Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
25. jún 2008

vavka nech vas najskor vysadi v centre Bojnic a potom ide do servisu, lebo by ste to mali daleko, alebo k tescu-nakupis a odtial ide od sportovej haly MHD č. 3 do centra Bojnic, alebo aj primestske spoje /Kocurany, Nitr. Rudno/ 😉

pracujem v Bojniciach vedla nemocnice na hygiene 😉

lenadka
25. jún 2008

to nechybali pismenka to bola ciara 😉 😀 😀 😀

lenadka
25. jún 2008

andy to mas pravdu na dvore za plotom chodi ako murar, hlavne ked mi "pomaha" v zahradke alebo sa vala v strku 😅 popr. lozi k sudu s vodou a snazi sa nacapovat si do formiciek a nosi na piesok ze si robi jazierko 😀

andrea.m
25. jún 2008

vavka nemám vo zvyku písať niečo iné než si myslím. tak sa láskavo hned neurážaj. alebo ti vadí že sa našiel niekto kto nebude pochlebovať aká je lea rozkošná a zlatučka iba preto lebo je to lea? proste sa mi na nej nepáči jej účes a to je všetko. iba som napísala že ja by som tak neostrihala svoje dieťa a a chcela som to napísať formou srandy.bohužiaľ je mi jasné že ty srandu nepoznáš a potrebuješ budiť dojem dokonalosti vo všetkých smeroch. ty si tá ktorá ma rozhľad, ty si tá ktorá ma najšikovnejšie deti, ty si tá ktorá ma ráno o 6.30 na stole 3 obedné chody (to by som chcela vidieť na vlastné oči len tak mimochodom) proste super žena vo všetkých smeroch. ale ked ma naháhodou aj niekto vlastný názor a ešte je aj natoľko drzý že ten názor nemá taký ako máš ty tak si hnede urazená. proste si ma nepochopila ako som to myslela,hned si sa urazila pre nič za nič.

a len tu mangela kľudne posad ja milujem potetovaných vojakov 😉

lenadka a zbytočne tu dávaš čiary,ja si aj tak napíšem svoj názor,aj ked bude niekomu nepríjemný

vavka33
autor
25. jún 2008

Andy,neurazaj ma stale.
a predstav si,ja mam rano uz navarene,ja nevyspavam dlho,o pol piatej som hore.
prestan sa konecne do mna navazat,ja na tebe nekritizujem chyby a neurazam tvoje deti.A okrem toho ma nepoznas,lebo ja som nikdy v zivote nebola urazena.
A daj mi pokoj nenavidim ta za to aka si ustipacna a drza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§s tebou som ja skoncila,nereaguj na mna,uz som ti to pisala davnejsie.

andrea.m
25. jún 2008

a ty ma ako môžeš nenávidieť ked ma nepoznáš ha. a to som akože ťa urazila ked som ti napísala že sa mi nepáči lein účes? 😲 ved ani maryn sa nepáči tak čo. ale ked ti to povie niekto iný tak je to ok ale ked poviem ja tak som hned drzá. ja sa do teba nenavažam, myslela som to ako srandu-opakujem.

vavka33
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea.m
25. jún 2008

ja len že si sa hned obula do mňa a maryn si nechala tak. z toho mi vychádza že si si na mňa zasadla. a bohužiaľ nemôžem ti opätovať tvoju nenávisť voči mne,pretože je pd moju úroveň nenávidieť a ešte k tomu človeka ktorého som v živote nevidela. ja takisto vstávam o 5.00 a mam porobené kopec vecí kým deti vstanú a takisto mam rozhľad o mnohých veciach len nemám potrebu stále o tom písať a čakať že ma za to budú chváliť a budú ma žiadať o radu. takisto varím lekvár a zavaram a varím a periem a upratujem.len proste nemám potrebu to o siedmej ráno vycapiť na net čo všetko som už pre svoju rodinu spravila,pretože je to robím nezištne a z lásky.

janka1
25. jún 2008

no precitala som si vas...
vavka ..ty si tu celu situaciu zbytocne nafukla..ako citam tak andy len napisala svoj nazor ako aj ina a ty si zareagovala len na andy a to citujem.ANDY CO JE ZAS ZLE NA LEINYCH FOTKACH .....takze ty si celej tejto afere prilozila do ohna.... 🙄

maryn
25. jún 2008

no asi to bude v tom ze ja som to napisala trosku inac 🙂
uz mam zbalene uf 😝 zajtra vyrazame na dovcu 😎
baby andy, vavka, ste uplne odlisne typi, takze je jasne ze si vo vsetkom nebudete rozumiet, ale nenavidiet sa, to je fakt trapne
jasne ze si tu kazda mozme vyjadrit svoj nazor, len niekedy treba uvazit co ako napisat aby sme tomu druhemu neublizili

maryn
25. jún 2008

a este jedna vec,nebolo to tak davno ked sa vavka ozvala do teba andy za to sprtanie v nose a ty si tu vtedy tiez spravila riadny cirkus, vymazala si cely profil, atd. a teraz sa hnevas na vavku ked sa tiez brani ako ty vtedy.
mam vas obe rada take ake ste a nie som na nicijej strane len nechcem aby ste sa tu hadali a urazali, ked si tu mozme pisat aj o prijemnych veciach a chodit si sem trosku od vsetkeho vydychnut 🙂

certica
25. jún 2008

caute, ja sa zamerne nezapajam, vlastne nemam o com, akurat tolko, ze pri citani tohto tu ma chyta trochu nostalgia jednak za mojim tehu (aj ked to vobec nesuvisi), za obdobim, kedy som tie vase tehu stavy prezivala spolu s vami (to uz suvisi o nieco viac 😀 ), kedy som na konovi v podstate zacinala 😎 😀 a je mi za tym trochu obcas smutno. len tolko som chcela...

maryn, kam idete? tato info mi akosi usla 😕

certica
25. jún 2008

jo, a hlavne uz je tu tej srandy coraz menej a menej, aj preto chodievam coraz viac i do inych tem. no ale to je uz zase moj problem 😀

kokooooz, aj ja chcem ist na dofcu! 😎 ale taku, ze total klud, maximalne tak nejake to erotishe vypatie k tomu 😀

maryn
25. jún 2008

cauky certi 🙂 este som to tu nepisala, som sa nechcela chvalit 😀 ideme do chorvatska, klasika so svokrovcami 😵
ano ta sranda tu aj mne chyba, ked sme sa kazda vedeli zasmiat na sebe samej a ked sa tu rozoberali vselijake mozne temy, to som tu sedela aj od rana do vecera, toho casu sice teraz tolko nie je, ale dalo by sa, lebo ja tiez bludim kade tade po nete, ked tu nikto nie je abo ked nie je co pisat
takze baby hor sa srandovat 😀

este som zabudla, leni mas super ten uces, to ja mam ten melir takej farby ako tie usmievaciky, ledva sa viem dockat ked si to dam na ciernu 😅

certica
25. jún 2008

matin sa medzicasom zobudil...
maryn, ta super, uzite si poriadne 😎 a kam konkr. sa chystate? pojdete na noci?

maryn
25. jún 2008

ideme na tyzden, k Zadaru a pohyname sa zajtra rano, tak som zvedava co budem robit s vikim v aute 😅 a chceme niekde cestou prespat, lebo minuleho roku to bolo o drzku naraz odsoferovat s drobcom, neviem sice ci toto bude lepsie ale skusime

lenki13
25. jún 2008

ahojte babulky, sice k vam nepatrim ,ale kedze som este nejaky ten tyzden v pracovnom procese a zhodou okolnosti hladame do reklamneho tv spotu na detsku vyzivu babatko vo veku 9 - 18 mesiacov , tak posielam avizo aj cez konika, kedze mate babatka v tom veku. bohuzial je to dost narychlo, casting je uz zajtra poobede v bratislave. dalsie info rada poslem cez ip. dakujem. pekny vecer

tonicka
25. jún 2008

certi, k tej srande, toto mi neda nenapsat: karolik tu behala naha a papala hrozno... a zrazu ma zavolala a to hrozno si prikladala k piske a hovorila tata 😀
...neviem asi by bol sklamany tou velkostou 😀

vavka33
autor
25. jún 2008

Andy,ja uz fakt neviem,co mam napisat.Kazda ina baba napise co urobila,napisem to ja a je zle.ked napisem o babach,tiez je zle,lebo sa chvastam.Uz si ma fakt nevsimaj,lebo ked ja zacnem pisat na tvoju osobu a deti,nebude to nic mile.ale tak sa neznizim,nie som sv..a.
Marynka peknu dovolenku

certica
25. jún 2008

toni, toni, nemakej mi na citrony... 😀

maryn
25. jún 2008

dik certi a vavka 😉
toni 😀 vedia tie decka byt podarene
viki ked je holy tak si chodi pred zrkadlo obzerat pindurika 😀 a rehoce sa 😀

certica
25. jún 2008

tonci, zas...ked nebolo vacsie hrozno... 😀
maryn, my sme boli asi 20km nad zadarom - tusim zaton sa to volalo, v takej zatoke, ked som bola s vikim tehula, mna to tam ale sklamalo, myslim more

maryn
25. jún 2008

certi nestras 😲 , my sme stale chodili do podgory to je celkom dole za makarskou a tam je krasne, ale teraz sme chceli skusit toto,hi no uvidime, ale hlavne ze niekam ideme 🙂

maryn
25. jún 2008

tak nic, idem ja buvat.
majte sa mi tu krasne a budte dobre, budete mi chybat 😉

tonicka
25. jún 2008

dobru nocku a peknucku dovcu 😉

lenadka
26. jún 2008

ahojte 🙂
ta ciara nebola myslena tak ze si nemoze clovek napisat svoj nazor, ale preto aby ste sa uz neskriepili 🙄 ...akoze zacina odznova 😉
marynka peknu dovcu, ja dnes palim do BA kocky ale budem na porade tak moc nos von nevystrcim 😝

certica
26. jún 2008

lenadka, ty radsej chystaj druhu ciarku 😀 😉
maryn, vobec som nechcela strasit 😲 , kolko ludi tolko chuti a navyse nebudete zrejme presne na tom istom mieste 😀 , mne len ta mini uzka plaz pieskova (skor blatova) a more ako tu v BA zlate piesky pripadalo, skratka som nechapala v prvom momente, ale su tam v okoli samoska aj ine plaze a je tam aj taky zabavny aqua park alebo nieco na ten sposob priamo na mori, teda pri.

baby, pocuvajte co sa stalo... vcera nasi priviezli vikiho vecer asi o 20h, zdrzali sa tu mozno 15 min. a ked prisli domov (autom asi 7 min. cesty), tak na ich poschodi poziarnici, ze horiii. mama skoro onemela, pred rokom ich totiz total vytopilo... no a byt oproti nim (ktory bol predtym tiez nas a sme ho terajsim majitelom predavali) vyhorel. niekto vraj musel z vyssieho poschodia na balkon hodit bud horiaci spak od cigarety alebo neviem, chytilo im plastove okna a balkon, ze sa to cele roztavilo, tym tlakom vyrazilo vsetky okna von, cela kuchyna im zhorela (to je 1-izbovy byt), vsetko znicene, este aj poziarnici tou vodou im znicili zbytok bytu, smrad na celom posch. vraj jak slak, ze to do 1h v noci hasici davali do poriadku, odsavali, aby sa tam dalo v bytoch dychat, ani nasich nechceli pustit domov.
navyse ta rodina - oni tam byvaju styria, z toho jedno 9-mesac. babo, teraz muz je v zahr. na sluzobke, vobec nezdviha ani mobil, tak spali potom u susedy. no a ta baba bola v tom case zrovna v ikea. som z toho uplne hotova, normalne mi je do placu 😢 , chudaci. ani u nasich v byte sa vraj neda dychat, cele steny na posch. su cierne. mozno to bude aj v TV ☹
no utekam, lebo mam dnes obidve decka, stano je na vychode.

vavka33
autor
26. jún 2008

Ahojte.
Certi strasne,ked takto clovek pride o strechu nad hlavou. 😒
Tu v noci bola strasna burka,ljak,nastastie sa nic vazne nestalo.
ale martin siel do LV do prace a vravel,ze cesty su strasne,same povalane stromy,postrhane strechy...
My sme mali "len"v strede izby mlaku vody,neviem kade to tieklo,ale niekade muselo.No snad sa nezduje plavacka,neviem kolko tam tej vody natieklo.

certica
26. jún 2008

aj tu bola burka, ja som mala vsade pootvarane na noc, zobudila som sa na to, uz nam natekalo do balkona, kde mam kocik a hrozne fucalo. no a dnes uz je zase dusno.

vavka33
autor
26. jún 2008

certi,kde mas albumik?