Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
12. jan 2010

Ahojte babulky
kto si da kavičku? Ja viem nieje ani rano ale obed ale ja lubim taku doobednu si niekedy dat. 😀 😀 😀
Inak vonku svieti slniečko hned by som išla na prechádzku.
Sabinka je druhy den v školke po dlhých prazdninách. Nebola v školke od konca novembra. Rano sa jej moc nechce ale poobede sa jej zase nechce domov 😀 😀 😀

petusko
12. jan 2010

ahojte 🙂
radka, ja si prosim kavicku o taku hodinu, idem este vysavat a umyt podlahy 😝
aj petik je v skolke, ale nopak, rano cupita s radostou, ale poobede je taky rad, ze ma vidi, ze sa rozplace 😅 neviem dokedy ho to bude drzat tieto nareky pri odchode 😕 🙄

maryn, VIKTORKOVI vsetko najlepsie k dnesnym narodeninkam, nech je stale zdravy, usmiaty a nech vam robi len radost 😵

mimochodom, spominam na casy, ked sme tu vinsovali krpcom k vymesaciam 😅 a hladali prve zuby a cakali na prve kroky 😅 😀

lenadka
12. jan 2010

ahojte 🙂
vikimu vsetko najlepsie 😵
petik je zlaty, ze to tak chlapsky berie a ti privitanie, bola by som paf na tvojom mieste, mojej sa do skolky moc nechce a ked uz je tam nechce sa jej zas domov 😅 rano ju musim za rucicku zaviest az do triedy az potom sa ma pusti a uteka za detmi a kolko krat mi zabudne aj zakyvat 😅

tonicka, dnes som pobehala 3 drogerie a 3 velke markety kvoli fixieskam-len tak sondnut ako je to s nimi, tak ich uz nedostat nikde u nas, len podlozky a tie vlozky do podprdy 😝 mozes mi dat prosim ta kontakt na ten internetovy odchod ked si ich kupovala?

maryn
12. jan 2010

ahojte 🙂
dakujeme za blahozelania, som z tej oslavy uplne vystavena 😝 ale fajnovo bolo, zajtra hodim foto uz nemam silu 😅
mame dalsie harabudry, uz neviem kde to budem davat, viki dostal hojdacieho kona a tabulu na magnetky, fixky a kriedy, taka multi. stale dostava take velke veci, uz sme zapratani total 😒 😀 ale sa tesil vlemi,najma torte nakladne auto mal, ktore malo naklad lentilky plnu korbu, tak si viete predstavit 😀
leni u nas maju tie fixies v zdravotnickych potrebach, ale ako tonicka pisala su tam predrazene 😒
petusko aj ja som si akurat dnes na to spomenula ako tie tri roky rychlo ubehli a fakt ako sme tu mesiaciky pocitali atd. a pri nelke mi total leti, uz bude mat rok o chvilu a ja ani neviem ako ubehol 🤐
viki bol dnes odniest do skolky sladkosti detom, isiel tam ako velky sef a ked sa mu prihovorila ucitelka tak sa pustil do revu a chytil sa ma ako kliest a podme mamiiiiii domkoooovv , boli ma brusko som unavenyyyyyy, reval jak tur, uz len utekal ku skrinkam, ucitelka mu vytiahla mikulasa co tam mal odlozeneho tak sa potesil a podakoval a zas len podme domoooooovvvvv 😅
ale dievcata jak ho obkolesili a tesili sa mu 😀
jaj idem ja uz haji 😔

tonicka
12. jan 2010

lenadka, mrknem to, ale viem ze lacnejsie ich predavaju jedinci a mozno by aj postou poslali, ni to maju za par halierov na nejake poukazky... a u nas to bolo dostat len na objednavku v lekarni, ale pozriem ti aj odkial som to prvy krat objednala a skusim aj nejakeho uja... ale viem napr ze jedna teta z nitry preto chodi do bratislavy a potom rozvaza.. ty si konkretne odkial? vzdy zabudnem 😅

tonicka
12. jan 2010

vikimu vsetko najsamlepsieeeeee 😵 😵 😵

lenadka
13. jan 2010

toni dakujem pekne za link, pytala som sa aj bab v regionoch a dali mi typ kde ich u nas dostat, tak najskor mrknem tam a ked nic tak skusim kontatkovat cez net niekoho 😉 v podstate aspon prve 3 mesiace ich chcem mat, potom nam hadam postacia aj teskace 😀

petusko
14. jan 2010

ahojte 🙂
ANDREJKOVI vsetucko najlepsie k trom rockom, vela zdravicka a vela krasnych detskych sibalstiev 🙂 😵
u nas vsetko po starom, Petik v skolke spokojny.
Akurat mam svagra aj neter v nemocnici, takze tak vselijako mi je smutno aj tazko 😖 ☹ ale dufam budu coskoro obaja v poriadku.
leni, krasne ti tt pribudaju 🙂

lenadka
14. jan 2010

ahoj jani a co sa stalo svagrovi a malej?

Andrejkovi vsetko najlepsie, nech je sikovny, zdravy a neboji sa tety bosorky 😀

petusko
14. jan 2010

svagor ma s chrbticou problemy, s platnickou a neter este nevieme, stazovala sa na bolest hlavky, aj zvracala, tak dnes jej maju robit vysetrenia ☹

lenadka
14. jan 2010

☹ tak nech sa rychlo vyliecia 😉

lenadka
14. jan 2010

jani a co marcelik?, pises len o petikovi 😕

petusko
14. jan 2010

leni, neboj nepradali sme ho 😀 len neviem co new by som napisala, on je tazky pohodak, je dobre a pokojne babo 🙂 ziadne prevraty nerobi, nechodi, nerozprava, zuby nerastu 😀 pekne sedka alebo bezka v choditku a hra sa 🙂 zlatucky je 🙂
prave vcera sme boli na poradni, vsetko o.k., az na ten nestastny zub 😖 musime kazdeho polroka chodit na kontroly k zubarovi 😅

maryn
14. jan 2010

ahojte 🙂
andrejkovi prajeme vstulinko najsamlepsie k narodeninkam, najma vela zdravicka a veeeela veeeela radosti 😵 😵 😵
petusko to mrzi ze mate taketo marodovanie v rodine, prajeme skore uzdravenie 😉
ked si pisala teraz o marcelikovi tak to ako keby si o nelke pisala, uuuuplne rovnako sme aj my na tom 😀 😀 😀

lenadka
14. jan 2010

jani-on ho este stale ma? nechceli mu ho vytrhnut?

petusko
14. jan 2010

maryn, nase deti sa podobaju tusim aj starsie aj mladsie 🙂 ale inak ja som spokojna, ze je maly taky, petik bol ako blska, vsade a rychlo, zato Marcelik je typ, dajte slamu, padnem na nu 😀 jasne ze maj aj on muchy ked vystraja, ale vacsinou je fakt dobry 🙂 klopnem si radsej, aby som neporiekla 😀
leni, vytrhli mu ho a na tom mieste mu vysiel dalsi, uz to mal byt normal mliecny zub, ale prerezal sa len cez dasienko a dalej vobec nerastie, tak to vraj treba sledovat, ci tam nie su nejake zmeny 😖
a dakujem za nasich marodov 😉
idem sa naobedovat a pridem sem na kafe, tak sa pridajte 😉 😎

lenadka
14. jan 2010

jani-ahaaa, lebo sa mi zdalo ze mal ist von, tak ma to zmiatlo 😀
super ze mate take pohodacke deticky, som zvedava co bude to moje, snad bude vsetko ok, trosku sa bojim a aukludnim sa asi az buduci tyzden po sone a meraniach NT 😕

andrea.m
14. jan 2010

andrejkovi všetko najlepšie k narodeninkám veľa veľa zdravíčka a radosti 🙂 🙂 🙂

a dodatočne blahoželám aj viktorkovi k narodeninám 😉

a lenadkinej lucinke v predstihu blahoželám tiež keby som sa sem náhodou do pondelka nedostala. 🙂

lenadka
14. jan 2010

andy dakujeme v nedelu chystame oslavu 🙂 a zajtra upeciem korpusy na tortu, v sobotu vecer naplnim a ozdobim ked zaspi aby uz v nedelu na nas cakala vychladena v chladnicke 🙂

andrea.m
14. jan 2010

aj my budeme slaviť v nedeľu 🙂

petusko
14. jan 2010

no ja som tu kau nejak ani nestihla 😝 a blbne mi pc, dnes mi ho kamarat vezme a pozrie co mu je.
takze vecer bez netu pomoooc 😲 😀
aj my uz zijeme oslavou, aj ked to bude az o dva tyzdne, uz prebiehaju male pripravy. tento rok to bude v znameni Pata a Mata, Petik ich zboznuje. aj torta by mala byt s tym motivom 🙂

petusko
14. jan 2010

no ja uz mam pc opraveny, kamos zlaty mi to uz aj doniesol 🙂 vraj tam nieco bolo, dal tam par cisielok ci co 😅 hlavne, ze to ide ako ma 😎
a kde ste kto? 😕 paskovci oslavuju a zvysok? 😕

maryn
14. jan 2010

ahoj 🙂 ja som tu 😀 som rada ze ti to ide
no veru podobaju sa aj starsie aj mladsie a velmi, viki bol tiez taky ze sa ani chvilku nezastavila ako 9 mesacny uz chodil, tak sa tesim ze nelka je take babenko babatkovske 😵 ona je strasna pohodacka, ale ako pises ma aj ona svoje tahy a vie si vydobyt to svoje 😀

petusko
14. jan 2010

no konecne som aj petka nahnala do postele. teraz sa mu nechce spat a rano bude prosikat, ze chce este lezkat 😅
maryn, no keby mi teraz marceli zacal chodit, tak ma asi svihne 😅 jedno behajuce a kriciace dieta staci, Marcel je moje maznatko 😀 pri petkovi som sa nevedela dockat, ale teraz si fakt to babatkovanie vychutnavam 🙂

lenadka
15. jan 2010

no caute, ja musim zase tortu s konikmi, ale teraz som zohnala len jedneho vacsieho konika, toho dam dostredu, okolo sviecky a farebne cukriky, muchotravky-tie minule zbadala v tescu ze ich chce na tortu 😅 a tak.

maryn
15. jan 2010

dobre ranko 🙂 podava sa kafe 😀
jeeej leni to bude iste peknucka torticka 😉 aj viki mal min. rok tie muchotravky na torte je to zlate a prve co urobil jednu z nich zbastil 😀
petusko aj mna by veru svihlo, tiez som pri viktorkovi bola taka napata a cakala som kedy uz bude chodit, hovorit atd. a teraz si tiez na nelke vychutnavam to aka je v tomto momente 😵 a je to moj maly macko mucko 😀 veru veru jedno sidlo uplne staci 😀

maryn
15. jan 2010

ta toto coooo? 😨

lenadka
15. jan 2010

ja som do vcul varila 😀 a uz aj zdegustovala polievocku mnaaam 😝 😀

andrea.m
15. jan 2010

no u nás bude torta v tvare kvietočka...dúfam že sa podarí 😅 svetlý korpus upečený na tmavom začnem pracovať o chvíľu...ozdobená bude ružičkami ružovými jedlými korálikmi....ešte dobre že moje decká nejak tento rok nefandia žiadným motívom-zatiaľ 😉

lenadka
15. jan 2010

mopja lenm tie koniky-na torte nejaky musi byt inak je to jedno 😀