Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
13. jan 2009

Basado ahoj nič si s toho ze maly vela nerozprava nerob, chlapci vraj začinaju neskor rozpravat. Nas sused zacal ked mal 2,5 a o dva mesiace vedel uplne vsetko az sme nechapali 😕

andrea.m
13. jan 2009

basado neboli sme na žiadnom zápise.minulý rok som dostala prihlášku,vypísala som ju,dala potvrdiť mudr, stým že Tami nastúpi cca od 1.5.2009. ale po dohode s manželom ju dáme až od septembra. prostredie škôlky pozná lebo tam so mno denne chodí po Filipka.

paska
13. jan 2009

bry večer 🙂 tak andrejko nedudluje od narodenia mam o problem menej ale za to ešte plienkujeme a vyzera to že do leta určite, kecať kecá dosť len mu nerozumieť ale minule som sa tak započúvala čo vykrikuje tak že dedetko dedetko no nevedela som čo to je 😅 večer som deckam išla pustiť shreka a čo som strkala do dvdčka? dedetko 😀 😀

lenadka
14. jan 2009

paska zlate, ja najskor ze volal na deda 😀

mory
14. jan 2009

CAFTE kocky 😉

co nove? dnes sa oslavuje? 😅

janetina
14. jan 2009

ahojte dievcata, my oslavujeme aj tento vikend mame to rozlozene na cely januar 😀 a 24.1. aj meniny zasa na pkracovanie 😀 😀 😀 😀
no vcera a dne s este sme nedudkovali i ked namiesto toho si strka prsteky do pusky ale zatial je to v pohode dam mu dudinu az ke pojde spinkat. Ono on bol dudkac od porodnice ale zasa to malo vyhody vobec neplakal. Nebol taky uplakany a pripisujem to dudke🙂. Plienkovanie stale pokracuje aj dnes 😀 ale uz sa jeduje na tie plienky ale nocnik ani vidiet.Do leta musime doplienkovat kvoli skolke.
paska : ani my moc nekecame vsetko co len chcem my poukazuje co to je zirafa hroch atdkoleso motor 😀 😀 ale moc nenarozprava, myslim ze on je taky vegetak. len mama tata alebo ovko/ocko/ nie ano a toto vsetko.
pocula som ze jedna pani mala dieta chlapca a ze isiel ako 3rocny do skolky a ked z nej 1x dosiel domov tak keeeecal a dovtedy nic 😀 😀 😀 .
A ko pisete to je rozne co sa tyka terminu zapisu dietata do skolky??????????,, nie je to jednotne? Ako mam teda postupovat???? Vybrat skolku potom ist lekarke po nejake potvrdko??

dancat
14. jan 2009

ahojte žienky,môj maly je tiež januar 2007.Prave som bola pre prihlašku do škôlky,chcela by som ho dat od septembra,ale taktiež sme este na plienkach a nocnik ani WCko nechce ani vidiet.Mne to osobne nevadi,podla mna kazde dieta si s tym raz poradi,šak hadam nebude do 15stich na peľušach,ale moja mama vzdy ma okolo toho toooolko reci....jaaaaj a ja potom vzdy sa zamyslam....ale potom kuknem na "koňa" a vidim,že nie je sam tak sa uspokojim 😀 .....ale zase keca o dusu....ináč dúfam, že nevadi,že som sa tu takto k vam votrela,čítam vás už dlho,ale nestiham nejako prispievat,lebo ja už ako mal maly rok tak fičiiiiim v praci....

lenadka
14. jan 2009

janetina, u nas to funguje tak, ze napr. vo februari je zapis deti do MŠ na ďalší šk. rok, ak vtedy nezapíšeš máš smolu, vezmú dieťa až od ďalšieho šk. rok. Ja som teda Lucku musela zapísať do MŠ už v 2/2007 /lebo sa začína šk. rok 9/2007/ aj ked do školky išla až od 2/2008 /teda od 3 r./ a aj to sa posunulo na 5/2008 lebo sme behali po lekaroch. Každa škôlka má svoje pravidlá, zisti si ako to má tá, ktorú chceš, učiteľky bývajú milé 😉

janetina
14. jan 2009

lenadka dakujem ja som bola v tom ze v marci ak chces od septembra no musim sa ist podozvedat dalej v konkretnych skolkach. Aj su nejake pravidla ze ked v 9/09 bude mat 2,5 roka?? ze ho nezoberu?? My sme alérgici a chcem ho dat do takej mensej skolky a to asi bude mozno aj problem

lenadka
14. jan 2009

janetinka dobre si si myslela napisala som to iste 😀 akurat som to skonkretnila na nas pripad, lebo u nas je zapis koniec februara/marec-ako kedy ak chces od septembra-cize zaciatku šk. roka ale ten trva az do juna dalsieho roka...no a moju som chcela dat az od 3 rokov teda od februara 2008 lebo narodky ma v januari / a preto to tak blbo vyslo ze so mzapisovala rok pred/ - este som mala narok na rod. prispevok aj ked som uz pracovala /strazila babka/, ked by bola v skolke nedostala by som nic 😉
inak ma nastvali co s tym rod. prispevkom vymysleli teraz 😠 ...pripada mi to ako to najviac stazit zamestnanym maminam 😠 a kde vzali ten vypocet ake vydavky maju stary rodicia ked opatruju ako dosli k tej smiesnej cifre 😠

andrea.m
14. jan 2009

paskinmu andrejkovi všetko naj naj najlepšie k 2.narodeninkám 😀

dadus
14. jan 2009

Ahojte kocky, som sa tu zase pekne dlho neukazala, takze andrejkovi vsetko naj a dodatocne aj ostatnym oslavencom? Ako sa tu mate...my momentalne sa liecime, mame anginu, tak to je radost.....ale inac v pohode 😉

dadus
14. jan 2009

inac my sme tiez uz bez plienky, len na noc a ked ideme von a mame gate na traky, to by bolo komplikovane ju vyzliest, inac ani vonku, lebo sa vypyta, dame dole gate a cikame.No a zacala sa pytaj, najprv som ju aj sem tam posadila a ono to prislo akosi zo dna na den...co sa tyka smrkania, tak to nam ide super....asi tak 3 mesiace dozadu pekne vedela fukat.......

janetina
14. jan 2009

dadus tak gratulujem ku odplienkaniu
my dnes skusame v slipkach ale on si nechce ani na nocnik sadnut ale zato dnes bez dudlika zatial co je teda uspech rano ho ani nehladal asi pocul ze sa o tom bavime

andrea.m
14. jan 2009

aj Tami sa pýta vonku aj ked ma plienku tak jej poviem že má plienku nech ciká tam. najlepšia bola dnes v jednom obchode. zastavila sa urobila stoj rozkročmo mierný podrep a zahlásila "mami poťkaj pišam" 😀 som myslela že sa tam z nej predavačky pošúľaju

radoslava
14. jan 2009

Caute babule no pobavila som sa , Andy tak to sa teda asi aj tie predavačky museli od smiechu počurat prinajmensom si cvrkli.
ANDREJKOVI VSETKO NAJLEPSIE K DRUHYM NARODENINAM

radoslava
14. jan 2009

My sme dnes boli v Avione a tam je aj Mcdonald. Milujem to nezdrave jedlo no a naša sabinka tam zase pod jednym stolom bol taky vyšši barovy KADILA. Nebolo tam vela ludi nikto ju nevidel. Ona si chudatko hladala miestečko proste sukromie lebo mi hovorila ze kako kako. Tak som len čakala kde.
Lebo na zachod alebo nočnik nehrozi aby isla kakat a uz ani velmi cikat. ☹

petusko
14. jan 2009

Andrejkovi všetko najlepšie 😵 😵 😵

paska
14. jan 2009

babulky ďakujemeeeeeeeee 😵

lenadka
15. jan 2009

pripajam sa ku gratulacii Andymu, vsetko naj naj najlepsie 😉

andrea.m
16. jan 2009

a toto má čo znamenať????? 😠

lenadka
16. jan 2009

hm...andy nuz nejako to tu spí 😅 😔

janetina
16. jan 2009

tu smeeee 😉

andrea.m
16. jan 2009

tak sme boli celé doobeda vpnku ked tu nikoho. ale už sme doma a Tami spinká.

basado
16. jan 2009

aj u nas spinkaju chlapci 😵

andrea.m
16. jan 2009

mojí chlapi sa šli zapísať do školy

basado
16. jan 2009

mi sme boli doobeda 🙂

basado
16. jan 2009

andrea.m aky mesiac je tvoj narodeny?

radoslava
16. jan 2009

Cafte my sme u mojich rodičov. Je tu kopec snehu sme sa tu boli doobeda sankovat super konecne sme oprasili sanky 😀

paska
16. jan 2009

ahojte 🙂 dajte už pokoj so snehom nech už je preč a aspoň 20stupnov bo ani panboh nevie kedy nam plyn pustia 😅