Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

maryn
17. júl 2008

dik leni, tak pojdem a drobcovi to vynahradime na dalsi vikend, este nebol v ZOO tak by sme niekam sli kuknut 🙂

radoslava
17. júl 2008

Ahojte 😀
Marynka taketo žurky poznam.
Inak ja som naposledy na takej bolo v Banskej Štiavnici pred cca 8-9 rokov.
Odvtedy nie a BŠ preto nemam rada. Neviem čim to je ale chaty uz velmi nemusim a ak ano tak musi byt voda elektrina prosto vsetko.
Nechapte ma zle ale 7 rokov som byvala v Ba rozne aj na Mladej Garde kde srchy boli v pivnici takze ja uz hovorim ze som na taketo veci stara.
Ale Marynka na vasej urcite vsetko je a bude dobre 😉

maryn
17. júl 2008

radi tak sprcha tam je, s elektrinou je to vraj horsie, ale ja sa tam moc netesim, asi preto ze nemoze ist drobcek 😒

maryn
17. júl 2008

a aj preto ze vsetci budu pijani okrem mna 😅 nieze by som sa tuzila opit, ale poznate to, ked uz nechapete o com sa toci 😀

radoslava
17. júl 2008

Maryn tak toto presne poznam , ja uz tiez neviem o čom točia a na čom sa zabavaju ked uz je promile daleko za 2 asi 😀
Ja tak dat si par miešanych napojov pripadne bechera z mrazeneho pohara čo zaviedol teraz moj manzelik to este hej ale opit sa.
Boli rano hlava strašne a potom este dalsie dva dni sa s toho vylizuje človek. No tak to uz neni na mna 😀

andrea.m
17. júl 2008

maryn tak si zbaľ nejakú dobrú knihu 😀 aby si sa nenudila ked budú všetci K.O. a Vikiho daj babkám bez akýchkoľvek výčitiek svedomia, lebo presne tak ako písali baby o jedno dieťa sa ešte babky pobiju ale strážiť 2 malé deti naraz si už trúfne málokto.poznám to z vlastnej skúsenosti.mám problém sa dostať do kina lebo neviem nikoho zohnať k dvom deťom. a o vikiho sa neboj ten si ani nevšimne že tam niesi,chýbať mu nebudeš.to len my mamy si myslíme aké sme nenahraditeľné a decká si ani nevšimnú že niesme doma.

radoslava
17. júl 2008

Andy fakt to tak je ☹
inak vcera tu bola moja maminka a ocko a mala je totalne hotova z dedka ani ma nechcela aj by s nimi preč išla keby mohla.
Len ona sa koji tak keby ju to chytilo neviem ako by dopadli ci by ju v noci nedoviezli alebo by zaspala od revu
Ona ked jej nechcem dat ale nakoniec musim strasne ale strasne place baby az neviem co robit.
Chceme ju uz odstavit nie preto zeby ma kusala alebo niečo len chcem ist k zubarke dat si urobit zubky a uz ma to aj dost niči vlasy a tak. No ale si to odstavovanie neviem predstavit

lenadka
17. júl 2008

radi a skusila si dat miesto cici flasu UM mlieka?
ja som tak malej dala a povedala som ze mliecko nemam, ale vyhodabola v tom ze ja som uz od roka djcila len z jedneho prsa a tam sa uz potom mliecko netvorilo-len par kvapiek a dala som jej odskusat ze NA neni 😀 tak to zobrala ako fakt a uz nepytala, nikdy som si nemyslela ze tak lahko odstavim zo dna na den 😀

maryn
17. júl 2008

dakujem vam baby 🙂
radi tak asi je uz fakt cas na to odstavenie, ked ti to nerobi dobrotu 😒
andy v tom mas pravdu, minule sme ho nechali u babky a isli sme nakupovat a on nam len zamaval a uz si nas ani nevsimal a ked sme prisli tak sa tvaril ze nas ani nevidi 😅

andrea.m
17. júl 2008

ved vravím 😀 zbaľ knihu a sprav si pohodový večer a radko nech si užije 😀 ozaj a že aj jemu gratulujem a nech prezradí čo šúľal babu či chalana? 😉

paska
17. júl 2008

jaj keby mne tak deti volakto zobral 😕 nezoberete? 😀

paska
17. júl 2008

kuk 😀 kde ste kukučky? davajte lebo po 20h su z nas sovy 😀

andrea.m
17. júl 2008

som ešte pridala fotos do albumu.aj moje šunčiska pre zgurku 😉

zgurkaa
17. júl 2008

Andy 😀 No idem kuknut

mory
17. júl 2008

andy zlaty su ty tvoji drobci 😉

ja sa lucim a zajtra o takomto case budem zase michalovcanka 😀 drzte palce na cestu a dufam ze sa ozvem 🙂

tonicka
17. júl 2008

andy, krásny sú... kedy pridete do BA, teraz si ty na rade 😀 😀

andrea.m
17. júl 2008

tonička o nemám potuchy,ale patrilo by sa. teta si kupili nový byt a ešte sme nekolaudovali ale ked marek je od vidím do nevidím v robote a cez víkend sme radi že sme spolu a doma. a teraz už máme naplanované prázdniny aby sme sa stihli vidieť aj zo súrodencami čo nám žijú v čechách tak neviem,neviem či skôr neprídete vy do ke na maratón jak my do ba 😀

andrea.m
17. júl 2008

ozaj a prídete toho roku? žeby sme sa mohli stretnúť 😉

paska
17. júl 2008

sa tu furt dakto stretava 🙄 aj ja chcem
ja vas asi na tom vychode fakt vyhladam 😎

monkula
17. júl 2008

ajoooj ,paska ,si ešte tu? 😎

paska
17. júl 2008

tu tu 😀 dieťa mi konečne zaspalo 😝

monkula
17. júl 2008

ale Ti je dobre...
Jarka už som poslala spať, učil Chiarku ,akosi udreiť hlavu do steny ,samozrejme, čím hlasnejšie to buchne, tým lepšie a malá to prehnala a tak si udrela lebku, že t oaž zadunelo... Niekedy ten Jarko fakt ako keby neuvažoval 😅 😅 😅
Aké dieťa? veĎ pozerám ,ty si bezdetná... 😀

paska
17. júl 2008

mam požičane 😀 sa ja ešte len učím 😀

andrea.m
17. júl 2008

paska ťa čakám už pár rôčkov 🙂 sľubuješ a neprídeš ☹

paska
17. júl 2008

jájj šak ked ty tak blízko bývaš 😅 sama s deťmi autom nepojdem ved by sa v zadu pozabíjali musim čakať na chlapa mojho 🙂

monkula
17. júl 2008

pasi a ty si skade? 😕

andrea.m
17. júl 2008

ja mam tentož problém.autom nie a vlakom sama s dvomi ee šak by ho rozobrali do šrubky a marek nemá nikdy čas....

paska
17. júl 2008

mon z handlovej pupok sveta 😀

paska
18. júl 2008

prva 🙂 ale ešte by som spala 😔 len moje hyperaktivne dieťa nie 😒

andrea.m
18. júl 2008

druhá

ani moje dítko nespí.len to staršie