Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

sparocka
20. mar 2009

Ahojte ja som tu nová aj ja mam januaroveho synčeka konkretne sa narodil na troch kráľov 😀 😀 😀 Aký máte dnik?

tonicka
20. mar 2009

sikovny chlapcek, akurat na moje meniny 😵 😵 😀 , vitaj a zarad sa 😀

sparocka
20. mar 2009

Dakujeeeeeeeem 😵

lenadka
20. mar 2009

baby ja neviem ci UZ chcem babo 😅 ja ziadne snž, lebo ja nem snž...to ten moj dostane po gebuli, ked mi bude robit taketo soky 😀 toto mi uz vyviedol zamerne 3x...uz s nim nespim kym sa nepolepsi! 😅 😀

lenadka
20. mar 2009

dnes v noci som sa zobudila tesne po 1 a nemohla som spat do tretej 😖 🙄 😔 asi lebo som si dala kavu o piatej poobede co nerobim, a aj ked som zaspala hned o desiatej takto sa to prejavilo a teraz by som spaláááááá 😔

andrea.m
20. mar 2009

sparocka ahoj vitaj doma 😉

toni ja som si s tebou schrupla.aj som ti to tu písala len mi neprídalo príspevok.

lenadka čo vyviedol tvoj mužíček? nie som v obraze.

paska
20. mar 2009

hurááááááááááá 😀 idem domov 😎

tonicka
20. mar 2009

andrejka, oznamil lenadke tesne po, ze sa snazil o babo a teda isiel "naplno" 😀 😀

sparocka
20. mar 2009

Andrea dakujem ti pekne 🙂

erika153
20. mar 2009

cafte,,akoze som si vas normalne vyhladala aby som vas pozdravila po dlhom case...volam sa erika ak by ste na mna zabudli 😀 😀 😝

andrea.m
21. mar 2009

ránko

vítam stratenú eriku. že si sa aj ozvala 😉

toni no zabila by som ho. 😠

mory
21. mar 2009

erika no super 😠 ty sa kde tulas?

ako sa ma timi? a ty? napis postup zivotopisu 😀

andy cafko 😎 a tvoje detule jak? uz lepsie?

moja elius kasle uz 2 dni chudera nemoze spat ☹ takze asi zajtra pojdeme k dr. 😖

andrea.m
21. mar 2009

no filipko OK ale Tami sa zhoršil ekzem hrozne ju to svrbí a rano vstala totálne zasoplená. mňäa už s tých chorôb porazí. to je niečo nenormálne u nás v poslednej dobe. jedno skončí, druhé začne. 😠

a eliuška čo? niečo ju trápi? či nevieš?

mory
21. mar 2009

jaaaj andy aspon niesom sama co furt dajake choroby nalapa 🙄

elius kasle nez prestavky dala som ju spat a 3/4 hodiny kaslala v posteli a nakoniec aj tak vstala a je po spani ☹
v noci som jej dala ditiaden lebo nemohla do 11stej zaspat koli kaslu

andrea.m
21. mar 2009

tami zaspala až teraz čo druhé dni už teraz vstáva. a stihla sa v noci zoškrabať do krvi 😠 strašné ma rúčky chúda moje.

tonicka
21. mar 2009

Ahojte. Andrejka , fuuukam, moc, moc 😔 😵

erika153
21. mar 2009

aaaaau adi, to vazne?? timko mal teraz nedavno exzem po celom tele, dali nam mast vobec nepomahalo aj on si to skriabal,,ale kupila som take strasne dobre hydratacne mlieko od linoly a je sice drahe ale neskutocne pomohlo..koza taka jak pred tym.. mame sa dobre nic nove nemame 😅

paska
22. mar 2009

Prva prva 😀 erikaaaaaaa ahooooj rada ta citam podlllllllllhom case zase 😉

zgurkaa
22. mar 2009

Ahojte 😵

lenadka
22. mar 2009

cavte som u nasich tak vas citam aj dnes a pod nosom mi vonau vysmazane rezne, ktore ja nesmazim-take su najlepsie!!!! 😀 😀 😀

andy, toni to vysvetlila...akurat, ze on mi nic nepovedal isiel na ostro a basta 😅

andrea.m
22. mar 2009

lenadka no šak vravím zabila by som ho
😠

paska
22. mar 2009

to sa u nás nemôže stať 😀

petusko
22. mar 2009

helou, rodíme či čo? 😀 😀

FILIPKOVI k narodeninám všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia a úspešný štart medzi školákov 😵 🙂

zgurkaa
22. mar 2009

Filipko ma narodeniny? Tak prajeme vsetko naj, naj, najsamlepsie. Hlavne vela zdravicka a uspechov v skole. 😉

andrea.m
22. mar 2009

dakujem vo Filipkovom mene 🙂

radoslava
22. mar 2009

Caute
FILIPKOVI anjelikovy všetko najlepšie k narodeninam, vela zdravička a štastička dobrych kamaratov a už žiadne chorobky
žela cela naša rodinka

tonicka
22. mar 2009

Ahojte. Filipkovi všetko najsamlepsie, hlavne vela zdravička a hraciek podla vyberu 😵 😀

gogos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mory
23. mar 2009

dobre rano 😎
prva prva

FILIPKOVY vsetko naj naj k narodeninam 😵 vcera som tu totiz nebola 😝 ale lepsie neskor ako nikdy 🙂

to co za gogos tu bol vecer? preco to zmazali? 😕 skda ze som prepasla eksion 😀

paska
23. mar 2009

ránečko 😀
aj ja dodatočne gratulujem Filipkovyk narodeninám 😵
mory makaš? andrej dneska nejako štrajkoval nechcel isť do jasiel reval jak tur 🙄 hamba na celé sídlisko 😝