Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
15. sep 2009

dobre ranko 🙂
aj petkove prve slovo dnes bolo pani ucitelka 😀
toni, neboj, karolik to zvladne a ty tiez 😉
moji spachtosi su este v pyzamach a pozeraju rozpravky, vsetci napchati v nasej posteli 😅 doteraz som tam bola aj ja, ale je tam tesno, tak idem radsej urobit ranajky, kavu a uvidime, co dnes budeme robit, ked je sviatok. 😎

petusko
15. sep 2009

patrick swayze zomrel ☹ milujem Hriesny tanec ☹

andrea.m
15. sep 2009

čooooooooooooooooooooo?????? 😲 ☹ to vážne? kde to píšu?

u nás ešte chlapi spia a tami pozerá tu pri mne rozprávky

andrea.m
15. sep 2009

už som to našla....bože to je rok....všetky idoly na ktorých som vyrástla odchádzajú ☹ ☹ ☹ už som stará

petusko
15. sep 2009

andy nie ty, oni boli stari. resp. chori ☹

andrea.m
15. sep 2009

ani jeden ešte nemal vek na umieranie sakra 😠

maryn
15. sep 2009

fnuk 😢 aj ja milujem hriesny tanec a patrick bol moja detska laska ☹
my sme dnes doma iba baby, viki isiel spinkat k mojej mame nech si trosku vydychnem, lekar mu dovolil uz ist aj vonku, tak si ho mama trochu vzala a tata mame v robote ako vzdy, upravuje teren pri nejakej MŠ, od kedy robi na bagri tak sa poriadne nevidime 😒

petusko
15. sep 2009

tak my mame fakt sviatocny program, ideme na omsu a potom sa pojdeme mozno prejst, ale len niekde tu, aj nas tati ide do roboty na obed. ako kazdy den. takze maryn, hlavu hore, sme v tom viacere 😖

andrea.m
15. sep 2009

tak mi pôjdeme do kostola,navaríme obed a ideme na bankov opekať.

maryn
15. sep 2009

jeeej tak ja vam zavidim, ja budem sediet doma, tak prijemnu opekacku aj prechadzku 😀
kuk fotos 😀

andrea.m
15. sep 2009

maryn jaké sú veliké tie tvoje detiská 😀 a zlatučke sú

tonicka
15. sep 2009

Ahojte. Dakujem pekne za povzbudenie. 🙂 Strasne ze tolko ludi umiera, mne Vcera zomrela moja teta učitelka zo ZUŠ ☹

maryn
16. sep 2009

breee ranko 🙂
davam kafco, pridate sa? ale asi az neskor, mne sa hovori ked neideme do skolky 😀
dakujem andy 😀
toni to mrzi ☹ veru tento rok je dajaky blby 😖
andy ja som mala od 5 ake behacky medzi detmi ako ty minule, no len nad ranom je to ine ako celu noc, MM teraz chodi do prace pred piatou, on spava s vikim v detskej a ja s malou v spalni, no jasne ze viki zacal revat ze nechce spat sam a do spalne tiez nechcel ist, tak som si lahla k nemu do detskej o 5 min zacala mala pistat, tak som letela k nej a tak do okola 😠

maryn
16. sep 2009

😲 viem ze ste v praciiii, ale kde sa flaka petusko? 😕

petusko
16. sep 2009

tu som 😀
dneska nestiham od rana, boli sme oberat hrozno, potom som bola s malym na poradni, to bola ina strela, nemali ock. latku, tak som behala po celom meste ako s vrtulou, nestihala som ani maleho zo skolky vybrat, musel muzik odist z roboty a ist pre neho.
teraz som na chvilu zastavila a ideme este na dvor, nech si petko vybije zvysnu energiu.
vecer padnem ako hruska do postele 😝

tonicka
16. sep 2009

Ahojte. Joj to poznam tie nocne vstavacky... 😖
My sme boli do 3 von a potom mala po lahkom uraze zaspala 😒 🙂 ale je ok, to je hlavne

petusko
16. sep 2009

no deti ulozene, este tu chvilu ponurim a padam spat.
toni , co sa stalo malej? 😨

paska
16. sep 2009

brý večer 😀 ako sa mate? idem čitnuť

toni a čo? dufam že nič velmi bolave 😒

petusko
16. sep 2009

maryn, kuk som foto, skvele. Nellka je uz velka kocka, o Vikim ani nehovorim 🙂
paska ahoj 🙂 tvoji skolo a skolko povinni ako?
andy dnes bola prvykrat v praci. ktovie ako sa mala 😕

radoslava
16. sep 2009

Dobry večer 😀
Takže choroba pomali ustupuje ale sople a kašel este ma. Dufam ze do pondelka bude OK.
Andy ako v praci aj som na teba myslela.

tonicka
16. sep 2009

Ahojte kočky, zvlášť paska, som na teba myslela, ze si tu dllho nebola. Ale blbla a spadla nestastne na roh takej krabice ze si ublizila na zadocek, nic tam uz nema, len ten naraz bol vely a presny.........
Andy ako?
Radka super...
Paska co teraz robis, ci nerobis?

radoslava
17. sep 2009

Dobre ranko
Toni tak tie presne zasahy vedia riadne boliet. Fukam fukam.
Ja zarezavam v praci uz od 6,30
Ale dnes nebudem dlho a zajtra mam volno. Budem s malou doma už sa tešim a ona ani nehovorim.
Je na mne nalepená a plače za mnou aj ked je so starymi rodičmi. Dedko ten to znaša najhoršie ten ju nemoze vidiet plakat. Vcera ju varovali a ked sa zobudila tak 3/4 hodinu revala za maminkou. ☹

radoslava
17. sep 2009

A este že rozpavala dedkovi že maminka a ocko sa na nu hnevaju a preto išli do roboty. Bože nikto jej nič take nehovoril chudatko kde to zobrala. Tak jej to dedko vysvetloval aj ja no dufam ze to trolinku pochopila.

petusko
17. sep 2009

ranecko 🙂
dnes davam kavicku tu 🙂
Petik v skolke, v pohodke, isiel ani ucitelke pomahat vesat papierove jablcka, robia si jesennu vyzdobu 🙂
aj som povedala, aby ho drzala za ruku vonku, tak ze samozrejme 😕 🤐 tak uvidime, dnes asi nepojdu, lebo tu prsi 😒
Radka, to je skoda, ze Sabinka tak place. Ale to prejde, uvidis, este sa tam bude aj tesit 😉 Treba sa s nou len rozpravat a rozpravat, aj ked sa zda, ze to nepocuje, alebo nerozumie, ono sa jej to v hlavke vsetko uklada 😉
ja idem poupratovat dnes, zajtra ideme k nasim, ostaneme na vikend. Petka vyzdvihnem zo skolky na obed a vyrazime 😎

maryn
17. sep 2009

ahojte 🙂
ano andy, ozvi sa aj ja som zvedava ako sa ti vodi?
toni fuuuukam karolinke bolacku ☹ 😉
radka verim ze to bude uz len lepsie a lepsie 😉
ja som vcera povarila, pozehlila, popratala, dnes uz len prach v spalni utriem a mame veget, v ramci dvoch chorych detvakov 😅
fakt su az taky velky? 😕 nelka ano to viem ma 9,6kg, ale viki mi pride taky chrustik 😅
no peti, tak vidis, dufam len ze to dodrzi a petko ti krasne zvlada tu skolku, to je super, takze idete trosku zmenit prostredie, treba 😉
pasula veru, napis nieco o vas,ako sa mate ako si zijete?

petusko
17. sep 2009

hej hej maryn, sa tesim, torsku zmena. len nech je pekne pocasie.
teraz tu leje ako z krhly, akurat mi doprala pracka, super sa to bude susit. a to chcem este jednu varku dat 🙄

andrea.m
17. sep 2009

ufff konečne som si sadla. 😝
v práci je super zatiaľ sa mi tam veľmi páči. 🙂 aj ked je pravda že si celú službu ani nesadnem, je to úplne iné ako chirurgia a šaca bol môj sen ktorý sa mi splnil. zajtra mam voľno a v sobotu robím celý deň. 😀
marynka mam jednu kolegyňu z RV si predstav.kolektív vyzerá byť tiež v pohode a to je dosť dôležité.
tami je už v škôlke v pohodke už neplače. 😀 😀
filipko sa tiež pomaly zmieruje so školou. už nebojujeme z úlohami,píše ich v pohode a čoraz samostatnejšie. 😉 čiže deti si pomaly zvykaju len ja si musím tiež leboí momentálne mám pocit že absolútne nič nestíham. 😝

radka je mi ľúto že sabínka si tak ťažko zvyká,chudatenko moje malé....snád sa vám to časom zlepší. 😉

petusko
17. sep 2009

no vitajte sestra M. 😀
super, ze sa ti paci, len tak dalej.
aj decka si zvyknu, bude to fajn. drzte sa 😉

tonicka
17. sep 2009

Joj Radka, to mam mrzi, toho sa bojim aj ja
😒 Neboj, budeme ti drzat palceky a rychlo to prejde.
Andy, tesim sa ze sa ti pači, peťuško užite si pekny vikendik
Marynka, veru mas velkacov 🙂