Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
20. máj 2008

radi do 12.6 😒 nestiham ja viem ale čo už

vavka33
autor
20. máj 2008

Pasi a aky je to predmet?

ivka33
20. máj 2008

pasi, to máte strašne veľa otázok, my máme "len" 68 a neviem ako to stihnem, dnes by som sa konečne už chcela začať učiť.

andrea.m
20. máj 2008

dnes poobede ideme s Filipkom na 5 ročné očkovanie, držte nám palce

andrea.m
20. máj 2008

my sme mali "iba" 60

mory
20. máj 2008

andy drzim palce a jake je to ockovanie mojho morika nepockovali na 5 rokov 😒

zgurka no to som ani ja nevedela ze to moze vist aj v oku 😲 drzim palce 😉

lenadka
20. máj 2008

paska, to mas teda dost 😝 ...pasi ty si kupovala malemu tu super deku v inkubatore? Kolko ta vysla??? Uvazujem kupit brachovi k svadobnemu daru-nech maju aj pamiatku, chcu nabehnut "pracovat" po svadbe na malom Jojovi 😀 😀 😀

lenadka
20. máj 2008

som to skomolila: davam mu peniaze + chcem nieco dat na pamiatku 😉

paska
20. máj 2008

leni 700 ale ten obchod je už zrušený

vavka my mame tolko predmetov 😝 ekonomiu,podnikove hospodarstvo,financie a mena, marketing,.... 😔

lenadka
20. máj 2008

coooooooooo 😲 😲 😲 a kde ze ju teraz zozeniem??? 😖 😖 😖 ☹

katarina7
20. máj 2008

lenadka aku?deku

lenadka
20. máj 2008

detsku spanielsku

katarina7
20. máj 2008

nemaš obrazok?

paska
20. máj 2008

no ved chod to toho detskeho tak kde je bankomat tatrabanky alebo hore pri halierik

lenadka
20. máj 2008

bankomat tatrabanky? Myslis vedla makyty? Cenovo boli asi tam v inkubatoe najlepsie v PD stoje cez 1000,-

paska
20. máj 2008

vedla makyty je sporitelna ten malinky vedla kvetinarstva a toho činaku teraz z neho robia banku

maryn
20. máj 2008

ahojte 🙂
ja tiez akosi nestiham, este stale nam robia ten dom, trva im to tak dlho koli tomu pocasiu, kazde poobede burka ☹ , burky mam sice velmi rada, ale uz by som bola rada aj doma vo svojom, uz som si tam zvykla a treti tyzden tu u nasich, to je uf uf 😅 viki plus 2 psy a obcas aj susedovie chlapca, to mam trening na dalsie babo 😀
andy, mory !!! 😠 to ste sa na mna pekne vyserkali, aj ja som tu na vychode a chcem sa s vami stretnut, teda chcela som, uz nechcem ked ma nechcete 🙄 🤐 😀
vavka ty sa mas ked tolko nakupujes, uz aj ja chcem nakupovat 😒
zajtra pridu prasule, tak kupim nieco drobcovi
a vysli nam ocne zubky uz mame 14 zubkov, este nam chybaju 4 stolicky a spodne trojky

vavka33
autor
20. máj 2008

Ahoj Marynka.JA by som nekupovala,keby som nemusela,ale ked oni strasne rychlo rastu.
A ked je tu taky obchodik,kde fakt dobre nakupis,tak to je radost tam ist.dnes maju tovar,mozno poobede skocim,aj tak sa nic neda robit,konecne prsi.Uz bolo total sucho.
Zavaram ceresne,uz treti den,vzdy po troskach,ked lela spi.Vcera som zas obtrhala spenat a dala mrazit,uz som odtrhla aj narastenu brokolicu,dnes kel a kapustu.jaj ako rada varim,ked je v zahradke vsetko cerstve.
Snad zajtra pride moj ocino,tak ho nabalim.tesim sa na neho,ma ist do NR na stroj.veltrh.
marynka a aj ja sa chcem s tebou stretnut 😀
Pasi,mas toho dost,nezavidim ti,ale obdivujem ta.
Ivka uz mam doklady,martin mi ich vylozil hned ako prisiel,som ho zjazdila 😀 a kedy teda prides?dnes sa ti neda?skocili by sme do obchodu.bude tam vyber.

mory
20. máj 2008

maryn a ja mam skade vediet odkial si ked nemas v pase? 😀
kde byvas? jasne ze sa stretneme 😉

vavka33
autor
20. máj 2008

Marynka je z Roznavy 😉

maryn
20. máj 2008

mory ozaj? slubujes? ja byvam 60km od kosic, ale mam tam krstnu mamu a v Michalovciach byva mamina sestra a pred tym sme tam dost casto chodievali, tak sa potesi ked prideme 🙂

maryn
20. máj 2008

vavka my sa chystame teraz niektory vikend, ked pokoncime okolo domu, do Bojnic do zoo, planujeme ist aj na noc, tak by sme sa mohli stretnut, ale to je zatial len take otaznikove 😅

lenadka
20. máj 2008

dik paska 😉

zgurkaa
20. máj 2008

Dakujem babenky. No vidite......moze to byt aj v ocku a zda sa mi ze od vcera jej tam pribudla este jedna, hned vedla seba ☹ Dokonca sa mi zda ze su tie kiahne akosi moc hlboko.....hlavne na tvari...znad nam neostanu jazvy. Inak to znasa dobre, neskriabe sa.....len by uz isla von. 😢
Miska to zatial nechytila......v sobotu bude 10 dni od kedy to ma SImka. Ale Miska je zlata vzdy ked natieram SImonku nastrci ruku aby som aj jej natrela 🙂
Paska drzim palce pri uceni 😉

fifa
20. máj 2008

vavka a ty chceš mat aj tretie dieta že tak vo velkom nakupuješ 😀 🙂 😉 , po vaneske veci nemaš? mne je luto vyhodit peniaze , ked za par mesiacov z toho david vyrastie a dalšie babo už nebude 😵 , no ale čo musim kupit, tak to musim, predsa len potrebuje aj nové veci, a je platným členom našej rodiny 🙂

vavka33
autor
20. máj 2008

Fifka,ja veci mam,ale uz som pisala,ze lea je velkostne ina ako bola vanes,takze tie veci co vanes nosila ako 16mes.lea uz neoblecie.Davam jej vacsie,na tele su jej dobre,ale rukaviky jej zahynam.Cize ma veci na tri roky.A kupujem jej take,aby to mala aj na dva tri roky.napr.tie nohavice,co som kupila ma teraz dlhe a na rok budu ako 3ú4 a potom ako kratasy.vies?A to nie je nakupovanie vo velkom,vanes nema veci po nikom,cize tej musim kupovat. 😉

fifa
20. máj 2008

jasné, aj ja staršiemu všetko kupujem, také veci nemam po kom dedit, dokonca aj veci na doma, a David mi je tiež vačší v 16 mes. ako bol Filip, ale takými vecami ma sčasti zasobuje kamoška, aspon niečo, lebo by ma švihlo a ešte jedna vec, baby mavajú vždy viac veci ako chalani 🙂 a tvoja vaneska je už velká slečna, určite sa už chce paradit 😉 , takže chapem

vavka33
autor
20. máj 2008

Mna nezasobuje nikto,musim sa sama. 🙂
a vanes,tak ta bude pol hodiny dumat nad tym,ze ona nechce take tricko,ake som jej dala....dam jej ine,tak povie,ze chce zas ine,alebo radsej to predtym,a k tomu satyalebo radsej rifle,nie da si saty...no hruza 😀 typicka baba

lenadka
20. máj 2008

zgurkaa, nech jej to co najskor prejde chuda male 😢

vavka33
autor
20. máj 2008

http://www.rodokmen.com/
Ak sa chcete pohrat a najst rodinu 😀