Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

monkula
16. apr 2010

ja by som nehodila ani zo spálne na chodbu, rozumej ešte je medzi nimi jedna izba, teda obývačka...
ale som sa zamotala 😀 😝

petusko
16. apr 2010

no to je jedno, hlavne pozor na deti a susedove okna 😀

monkula
16. apr 2010

do tej strany susedov nemám...
Ale tá hore by si kameň do hlavy zaslúžila... 😝

petusko
16. apr 2010

vidis, tak mas zamienku, hod tam jeden a vyhovor sa, ze si chcela do jaskyne trafit 😀 😀

monkula
16. apr 2010

ale už tu pol strany točíme o ničom... 😝 😀

petusko
16. apr 2010

no presne som cosi v tom zmysle chcela napisat 😀 ja to tusim balim a idem spat 😅
pekny zvysok vecera prajem 🙂

monkula
16. apr 2010

dobrú noc ...

tonicka
16. apr 2010

Dobrú noc

tonicka
16. apr 2010

My sme dnes boli v bystrianskej, sieť to znasala dokonca aj zhasnutie svetla 🙂
a much sa boji aj karolinka

andrea.m
17. apr 2010

ránečko 🙂 . teda aj filipko sa bál much ked bol menší. a ani neviem či z toho vyrástol lebo sme už dlho žiadnú muchu nevideli. ale teda sú aj s tami obvaja schopní vonku na chodníku chytať všetkých chrobákov a prekladať ich do trávy aby ich nikto nepristupil. 😒 som zvedavá dokedy budu takí veľkí milovníci prírody 😀

tonicka
17. apr 2010

Andy 😀

radoslava
17. apr 2010

Ahojte
Andy tak to ja teda milovnička niesom , ja sa bojim hmyzu a Sabinka tiez . 😀
Inak hlasim že máme kiahne takže kto ma zaujem stači sa len ohlásiť. 😀 Dieta je zdarma len stravu mu pribalte 😀 😀 😀 😀

certica
17. apr 2010

fiiha radi 😅 , chvilu som rozmyslala, ale bud. tyzden ma byt uz pekne, tak asi neprosim 😀 . aj ked, pravdepodobne uz bude len teplejsie a teplejsie, vsak ano...

hodim jednu dnesnu foto mojich chlapov:

certica
17. apr 2010

tak este raz, mi to martos predcasne odoslal 😀

petusko
17. apr 2010

cafte 🙂
no radka, keby ma Marcel aspon o rok viac, tak sa uz aj sackujem na navstevu 😀 a ako to Sabinka znasa?
certi fantazia, skvely napad! fesaci vsetci, vratane fialoveho martanka 🙂 😉

andrea.m
17. apr 2010

to ako martinko už má 2 roky???? 😲
to kedy stihol toto.
torta prekrásna

certica
17. apr 2010

dakujeme 😀 , ale sklamem vas - torta nie je mojim dielom... ale som si dala zavazok, ze nabuduce uz aj ja nieco ine ako uplnu klasiku vyskusam.

boze, ma tak okale bolia a decka nie a nie zalahnut

certica
17. apr 2010

dnes som si obliekala nohavicky a martin ukazujuc prstom na ne hovori, ze: slipy 😀

monkula
18. apr 2010

certi a nechýba Ti do nich niečo? 😀 😀 😀

petusko
18. apr 2010

cafko 🙂
certi 😀 😀 ja toto riesim furt, rozdiel, co nosia baby a chalani, Petik chce vsetko 😝 😅 u nas bola hlaska vcerajsieho dna, ked sa Petulo zacal obliekat a obuvat a na otazku kam ide, nam so vsetkou vaznostou odpovedal, ze ide do obchodu kupit nissan qasqai (netusim, ako sa to pise) 😀 😀

certica
18. apr 2010

petus 😀
viki pred chvilou, ze: "dav men plas ker (dove men plus care). ja teda netusim, co je to za reklama 😀
a rano o 7h sa zase snazil vytiahnut muza z postele a hovori: "tati, uz vstavaj! lezis si tu, jak keby si bol na hoteli. nastartuj svoj plynovy zapalovac a pod...!" 😀 ja som zrovna v tom momente tiez este lezala polozdochnuta pre zmenu v druhej izbe a inej posteli a celkom som sa bavila 😀

petusko
18. apr 2010

jasne, nech ziju reklamy! 😀 petus chce vsetko z reklamy, furt mamiii toto kupime?? toto kupime?? a kym nepoviem, ze ano kupime, tak neprestane. minule vecer chcel kupit volksbank slovensko 😀
ale teda plynovy zapalovac mi este nekazal nastartovat 😀 😀
idem ja do sprchy a trochen sa kulturne vyzit k Lets dance, kedze ina kultura mi nehrozi 😅 😀

andrea.m
19. apr 2010

peti čerti 😀 😀 😀
ako vidím máte doma veselo

maryn
19. apr 2010

ahojte
ani neviem ako zacat, ale musim sa vykecat lebo je mi fakt hrozne, viki sa dalej zajakava a ja posledne dni len revem, kazdu chvilu ked ma nikto nevidi, nechcem aby si viki nieco vsimol, baby som zufala, toto by som nepriala ani najhorsiemu nepriatelovi, mam neustale vycitky ze je to moja vina a uplne ma to nici, logopedicka odporuca cakat, ale mne je uz na zblaznenie ked ho pocujem aj v skolke, kym cakam v satni a ked pride domov a tak sa tesi, chce mi vsetko povedat a nedokaze to, neviem kde som urobila chybu, tak velmi by som to chcela vratit, urobila by som cokolvek len aby to prestalo ....
nehnevajte sa za taku depku ale musela som to zo seba dostat.

monkula
19. apr 2010

maryn, nehneváme sa..
A Viki sa zajakáva lebo.... nejako mi tu veľa vecí ušlo....
Ale každopádne sa netráp.. ešte je maličký, doženie to...

certica
19. apr 2010

marynka ahoj. nema zmysel sa trapit, aj ked ta chapem. mne tiez trochu uslo....odkedy sa viki zajakava? a presne ako moni hovori, ved je este maly, urco je to len docasna zalezitost 🙂 . spustacov moze byt vela, trebars aj novy surodenec, naozaj nerozumiem, preco by si mala byt na vine, resp. niekto. ziadne vycitky si nesmies robit. pockajte, ako radi logopedicka, snazit sa na to nesustredit, mozno sa to strati, ako prislo 🙂 alebo budete neskor za pomoci logopeda na tom pracovat. drzte sa

petusko
19. apr 2010

ahojte 😎
maryn, to mi je luto ☹ ale kazdopadne sa neobvinuj, v ziadnom pripade za to nemozes! mozno je to tym, ze Viki opat chodi do skolky, je toho na neho vela, vela novych veci, podnetov, zazitkov a jednoducho to nedokaze tak spracovat a spravne dat von. ale urcite to prejde, chce to len cas. netrap sa,aj ked ti verim, ze je to tazke 😔 mna velmi trapilo a vlastne ma stale obcas prepadne pocit, ze aj Petik nie je celkom o.k., zacal hovorit neskoro a stale mu nie je dobre rozumiet. teda ja mu rozumiem uz uplne vsetko, ale ostatni tak polovicu... ale vidim, ze pomalicky sa to zlepsuje, tak snad to dobehne.

maryn
19. apr 2010

ahojte baby, dik ze ste zareagovali, viki sa zajakava uz skoro rok, vlastne nejake tri mesiace ako sa narodila nelka to zacalo, a vycitky mam preto, lebo toho na mna bolo vela ked sa nelka narodila, bola som na vsetko sama a dost som aj pokricala na neho ked mi ju stale budil, ja si myslim ze je to kvoli tomu, aj ked kazdy tvrdi ze nie, viki mal vtedy tiez take strasne vzdorovite obdobie, neviem fakt je len mi to moc luto, dakujem za vase upokojujuce slova, len sa s tym nejak nedokazem vyrovnat

radoslava
19. apr 2010

Marynka netrap sa , daj tomu čas a ono sa to upravi tak ako hovori logopedička. Viem že ti to tažko teraz hovoriať, pretože si viem predstaviať že vždy ked ho počuješ ako ti to chce povedať a nejde mu to tak ti zviera srdiečko a ustach maš guču. Ja tak vždy mam tiež ked ma niečo trapi a držim to v sebe.
Sabinka nam tiež chce velakrat niečo povedat a nejde jej to tak aj 5 krat zopakuje to iste. A my vždy čakame a hltame jej slova. Ale to len vtedy jej nejde ked chce niečo rychlo povedať.
Skus mu stale hovoriť že pomaličky aby ti to hovoril.
A neboj ja fakt verím že mu logopedička pomôže . Drž sa Marynka a neplač moja.

maryn
19. apr 2010

baby najhorsie je ze sa nemam s kym o tom porozpravat, manzel o tom uz nechce ani pocut a moja mama ta z toho robi bez tak tragediu a niekedy mi fakt riadne pridava a moje kamosky este nemaju deti, tak to sotva pochopia.
mam strach ze som mu spackala zivot, kvoli svojej vlastnej blbosti 😢