Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

ivka33
24. máj 2008

prvá 😀 😀 😀
dobré ránko

certica
24. máj 2008

druha 😀
pekny vikend

paska
24. máj 2008

čavesko 😀
andreko mal v noci teplotu 😒 teraz nema 😕 no neviem čo sa deje 🙄

tonicka
24. máj 2008

cauteeee 😀

tonicka
24. máj 2008

pasi, som bola u dr. mam zakaz soferovat 😖 v pondelok mam nejake vysledky.........

vavka33
autor
24. máj 2008

Toni preco nesmies soferovat?

vavka33
autor
24. máj 2008

leni to by bola mila spravaze si tehu 😀
zguri,kiahne su vysoko nakazlive virusove ochorenie,je to vlastne choroba kvapockova a kontaktna,cize sa prenasa napr.kychnutim,kaslanim,plutim,a dotykom vsetkeho,coho sa chytil chory,dokonca aj oblecenia a pod.a siri sa aj do vzdialenosti 20m.tak ja len preto hovorim,ze je blbe ist niekam do obchodu,kde mozu byt napr.male babtka alebo tehulky,co to nemali a tak,vies?Preto aj pisem,ze je to na zvazeni kazdej maminky... 😉

paska
24. máj 2008

tonička tak držím palec nech je to len na vitamíny alebo tehu 😀 😀 😉

tonicka
24. máj 2008

vavi, lebo mi bolo velmi divne, tak na omdletie... a naburala som pri tom auto 😒 😀 ale nastastie som bola este len na parkovisku a ten naraz ma prebral.......ale pol auta v kybli 😅 a je to celkom vzruso, jazdit po BA bez laveho speťaka 😀

certica
24. máj 2008

no, ved aj v tehu treba vitaminy 😀
toni, ty takto vyvadzas? este ze len po parkoviskach 😀
a tusim ti hned IP idem nacmarat, nieco ma napadlo... takze neskor, mala pyrana sa mi zobudila 😨 😲

vavka33
autor
24. máj 2008

Toni,no mozno to bol len nizky tlak.a to auto ma mrzi,ale hlavne,ze si ty v poriadku.

tonicka
24. máj 2008

mozno bol, len mam to uz viac dni vacsinou v rovnakom case, a pomaha mi sladke...ale u dr. mi bolo tiez tak a tlak bol oki 😕

katarina7
25. máj 2008

Prva Dobre ranko

mory
25. máj 2008

druha cafte 😀

vavka33
autor
25. máj 2008

Dobre ranko,ja uz od siestej kmitam.
Toni,snad nie cukrovka

paska
25. máj 2008

štvrtá 😀 ja dneska nekmitám 😎 dneska kmitá pasko 😀

certica
25. máj 2008

u nas momentalne nekmita nikto 😀
viki isiel k babke, krpaty spi, stano sa vyspava zrejme zo vcerajsej opice doma na MY a mne sa nic nechce. zislo by sa navarit, len nemam potuchy, ze co 😅

paska
25. máj 2008

čerti podobne som na tom 😀 no šak uvidim čo chladnička dá 😅 ani do obchodu sa mi nechce
pošlem paska 😀

certica
25. máj 2008

dokelu, zacalo prsat 😕 😠
ja som vytiahla z mrazaka nejake maso 😀 , ale to kym sa rozmrazi, bude hlboka noc 😀 . nastastie sa stano chysta obedovat este u svokrovcov, viki bude mat obed u nasich, martin mleko a ja zas skoncim v spajzke na sladkom urcite 😀

paska
25. máj 2008

daš nedelnú fidorku a je to 😀

certica
25. máj 2008

a vies, ze tu mam jednu na stole v obyvke 😀 - to viki je maniak na kupovanie fidoriek, vzdy kazdemu kupi tu jeho - babke cervenu, mne modru alebo zelenu a tatkovi zltu

lenadka
25. máj 2008

cafte som tu zas vysvadbena 😀 chce sa mi spááát 😔
nevesta bola krasna aj zenich , o druhej v noci som zalahla k malej lebo som predpokladala ze rano o pol siedmej bude uz cerstva a kto s nou bude? odpalilo ju o desiatej vecer a to cez den nespala svoje 4 hodinky 😅
a mrcha furt nikde 😅

bubi7
25. máj 2008

Leni ked sa vyspiš hod sem fotky

bubi7
25. máj 2008

nezlaknite sa to som ja len som si zmenila meno 😀

lenadka
25. máj 2008

ved kukam *Kati ze kto novy 😀 ocino nejake ma s fotaka ale hroooooooooozne velke kb, to konik nechcce brat a zmensit sa to u nich neda☹ tak niekedy neskor 😝

bubi7
25. máj 2008

neviete prečo chcem vytvorit album aneda sa mi

certica
25. máj 2008

kati neviem, ale bubi sa mi lubi 😀
lenadka vitaj medzi smrtelnikmi. tak vyvija sa to zatial nadejne 😎

bubi7
25. máj 2008

čerti dik 😀

vavka33
autor
25. máj 2008

Bubi a coze taka zmena? 😀

bubi7
25. máj 2008

vavi všade inde mam tak 😀 len mi nechce vytvorit album