Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
4. sep 2009

leni ani nie. petik je presibany a rychlo by si zvykol, ze ho pridem na obed zobrat a tieto revy by sme potom zazivali dvakrat. 😖
ja som v stredu na obed aj volala, ci nerobi problemy so spanim a vraj sa pekne chystal na lehatko, tak som ho tam nechala. a teraz mu nechcem robit chaos v hlavke, ze raz tak raz tak. radsej nech si zvykne na "horsie" a potom sa bude tesit, ked pridem po neho niekedy skor. uvazujem, ze si budeme robit kratke piatky 🙂

petusko
4. sep 2009

a je po kave, Marceli je hore, idem mu dat papat a potom pojdeme pre toho nasho zbojnika. 🙂
som mu kupila dnes dazdnik, doteraz nebolo treba, v dazdi sme nikam nesli, alebo sme mali prsiplast, ale ten nechce, vrieska ked mu ho dam, tak nech sa uci nosti dazdnik 😀

radoslava
4. sep 2009

Ahojte tak sme doma zo školky. Bola som pre nu hned o tretej to akurat doolovrantuju. Bola tam riaditelka mame taku mladu. Ale strašne dobra žena je to. Sabinku chvalila že je zlata pekne im rozprava a je dobra.
Dozvedela som sa že ta čo ju vybila je tam na zaskok a už boli na nu stažnosti minuly rok. Ona tam len vypomaha kym niekoho najdu. V stredu mame rodičko tak si zavolam riaditelku bokom a pokecam s nou.
Maminky čo tam rano isli po nas mi hovorili ze už neplakala že sa hrala že to trvalo asi len chviločku.
Andy školka je dobra tu by som nemenila len tu DOCHODKYNU pani učitelku ANO.

andrea.m
4. sep 2009

učiteľstvo je samo o sebe ťažké povolanie. ja by som ho nerobila ani za milión. nechápem prečo nenechaju prepracovane dôchodkyne žiť a nedaju prácu mladým plným elánu a s ešte dobrými nervami a trpezlivosťou.

radoslava
5. sep 2009

Andy hlavne je problem zohnat taku mladu a plnu elánu. Mlade nechcu robit za par korun v štátnej školke.
Bohužial je to tak

andrea.m
5. sep 2009

mory všetko najlepšie k narodeninkám veľa zdravia,šťastia,peňazí a sexu praje maurer family 😀

andrea.m
5. sep 2009

radka veru bohužiaľ ☹

petusko
5. sep 2009

mory, vsetko najlepsie!!!! nech si zdrava, stastna, krasna, bohata, spokojna a vzdy usmiata 😵 a nech ti tvoji najblizsi robia len a len radost 😵 Š. family 😀
a ja by som chcela byt uciteka, ale asi skor v skole 😅 a ak panbozko da, tak si tento moj sen mozno raz aj splnim.
chalani spia, ja mam porobene, teraz som pradlo vyvesila, neviem, ci ho nebudem zbierat aj u tretich susedov, tak fuka 😀 do rana sa mi muskaty zdrbkali z okna, taka som napalena, prvy krat sa mi vydarili tento rok a teraz vyzeraju... no co uz, o chvilu ich aj tak zazimujem 😀

andrea.m
6. sep 2009

peťuš tak ty budeš tá mladá plná energie a elánu ktorých teraz nieto. 🙂 držím palce aby sa ti tento sen splnil.

maryn
6. sep 2009

ahojte 🙂
mory pripajam sa k blahozelaniam, prajem ti vsetucko najlepsie 😵
lenadka ja som na tom presne ako petusko, tiez nechcem vikiho 2 x vystavovat stresu a ked to takto pekne zvladol, ja som sa rozpravala s riaditelkou a ona mi odporucala ze postupne v priebehu par dni na cely den a v piatok ho ucitelka velmi pochvalila, vraj pekne spinkal a ked som pre neho prisla tak si skladal za stolom a povedal cau mama, pockaj este skladam, tak som tam cakala a potom krici ze hotovo a utekal mi konecne dat pusu 😀
petusko mne sa tiez valaju muskaty, ale nie od vetra, ja neviem co su tozac, su tahave ale uz su take dlhe a tazke ze prevaluju kvetinac, este som take nikdy nemala 😅
radka drzim palce nech sa cim skor najde nejaka dobra ucitelka a tesim sa ze sa sabinke aj napriek tomu v skolke dari, je to mala hrdinka 😉

radoslava
6. sep 2009

Maryn dakujem 😀
Mory všetko naj naj najlepšie nech si zdrava štastná nech ta vsetci lubia.

radoslava
6. sep 2009

Vcera sme boli vo Svatom Jure na oslavach 800 vyrocie. Stretli sme tam dievčatko čo s nami chodi do školky. Sabinka ju uvidela a dotiahla ocka k nej a ukazala ze toto je kamaratka zo školky. Manzel sa jej prihovoril bola pri nej aj jej maminka. Mala ako počula slovo ŠKOLKA tak sa hodila na maminku a kričala MAMINKA NE SKOLKA NEJDEM. CHudatenka malinke.
Inak Sabinka velmi zle spi , budi sa a nieco sa jej sniva a place vola ma. Aj vaše deti odkedy chodia do školky horšie spavaju?

andrea.m
6. sep 2009

nie u nás odkedy sú obaja v škole a škôlke sa spí super. najneskôr 20.30 nevedia o svete a spia ako dreva.rano vstavaju v pohode. toto u nás ešte nebolo.

mory
6. sep 2009

ahoj kocky 😉

dakujem za gratu;lacie 😵

ja akosi nic nestiham ked som doma 😀 😅 to ked som robila som mala cas na vsetko 😝

andy aj u nas tak isto chodia spat skor ako predtym a hlavne ze rano ich netreba s zeriavom tahat z postele 😀

petusko
6. sep 2009

ahojte 🙂
prave som sa zobudila, som zalahla s detmi 😅 idem rychlo si dat kavu, lebo to nerozchodim 😀
maryn, no vidis, bud su take tie muskaty ako slama a ked su pekne, tak padaju, na nervy 😠 ja mam teraz polku na oknach fajn a druha polka ako po bombe 😀 lebo nie vsetky padli.
u nas je pokrok, petko vzdy pred spanim vymenuje vsetkych ludi aj zvierata aj auta co pozna a musim mu prikyvnut, ze vsetci a vsetko spi. a vcera pridal do zoznamu aj pani ucitelku, ze "pajucka" spi? 😀
som zvedava na zajtrajsok, mozno si chuda moje mysli, ze uz to skoncilo a zajtra ho tam zas zapracem 🙄 😅
spava dobre, ziadna zmena od nastupu do MS. radka, sabinka tam podla mna musela zazit nieco nepekne 😒 drzim palce, nech je to len kratkodobe 😉

andrea.m
6. sep 2009

ja si tiež myslím radka že to nebude len tak. aj filipko vrieskal každé rano prvý rok v škôlke ale také stavy ako píšeš nemal. akurát začal občas rozprávať zo sna ale nebudil sa pritom, ležal a kecal 🙂

andrea.m
6. sep 2009

kua ja furt namiesto posunu odošlem 😝 budiť a pocikavať sa Filipko začal až potom ako mal vo vyšších triedach problémy s kamarátmi.

petusko
6. sep 2009

cavte 🙂
boli sme vonku, je zimaaa. uz som vytiahla vesty, ciapky, sa netesim vobec na to obleikanie 😝
idem dat petusovi papat a potom ich vycvachtat oboch.

petusko
6. sep 2009

co superstarujete? 😕

radoslava
6. sep 2009

Ahojte Petusko ja to nepozeram ked ja toho Haberu fakt nemusim
😀

radoslava
6. sep 2009

Babulky uvidim ako tato noc bude zase a zajtra bože už teraz sa bojim čo bude. Ona v školke ja v praci.
Mne sa už nechce robit 😀 😀 😀 😀

petusko
6. sep 2009

ja tiez nepozeram, mala som naplanovany film na dvd, ale samej sa mi akosi nechce. kukneme zajtra s kamoskou.
radka, ja vidim len jedine riesenie teda, sabinke surodenca zaobstarat 🤐 😀
inak ja mam tiez zo zajtrajska obavu 🙄

radoslava
6. sep 2009

No veru chcela by sestričku . Len ona tomu rozumie tak ze nechce doktorku ale sestričku 😀
Petuško ja sa dost bojim čo bude zajtra
A inak tiež som uz povytahovala vesty a bundy jesenne. Pancuchy este nedavam no ale poprane su

petusko
6. sep 2009

ja som petuskovi dnes navliekla podkolienky, nechapal, ze co to je 😀 zatial mu budem davat tie a ked sa ochladi viac, tak dame pancuchy. oni maju aj v skolke chladno 😒

andrea.m
6. sep 2009

ja teraz oceňujem výhodu dievčatka.ak buda rano zima pančuchy Tami dám a v škôlke jej oblečiem sukňu. S Filipkom sa to nedalo tak si to teraz užijem. Radka zajtra držím palce, budem na vás myslieť celý deň.

andrea.m
7. sep 2009

radkaaaaaaaaaaaaaa ako bolo? myslím na vás od rána.

petusko
7. sep 2009

ranecko 🙂
u nas fajn, plakal, ale len kym som nezavrela dvere 😅 este som chvilu cakala na chodbe aj vonku pod oknami, ale bol tichucko, tak je to dufam o.k. 🙂

andrea.m
7. sep 2009

tami vbehla do triedy jak stará páka ale potom som šla za ňou odovzať veci na spanie a to som nemala robiť lebo potom už vymýšľala aby som tam ešte pobudla 5 minut a tak. navyše sme zabudli doma plachtu takže som sa tam vrátila a to už bol aj plač potom. dnes 1x spinkala a zachvíľu idem pre ňu tak som zvedavá.

andrea.m
7. sep 2009

takže dopadlo to super. úplne nad moje očakavania.

petusko
8. sep 2009

aj u nas vcera pohoda, uz to nebol plac, ked som prisla, ale len vykrik 😀
aj som sa rozpravala s ucitelkou, ze je zlaty, zapaja sa, vobec nei je utianuty kdesi v kute a velmi ho bavia skladacky a kocky a puzzle 😅 ze vie skladat tak, ako ani niektori predskolaci este nie 😕 🙂 tak som pysna na neho. vcera mi aj ukazoval ako cvicili, tlieskali ruckami nad hlavou 🙂
a ked sa zobudi, je hladny 😅 vcera uchmatol ucitelke zo stola nejaky keks 🤐 ja neviem, ci mu mam teda nieco pribalit, ale potom zas ostatne deti budu bazat... uz aby bolo rodickvske, lebo takto sa neda debatovat velmi, ked su tam deti.
dnes rano bol zase troska plac, ale som si to stopla, tak necelu minutu mu to trva. akonahle zavriem dvere a uz ma uz nevidi, je dobre. tak asi reve, ze uz chooood mama 😀
inak odkedy chodi do skolky, uz nie som mama ani mami, ale maminka 🙂

andy super, tami je hviezda 😉

radka ozvi sa, ako Sabinka?