Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

maryn
17. jún 2008

ja si nemyslim ze su tvoje prispevky odignovrovane
preco si to myslis?
ja sa vzdy tesim aj na tvoj albumik aj ked nieco napises a praveze je mi luto ze uz sem chodis nejak pomenej, tak ako aj mory a paska a petusko atd.
a ako utocne mi to pripadalo prvy krat, aj to len preto ze som ja konecne nacla nejaku temu, ale teraz ked som si to spatne citala tak mi to tak urcite nepride.

paska
17. jún 2008

paska sem chodí pomenej lebo sa učí 🙄

maryn
17. jún 2008

ajoj pasi, tak uz aby si mala aj ty po a bude to tu zasa zit 🙂
neboj dobre bude a ani sa nenazdas a budes to mat v kapse 😉

paska
17. jún 2008

no to hej ale až v septembri to sa ešte načakaš 😀

andrea.m
17. jún 2008

no a cez prázdniny tu bude aj mrtvo 😀 to tu budem ešte menej lebo naši ani svokrovci nemajú net 😉

maryn
17. jún 2008

no sak aj kon musi mat prazdniny, lebo chudak uz zasa dajak nevladze cvalat 😀

drobec.z
17. jún 2008

certi, viki je riadne cislo, tak on ta chce skaredu 😀 😀 😀
inac babule, nahodou tie nazory je dobre si precitat,, kazda ma svoj nazor a aspon sa dozvieme mnoho zaujimavych veci 🙂

certica
18. jún 2008

bre rano 😎

bubi7
18. jún 2008

dobre ranko certi ahoj mali sme sa ist očkovat mala dostala sople tak sa nejde nikde

paska
18. jún 2008

ránečko 😀 vidím že sa tu už kecá

lenadka
18. jún 2008

ahojteeee nesiem kavu a idem vas citat 😉

lenadka
18. jún 2008

no co pasi uz si rozmyslas co pobalit??? 😀

drobec.z
18. jún 2008

no teda, co nespite, keby aspon to pocasicko vyslo, ale u nas tak na dazd ☹

vavka33
autor
18. jún 2008

Dobre rano.
aj ja rozmyslam,co pobalit,zajtra ideme na Oravu.Ale viem,co idem robit teraz,oberat ceresne

lenadka
18. jún 2008

aj u nas prsi, ale len nech si do kelu, jahody mi teraz prave najviac dozrievaju a ked oberam su cele od blata a hniju uz zelene 😠 😠 😠 uz sa na to kaslem ani sa nerozculujem, ked kvitli tak bolo sucho ze som s krhlou denne lietala a vcul chcie a chcie 😠

ja rozmyslam ze tie jahodky co som vcera obrala umyjem dam do mrazaku a ked dozreju maliny tak urobim lekvar miesany, lebo ich mam malo, nakolko kazdu 3tiu vyhodim uz pri zbere a ked ich umyjem dalsiu tretinu, lebo pod blatom nevidim ci je podkodena, normalne niektore vyzeraju ako obliate v cokolade, ale je to blato na nich 😅

lenadka
18. jún 2008

cetica, aj mne to uz raz mala zahlasila presne v takom istom zneni 😀 a tiez to bolo nedavno 😅 ale uz som objednana na buduci utorok ku kadernikovi na strihanie a melir 😉

mory
18. jún 2008

dobre rano 😎

maryn ja chodim pomenej lebo tu v robote mi hapruje kon a tiez mam toho dost tak nestiham a doma mi mala absolutne nedovoli sadnut za pc 😖 takze nemam sancu tak ako predtym 😝 😉

lendaka posli kavu zaspavam 'eliusa sa budila celu noc 😔

lenadka
18. jún 2008

mory chuda moje, tak budes len skulit na zakaznikov, ze co otravuju 😲 ja spim v poslednom case dobre, inokedy ma trha malu zakryvat a teraz sa zobudim 1x za noc 🙂
idem na kupko plazove cafteee 😀 😀 😀 zmoknut 😅

andrea.m
18. jún 2008

ahojte

aj tu leje ako z krhly 🙂

drobec.z
18. jún 2008

no u nas este nie, ale cakam,kedy sa to strhne, my sa chystame do Pezinka na navstevu ku kamaratovi a kvoli tomuto pocasiu neviem co zbalit malemu, ci teplejsie, ci chladnejsie alebo ako 😉

certica
18. jún 2008

baby, tak sme boli v poradni, hrudnik ma vraj jak zapasnik, zahlasila sestricka a lekarka si myslela, ze martin ma 4 mesiace.
hmotnost: 7100g, takze som nekecala ani nasa vaha nie 😝

lenadka
18. jún 2008

cerica to teda je poriadny, cim si dopujes materske mlieko? 😀

lenadka
18. jún 2008

andy u nas len poprchavalo a je dusnooo 😝

andrea.m
18. jún 2008

fííha 😲 riadný valibuk

maryn
18. jún 2008

ahojte 🙂
certi paneboze 😀 moj maly mal tolko ako 6 mesacny, teda priznaj sa cim ho dopujes 😀

maryn
18. jún 2008

uz zalozili temu na tie ockovania co sme tu vcera rozoberali, som zvedava co sa tam popise

drobec.z
18. jún 2008

certi, tak to mas co robit s takym chlapiskom 😉 😀 😀 😀

andrea.m
18. jún 2008

hej? v akej sekcii?

maryn
18. jún 2008

andy vo volnej diskusii : "je ockovanie nebezpecne?" aspon myslim ze tak 😅

certica
18. jún 2008

ludia ja neviem, ale dufam, ze tretie uz mat nebudem... 😀
my sa ideme o mesiac ockovat, nie som ale este rozhodnuta, ci aj na rotavirusy