnko 😠

maryn
5. jún 2008

baby davate uz drobcom ryby? ja nam idem dnes robit filety z treskovitych ryb a nechce sa mi malemu nieco ine vymyslat, mozem mu to dat?

andrea.m
5. jún 2008

ahojte

v KE je slnečno len veľmi fúka

marynka ja dnes varím čevabčiči a včera bola plnená fašírka

tonicka
5. jún 2008

certi, po tristvrte roku si zvyknes na vrtanie 😖 😀

tonicka
5. jún 2008

maryn, mooozes 😀

maryn
5. jún 2008

dakujeeem toni 😵
andy aj tu fuuka a trosku sa ochladilo oproti vcerajsku
u nas sice nevrtaju ale vecne niekto kosi s tymi strunovymi kosackami alebo reze drevo a tak, takze tiez veselo 😀

vavka33
autor
5. jún 2008

Marynka,jasne ze mozes.lea zboznuje vysmazane filety z treskovitych ryb 😀

maryn
5. jún 2008

uz su vysmazene, este dovaram zemiaciky a ideme na to, som zvedava ako mi to bude vypluvat 😒 zacina si vyberat 😀
minule mi vypluval vsetku rascu z vajickovej polievky 😅

mory
5. jún 2008

maryn no ako to dopadlo?
a dakujem za dobry napad aj ja urobim file uz sme davno nemali 😉

maryn
5. jún 2008

mory akurat som na teba myslela ze sa ani neukazes, este to nijak nedopadlo lebo nechce ani polievku jest, tak este pockam nech vyhladne trosku, doobedu toho dost popapal

paska
5. jún 2008

my špenátujujeme

mory
5. jún 2008

maryn ja som strasne zaneprazdnena v robote tak nemam cas pisat len sem tam mrknem aby som bola v obraze ci je tu vsetko o.k. 😉

bubi7
5. jún 2008

ahojte my mame šošovicu.vavka ja by som rada zavarane čerešne ale kde ich vziat? 😀

tonicka
5. jún 2008

bobi,kolko poharov ti poslem?10 staci?

tonicka
5. jún 2008

bubi malo byť 😀

vavka33
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenadka
5. jún 2008

zgurka aky postup lecby bol u Misky-napis, zide sa mi nas to este len caka 😅 a Simonke sa to este strati, len asi by to bolo treba niecim hojivym natierat a pre istotu aj opal. kremom nech si to nespali jazvy su citlivejsie na slniecko...ja mam na Luckynu jazvycku mast "cicaderma" je to homeopaticka mast na jazvy celkom fajn, natierala som podstivo ,teraz uz len ked ma napadne uz jej ju je vidiet len trosku a opalovacim kremom jej ju natriem vzdy po kupani, lebo rano este spi a svokru by to asi nenapadlo rano ju natriet a oni v skolke maju vonku aj bazenik nafukany tak pre istotu...a len vecer dufam ze este bude ucinny 😅 ale asi nao lebo 1x som ju nenatrela a prisla cervena a ked ju natriem tak len tak trosku opalena ale nie cervena pride.

inak u vas zase hic, rano celkom fajn a teraz dusnoooo 😝

tonicka
5. jún 2008

vavi,obdivujem ta,ze to stihas...ale ja to mam zase naopak, v mladi som sa doma nadrela so zavaranim ako kon a nemam na tie prebdene noci dobre spomienky 😅

zgurkaa
5. jún 2008

Lenadka, Simonku som natierala tekutym pudrom, uz je to 4 tyzden a este vo vlasoch, jej len teraz opadavaju chrasty. Misku som natierala hypermanganom zarobenym vo flaske. Naniesla som na tamponik, co je na cistenie uska a natierala. Po par dnoch 3-4, ked jej to zaschlo...tak sme sa v tej ruzovej vodicke 4-krat denne kupali. Jej uz teraz po tyzdni opadavaju niektore chrasty. A samozrejme fenistil kvapky. 😉

janka1
5. jún 2008

cafte baby 😉 vavka ty co tolko zavaras sak aj minuly rok si zavarala ked pamatam a to ste uz vsetko zjedli????

andrea.m
5. jún 2008

tonička že v mládi 😀 😀 😀

janka1
5. jún 2008

caf andy

paska
5. jún 2008

aha ich 😀

andrea.m
5. jún 2008

paska čooooo?

tonicka
5. jún 2008

v detstve mi bolo blbe pisat 😅 od 12 do 18rokov 😝

paska
5. jún 2008

sovy 😀 dneska sa neondí? 😀

andrea.m
5. jún 2008

dnes rodíme 😀 😀 😀