Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

zgurkaa
3. okt 2008

Ahojte. Dadus aj ja drzim palceky...
Andy, ano Simka bola chora. Vcera sme boli na kontrole. Priedusky ma ciste aj hrdlo. Ale odvtedy ako sme prisli od lekarky hrozne kasle a sopli. Tak neviem. A zacala uz kasla aj Miska ☹

lenadka
3. okt 2008

dadus, aj u nas je to tak ak je Lucka s niekym-rovesnikom tak sa zahraju a tolko nevymysla, len potom upratat 2x taky bordel 😅

dadus
3. okt 2008

asi tak, ale ja si s tym hlavu nelamem, kde uplne skoncia az potom to upracem, inac mam doma prekazkovu drahu 😀

lenadka
3. okt 2008

ja to tiez tak riesim 😉

radoslava
3. okt 2008

Zgurka skoro sa vyliečte a inak aj Sabinka soplila ale prešlo to naštastie a k dokrorke som radšej nešla lebo som sa bala ze chytime čo nemame. Ale vy ste museli to je jasne, tak sa rychlo uzdravte.

radoslava
3. okt 2008

Dadi to je super privirobenie fakt parada.

paska
3. okt 2008

cavesko 🙂 obedikujem dneska v kancli 😀

radoslava
3. okt 2008

ja by som take niečo tiez prijala hlavne teraz ked sa uz deti nebudu moc hrat vonku lebo bude kosa. Budeme viac sediet doma tak by sa nejaky kamoš alebo kamoška zisli.
Raz jedna kočka potrebovala opatrovatelku len ona ma dvojičky a chcela aby sa boli doma to by som nezvladla urcite,

radoslava
3. okt 2008

Paska tak dobru chut ja uz som napapkana este dam kavičku. Babka varila perkelt s haluškami , dotlačila som sa este čokoladou lebo Sabinka zjedla aj polovicu z mojho. To je je najoblubenejšie jedlo tak toho sa fakt vela napapka

petusko
3. okt 2008

čavte 😎
ja už po obede, rozmýšľam, či si ísť ľahnúť alebo robiť niečo zmysluplné 😅
daduš, prajem v novom živote len to najlepšie a najkrajšie 😉 🙂
zgurka, skoré uzdravenie babikám 😉
paska dobrú chuť 😀
radka aj tebe ku kávičke 🙂

dadus
3. okt 2008

baby dik 😉 sak co rozchody su teraz trendy, tak nejdem z toho robit nejaku dramu 😀

andrea.m
3. okt 2008

ahojte

daduš teba nám tu trebalo 😉 jaká debata zrazu

dadus
3. okt 2008

andy moja, sa smejem 😀 a to som vam napisala fakt len minimalne minimum, keby som pokrcovala tak by ste sa za hlavy chytali 😀 😀 😀

paska
3. okt 2008

ženy ja už chcem isť domov 😀 😅
daduš ty si vlastne in 😀 😉 inak ja nechcem byť trendova aj ked niekedy by som možno.... 😠 ale len niekedy
ale som rada že ho mam chalana hnedeho 😵 😀

petusko
3. okt 2008

paska, šak si urob skrátený piatok a zdrhni 😀
ja som názoru, že radšej sama a šťastná, ako s niekým a nešťastná 😅 😉

andrea.m
3. okt 2008

ja by som tiež môjho krivonosého nedala za nič na svete,ale mi budeme pasi asi výnimky a zachvíľu aj riadne staromódne. 😀 😀 😀 😀

dadus
3. okt 2008

jasne petusko, mas uplnu pravdu, zasa keby som povedala,ze ma to nebolelo klamala by som, hlavne ked vidim , ze ma s macou vyborny vztah a lipnu jeden na druhom, ale kvoli dietatu nieco drzat fakt nema vyznam....paska tak ty taketo myslienky,???? 😕 😀

zuzu13
3. okt 2008

ahojte papuľky...
prišla som vás pozrieť ...na chviľku...idem si dať pracovné kafčo, dám si trošku oddych...
paska, pracuješ? super...a piatky majú byť krátke...v práci...ja tiež rozmýšľam, že to zbalím a padám...ale už som včera ušla...a robota stojí... 😝
dadus, veľa síl... 😉
petusko čo máte nové? boli sme v Č.H. pred 3 týž. ale len chvíľku ...vracali sme sa z Prahy, tak sme to strihli cez vás 😀

petusko
3. okt 2008

zuzu čaf 🙂 a takto aspoň tutúúút spraviť nič? 😀 😀

zuzu13
3. okt 2008

no už bolo dosť neskoro...tak sme išli potichúčku 😀

petusko
3. okt 2008

no dobre, tak to ťa ospravedlňuje, nechcela si rušiť nočný kľud 😀

dadus
3. okt 2008

no ako kukam,vsak vy tu uz vsetky robite? ci sa mi to zda? 😅

petusko
3. okt 2008

ja nerobím, ani tak ľahko nebudem 😀

dadus
3. okt 2008

petus, tak som s tebou v klube 😀 no ja dufam,ze budem, ked bude mat mala 3 rokyjavascript:addEmoticon('😀','vBody')

petusko
3. okt 2008

mne sa to asi ani vtedy nepodarí 😅 ale nevadí, vychovám deťuchy a potom budem zarábať ťažké prachy 😀 😀 😀

dadus
3. okt 2008

petusko a preco, co je u vas nezamestnanost, ci?

zuzu13
3. okt 2008

jeeeeeeeeeeeeej petusko ty si tehu???super...blahoželáááááám...
kuk IP

petusko
3. okt 2008

no nie, ale šak budem ďalší aspoň rok na md, takže Peťko bude mať určite viac ako tri roky, keď pôjdem robiť 🙂 aj keď s tými možnosťami to tu tiež nie je ružové 🙄 zatiaľ nemám ani predstavu, čo by som robila 🙄

paska
3. okt 2008

daduš 😀 😀 😀

petusko
3. okt 2008

zuzu vďaka 🙂 ak kukám a nič 😕 😀