Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
3. jan 2010

aha dalsi velky chlap 😀

petusko
4. jan 2010

ahojte 🙂
Petik je v pohode, zato ja som uz na prasky 😒 mam sto chuti sadnut do auta a ist si pre neho, ale este dnes musim nieco vybavit a aj zajtra, vlastne aj preto isiel, aby som to v klude stihla, ale fakt mi je na nic ☹ este cez den to ako tak prechodim, ale vecer je to strasne😒
ale on sa ma dobre, neplace, spava vraj dobre 🙂 ale aj tak, nech uz je streda😅
leni, hej sestra ma deti, chlapca aj dievca, 9 a 8 rokov maju, Petik ich zboznuje 🙂 a aj oni jeho, stale sa mu venuju, takze viem, ze je isto v dobrych rukach 🙂

lenadka
4. jan 2010

jani, no uz musis vydrzat 😉 pre petka je to dobre, ze sa stane odvaznejsi a samostatnejsi....no ked ta opat uvidi skoci na teba a dlho sa ta nepusti 😀

petusko
4. jan 2010

akurat som s nim volala, ze achoj maminka, jubim ta 😅 😵 ale to bolo vsetko, usiel za Matkom a hladat jogurt do chladnicky 😅
leni obavam sa, ze jeho radost z toho, ze sa vidime, bude mensia oproti mojej 😀 on nie je nejak mojkaci typ, ale ja ho teda riadne vystiskam 😵 esteze mam aspon Marcelika doma, ten dostava teraz dvojitu davku 😀

radoslava
4. jan 2010

Caute babulky
tak mi sme zasa chory. Aj ked na to mala vobec nevyzera. Ma draždivý kašel a tak som išla dnes k lekarke. Ta nas poslala na roentgen a doktorka videla niečo na prieduškach. Dala malej antibiotika. Pytala som sa jej že čo jej je a ona že nema to čiste. Ja že ma zapal priedušiek alebo pluc a ona že nie.
Tak do kelu čo má? To som jej ale nepovedala 😀 😀 😀
Takže do školky vo štvrtok nepojde a už sa tešila.

lenadka
4. jan 2010

jani ani Luci neie je nejak mojkacia, ale ked bola u nasich 1x sama, tak ma potom poriadne vystiskala 😀

radka rychlo sa uzdravte 😉

vavka33
autor
4. jan 2010

Dakujem Vam ku gratulaciam a Leni,tebe moc gratulujem k tehulkovaniu,hlavne sa drzkajte a davaj na seba velky pozor.

petusko
5. jan 2010

andy, k dnesnym meninam vela zdravicka, stasticka, lasky, rodinnej pohody, nejake tie € a kus dobrej nalady na kazdy den praje Š. family 😎

radoslava
5. jan 2010

Andy všetko najlepšie k dnešným meninám, vela zdravička a lásky a nech ta detičky a manželík posluchajú.

maryn
5. jan 2010

ahojte 🙂
andrejka k dnesnym meninkam ti zelame vsetko len to najlepsie, vela zdravicka, lasky a poslusne deticky 😵 😵 😵

lenadka
5. jan 2010

Andy, vseeetko najlepsie!!! Baby ti uz popriali vsetko dolezite, tak ti este zazelam vyhru v loterii 😀

Dnes som bola v poradni, vsetko je uatial ok o 2t idem na sono, dalej beriem hormony /uz som s nich pribrala 2kg, pritom jem ovela menej ako normalne:-P/, brali mi kopec krvi, tak sa tesim, ze nabuduce uz nebudu a uvidim krpca 🙂

andrea.m
5. jan 2010

ďakujem vám babenky ste veľmi zlaté, že ste si spomenuli. 🙂

lenadka to je super. držím palce aby to takto dalej pokračovalo.

petusko
6. jan 2010

tonicka, vsetko najlepsie k meminkam 🙂 😵 nech si stale spokojna a usmiata 🙂
januar je velmi bohaty na sviatky, maminky meninuju, deticky narodeninuju 😅
leni, tesim sa, ze je vsetko o.k., nech je to tak az do augusta 😉
my uz mame doma konecne aj Petika, tak sa tesiiiim, nenormalne mi chybal. a kvalitne nam tu nakydalo, tak sme vytiahli sanky a ideme si sniezik uzit. petus chce stavat snehuliaka, ale cerveneho, neviem ako ho presvedcim, ze len biely moze byt 😀
inak pochybujem, ze v pondelok nastupi do skolky, lebo uz sa nahltal snehu, vidim to na fajnu chorobu o par dni 🙄 🤐 ale ked mu nedokazem odopriet tu radost 🙂
pekny zvysok sviatocneho dna prajem 🙂

petusko
6. jan 2010

tonicka, vsetko najlepsie k meninkam 🙂 😵 nech si stale spokojna a usmiata 🙂
januar je velmi bohaty na sviatky, maminky meninuju, deticky narodeninuju 😅
leni, tesim sa, ze je vsetko o.k., nech je to tak az do augusta 😉
my uz mame doma konecne aj Petika, tak sa tesiiiim, nenormalne mi chybal. a kvalitne nam tu nakydalo, tak sme vytiahli sanky a ideme si sniezik uzit. petus chce stavat snehuliaka, ale cerveneho, neviem ako ho presvedcim, ze len biely moze byt 😀
inak pochybujem, ze v pondelok nastupi do skolky, lebo uz sa nahltal snehu, vidim to na fajnu chorobu o par dni 🙄 🤐 ale ked mu nedokazem odopriet tu radost 🙂
pekny zvysok sviatocneho dna prajem 🙂

petusko
6. jan 2010

fiha, to neviem ako sa mi podarilo, este az behu odosielania som opravila chybu a odoslalo mi to dva krat 😀
nuz co, prispejem aj dvakrat, nech udrzim priemer dennych prispevkov 😀

radoslava
6. jan 2010

Ahojte
Toničke prajem všetko najlepšie k meninám. Vela zdravička a lásky.
Snehu sa nam nakotilo požehnane, no len škoda že sa nemožeme ist sankovat lebo sme ešte stale chory.
Petuško tak hura na sneh a vyblbnite sa aj za nás. A riadne si Petika vystiskala ked prišiel. 😀 😀 😀

lenadka
6. jan 2010

toni vsetko najlepsie!!!! nech ta hlava neboli z oslavovania 😀

jani, ja som malu vystrcila samu von, lebo ja sa nemozem salit, aj nakup v tescu mi sposobil spinenie tak sa bojim 😅 beriem aj hormony na udrzanie tehu a som PN na rizikovom
... ale s mm postavili 3 snehuliakov a prisla dnu studene licka a rucicky ako cencule, zajtra zacina skolka a men viac pohybu-zaviest, priviest a po skolke si budeme davat povinne prechadzky 😉

maryn
7. jan 2010

ahojte 🙂
tonicke dodatocne blahozelame k meninkam, vela vela zdravicka a lasky prajeme 😵
petusko tak uz ste vsetci spolu, aj my sme sa dnes boli posankovat 😉
lenadka, len sa nam drzkajte a dobre opatrujte 🙂 ved sa aspon aj tatino trosku moze realizovat 😀

tonicka
7. jan 2010

Ahojte, oslavenkynam marynke a eliuske a andrejke vseeetko najsamlepsieeeee 😵 😵 😵 , ja som dooslavovala a uz som konecne doma 😀 😀 Zaroven vseeetko najsamlepsie do noveho roku 2010 a nech uz sa odhodlame na druhe ditko tí co sa mame odhodlat 😀 , prpadne na 3 😀 😀

andrea.m
8. jan 2010

tonička dodatko všetko najlepšie k meninkám 😀

lenadka držkaj sa moja 😉

tonicka
9. jan 2010

joj, kolko ste toho popisali, ani nestiham citat 😀
Andrejka dakujeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

andrea.m
9. jan 2010

bacha toni aby si si oči nepokazila od toľkého čítania 😀

lenadka
9. jan 2010

no caute, ja som dnes robila pizzu a ach jo tak som sa jej prezrala ze tu teraz trpim ako kon, co ma brucho boli od prejedenia 😝 asi by som mala ist na prechadzku,no nechce sa mi do tohoto pocasia 😝

tonicka
9. jan 2010

andrejka, veru, uz potrebujem asi silnejsie dioptrie 😀 😀
leni chapem, snad si to uz rozchodila 🙂

maryn
10. jan 2010

krasne nedelne uprsane ranko sa praje 🙂
my sme doma bez tatika, isiel svagrovi malovat, nelus uz spi, lebo sme boli hore od 6tej a viki sa hra s legom, tak som vas prisla kuknut 🙂 tot nas suhrn 😀

joj take pocasie, ze clovek by len spal ☹ musim sa premahat aby sa mi oci nezavreli, mi trebalo vcera zehlit skoro do pol noci 😒

pouzivate niekto alebo ste pouzivali plienky babylove? neviete ake su? maju dobru cenu v dm a tie tesco plienky zacinaju byt nehorazne predrazene, jak zmenili design 😖

petusko
10. jan 2010

ahojte 🙂
tonicka, inak toto som taaak planovala napisat, ked som vinsovala novy rok, ze nech tu tento rok neostane ani jedna jednodetna, ale som zabudla 😀 tak dodatocne: vsetkym doteraz jedinacikom nech tento rok pribudne surodenec. a kto ma odvahu na tretie, tak tiez drzim palce, ja tento rok co sa plodenia a rodenia tyka, vynechavam 😀
maryn, nikdy som nemala babylove, odjakziva sa u nas pouzivaju len huggies. vyhovovali aj petkovej aj marcelkovej ritke aj nasej penazenke 😅
nas suhrn, nic nove, zajtra nastup do skolky, blbnutie v snehu nema zatial ziadne nasledky 😅
a prave sa chalani budia, takze maminkina chvilka na kavu prave vyprsala.
peknu nedelu prajem 😉

petusko
10. jan 2010

jaj a este som hodila par foto 😉

lenadka
10. jan 2010

jani a uz mame po snehu, este ze si ho stihla odfotit 😉 ja som prave prisla z vonka, uz mi bolo dnu dlho, malu sme prevetrali a mm isiel s nou este k babke tak mam klud, ako hovori mm, mozem maniacit 😀

tonicka
10. jan 2010

maryn, my sme pouzivali babylove newborny a poton z DM Alana sa tusim volali, ale len chvilku, karolinka mohla len fixies a tie su sialene drahe v lekarnach ale cez internet od jedneho chlapika som mala ze jedna vysla cca 6sk, kym v lekarni 12 az 15 sk.ale kamoska si pochvaluje tie dm- kacke

lenadka
11. jan 2010

toni fixies, to boli aj nase plienky NO1, u nas ale boli dostat neviem preco len tie male cisla od novorodenca po 3 mes. a potom nic 😝 tak som vyskusala vselico mozne a skoncili sme pri papierovych tesco.
Neviem ako je to s fixieskami teraz, lebo v meste som nebola ani nepamatam, ale urcite ich chcem pre novorodenca-ten vykroj na pupcek nema u nich chybu 🙂