Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

vavka33
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzu13
9. jún 2008

a kde ju máš? v škole v prírode?...
ideme do ZM... 🙂

drobec.z
9. jún 2008

babenky, kedy to stihate vsetko popisat, hlavne teraz ked je teplo 😉 ja sa parim doma, maly je prechladnuty z klimy, ale hadam zajdeme aj vonku, lebo je krasne. Uz sa vam deticky pytaju na nocnik??? 😲

vavka33
autor
9. jún 2008

Zuzu ano v svp 😉
A kedy budete v ZM?mozno by sme dosli pozriet 😉

zuzu13
9. jún 2008

v sobotu okolo 9,00 vyrážame z Martina, takže pred obedom sme tam...len neviem ako budeme časovo, lebo chceme ísť do Podhájskej....ale veď na petuska máš určite číslo a my budeme o ulicu nižšie ako byvajú oni 🙂

bubi7
9. jún 2008

ahojte. tak mame po oslave nebolo moc pekne pršalo. ale bolo dobre.

petusko
9. jún 2008

čafteeeeee
zuzu, čakám vás, čerešne už síce nemáme ale jahody na vás počkajú 😀 😉

zuzu13
9. jún 2008

petusko ahoooooj...no tešíme sa na stretko...aj keď to možno bude len pri pivku na chvíľku 😀

petusko
9. jún 2008

to si píš, že pri pivku 😀 😀

paska
9. jún 2008

aj ja chcem 🙄

andrea.m
9. jún 2008

paska a čo chceš?

paska
9. jún 2008

no pivo 😅

vavka33
autor
9. jún 2008

pod,my mame doma "az"jedno.tatko si kupil v sobotu a nepil ho,uz nema chut 🙂

radoslava
9. jún 2008

paska dojdi k nam my mame barjake
robime uz zasoby na dovču 😀

paska
9. jún 2008

jééééj by som sa aj dopila toooolko piva 😀

vavka33
autor
9. jún 2008

Radi a kam idete?
My sme sa prave bavili o dovolenke,martin este nevie kedy bude mat,ale ja by som sla k moruuuuuuuuuu.Potrebujem nic nerobit a lezat na slnku pri vode.

vavka33
autor
10. jún 2008

Posledna a prva. 😀 To tu uz dlho nebolo 😀

paska
10. jún 2008

druha 😀

mory
10. jún 2008

trewtia 😝

mory
10. jún 2008

tretia malo byt 😀

co dnes porabate?

lenadka
10. jún 2008

cavte ja idem do terenu na zmrzliny 😀
a mala je chora ☹ pride sobota rano a svac ho teploty, kasel, boelst hrdla v nedelu bola u nas. dr. a ze angina, ma ATB ale teploty stale pod 38,5 nejdu a raz za den ma aj 39

mory
10. jún 2008

lenadka no angina je zakerna choroba 🙄 nech sa lucka skoro uzdravy 😉

certica
10. jún 2008

ahojte, nejak vas moc nestiham. dnes sme boli na kontrole s tym pupkom, ked sa mu to do piatka neuschne a neodpadne (co asi tazko, ked uz 2 mesiace sa mu to nezahojilo), budu mu to vypalovat 😒

leni, lucke rychle uzdravenie

maryn
10. jún 2008

ahojte
certi drzim vam prsty aby to bolo dobre
lenadka lucke skore uzdravenie a fukame hrdielko, ja som si angin uzila tak viem ako hrozne to boli 😉
aj ja scem pivko 😨
ozaj kto idete kam na dovcu? ja som zvedava alebo aspon na prazdniny

drobec.z
10. jún 2008

certica, to som nikdy nepocula, ze sa pupok vypaluje, a jemu to mokva? kamaratkinej malickej to hnilo, tak jej davali nejaku specialnu vodicku a do tyzdna to odpadlo. 😉
vavka, ja idem k moru s malym a nasimi a braskom, ale sa obavam, bojim sa, ze mi bude stale utekat, lebo on vodu miluje a ze si vobec neoddychnem. 😉

certica
10. jún 2008

maryn, my sme chceli do talianska, ale budeme doma zrejme.
drobec, no jemu to dlhu dobu hnisalo, ale bolo to stale krajsie, az to vyzeralo ok. potom o 3 tyzdne mu trocha zase zacalo vytekat a zasychat trochu hnis. sekretu a dva dni nato sa mu to zaplnilo krvou a zacalo krvacat.
jemu sa tam spravil granulom - tzv. zive maso mu tam narastlo a to mame stale osetrovat a vysusovat liehom, co som prakticky robila cele tie 2 mesiace, takze neverim, ze mu to odpadne do 3 dni zrazu.
no utekam, mam dnes obidvoch cely den, viki tu bubnuje, takze horor

maryn
10. jún 2008

certi drzte sa, dufam ze ti z toho rohy nenarastu 😒
ja tu mam len jedneho viktora a mam dost, jak som ho ucila na to cikanie, tak prevazne bol bez plienky a bola to strasna makacka, tak som sa chcela vratit spat k plienkam aspon obcas za den, ale jeho koza si zvykla na vetranie a teraz sa mi vyhadzal pri kazdej plienke, tak sme boli vcera u dr a povedal ze musime byt bez plienok ci chceme ci nie 😅 a mame lotriderm natierat, takze moja napln dna je lietat s vikim na wecko a na serbliky 😀 a prat pocurkane veci 😝

mory
10. jún 2008

certi no a to sa nemohli zdohadat skor sak pupok sa ma zahojit do 2 tyzdnou od porodu 😒 chudacik a boli to ho?

drobec.z
10. jún 2008

certi, tak drzim palceky, nech užz to mate co najskor zahojene a nech ho to hlavne neboli.... 😉
maryn, a chce ti Viktorko sediet na nocniku? mne Romanko dava prec plienky ale na nocnik len sadne a uz bezi kade tade 😀 😀

maryn
10. jún 2008

drobec, ja mu stale donesiem nieco s cim sa tam chvilu zabavi alebo som pri nom, ale teraz sa nam vobec nedari vycikat sa do nocnika, sediet tam sedi ale vycika len co z neho zide ☹