Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
29. júl 2008

no šak ked si sa neozývala potom mi volala mama a je iny plan
ale dam si ťa do zajtrajšiehp zoznamu ok 😀

radoslava
29. júl 2008

Leni mysliš ze treba ist.
Ale Lucka sa pyta len takto večer jej ujde nie?

zgurkaa
29. júl 2008

Lenadka no super......snaha sa ceni. Mala uz nema hnacky, Smecta zabrala. 😉

lenadka
29. júl 2008

paska, no ani neviem kde som bola ked som to necitala 😝 😅 ..mne je to v podstate jedno kedýýýý 😀 ...ozaj na buduci tyzden /alebo v nedelu ak bude pekne samo sebou/ by som rada s malou isla do Turč. teplic na kupko-vlacikom, ide rano od nas o 9-tej cca a je tam o cca 10-tej nepojdete aj vy s deckami???

radka, no ved ona je bez plienky od 1,5 roka, len na spanie nie a nie oducit 😝

paska
29. júl 2008

leni vlačikom som išla n a posledy ked som na strednú chodila 😀
ty ale neni to zlý nápad 😉 uvidim či nahodou drahy domov nepríde a podla toho ti dam vedieť aj keby som radšej išla asi autom 😅 vieš zavislačka autová som 😀

andrea.m
29. júl 2008

lenadka filipko mal plienku na noc do 3 rokov a 9 mesiacov a potom to prešlo zo dňa na deň.dodnes ho dávame vycikať v spánku okolo 23.00 a ešte aj tak sa sem tam stane že sa počúra aj ked už je to fakt len výnimočne.deti rastú zo všetkým.

lenadka
29. júl 2008

andy, to si pamatam ze si to pisala, a dufam ze Lucia nebude vynimka 😅

paskááááá, vylet vlacikom co si auto nechajte v garazi 😉 neviem ci dokonca nedostanes zlavu na vstupnom ked pides vlakom 😕 musim to kuknut ale svokrovci spominali ze oni dostali tak zlavu 😉

lenadka
29. júl 2008

teda asi...alebo mali narok na zlavu strekari?...no nevim-musim to pozriet aby som kraviny nepisala 😅

paska
29. júl 2008

brý večer sovule 😀

petusko
29. júl 2008

brý 😀

andrea.m
29. júl 2008

brý

to žehlenie ma zabije

janka1
29. júl 2008

brýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 🙂

lenadka
30. júl 2008

dobre ranko 🙂

zgurkaa
30. júl 2008

Dobre. Ako sa mate? Lenadka, Lucka sa uz uplne stotoznila so skolkou? Teraz cez prazdniny asi nechodi, vsak?

lenadka
30. júl 2008

Ahoj zgurka, my sa mame dobre a ako vy? Lucka chodila do skolky akoby to tak bolo odjakziva-hned si zvykla, ziadny plac, smutky nic 🙂 Cez prazdniny maju 2 mesiace volno 🙄 aj u vas je to tak??? 😕

paska
30. júl 2008

ránečko 🙂 kto si da so mnou kavičku?
leni a nepovedali vam že ju možte dať cez prazdninyy do handlovskej školky? naša je otvorena

lenadka
30. júl 2008

ahoj paska, nepovedali 😅 😕 maju dost miesta??? uz aj bezim 😀 😀 😀
kavicku chlipem a zajedam bebe dobre rano...marynka kde si? daj si somnou tvoje oblubene keksy 😉 😀

paska
30. júl 2008

to neviem či maju ale robili objednavku na deti už v aprili
a kde je ta maryn furt? šak ja som zvedava ako sa jej tehúli

zgurkaa
30. júl 2008

Leni u nas je len mesiac volna.....v auguste, ale Simka je doma cele prazdniny. Mame sa uz konecne dobre 😵 Dnes ideme pre Simku.....bola na 3 dni v BA u sestry. Takze zajtra sa mi uz nebude tocit hlava z nizkeho tlaku, bude mi ho pekne vyrovnavat 😀

paska
30. júl 2008

zguri tak to som rada že vam je už dobre 😉
takže dneska sa už párky pečú čo? 😀

lenadka
30. júl 2008

paska, este ze mame babky, 3 tyzden bola u mojej mamy, potom tyzden s ocinom-mal poobedne smeny a teraz je s druhou babkou...potom ju este chce moja mama na tyzden a potom pojdeme na 2 tyzdne do Martina a je po prazdninach 😝 inak uz som dohodnuta s manzom ze do tych Teplic pojdeme vlacikom v nedelu ak nebude hnusne pocasie 😉

zgurka 😀 inak ako ostalo teplo som kazde rano taka pribrzdena 😅 🤐 nie a nie sa prebrat 😔

zgurkaa
30. júl 2008

paska nepecu 😖 😀 No tu je uz teraz 21 stupnov v tieni. Inak som kukala Ilka a v nedelu ma byt pekne a teplo 😵

paska
30. júl 2008

leni a to znamena čo 😕 že ja nemusim isť? 😅

paska
30. júl 2008

no kava vypitá idem makať 😝 decka tu stihli už aj bordel narobiť 😠

lenadka
30. júl 2008

nie paska, ze teda ideme tak podte aj vy 😉 😀

lenadka
30. júl 2008

pre mna ist niekam s malou sama je dost unavne, preto som zlanarila manzela, budeme sa striedat v strazeni 😉

lenadka
30. júl 2008

a este sme s nou tieto prazdniny neboli nikde na kupku, kazdy sme cely tyzden inde, kazdy mame svoju pracu aj ked prideme domov poradne sa nevidime-tak je nacase stravit jednu nedelu ako rodina nie? 😝 😅

paska
30. júl 2008

no sa maš ja sa nebudem mať s kým striedať 😒 ešte si to asi rozmyslým či neostanem radšej u našich tam mame bazen

lenadka
30. júl 2008

pasko nepride domov??? 😕

paska
30. júl 2008

nie teto ťahá minulý bol doma, maju to tak rozdelene že je doma každý druhý víkend