Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
30. apr 2010

čus bus 😀

petusko
30. apr 2010

helou 🙂 staviate maje? nas uz stoji 😀 😀 😀

paska
30. apr 2010

náš bude stáť až budúci týždeň 😀

petusko
30. apr 2010

😀 😀 😀 chvilu mi to trvalo, ale uz mi doplo 😀 😀 tak nech mu to len dlho vydrzi 😀

paska
30. apr 2010

vidíš jaká si bystrá 😀

tonicka
1. máj 2010

" Tak jsem se vydal na úřad práce, abych získal sociální dávky pro svého psa.
Paní u okénka mi řekla, že to nejde, že psi nemůžou dávky dostat.
Tak jsem jí vysvětlil, že můj pes je černej, nezaměstnanej, línej, neumí česky.
Byl několikrát napomínán za sexuální obtěžování, má plno potomků po celé vesnici.
Navíc neplatí daně, na záchod chodí do parku, obtěžuje cizí lidi a žebrá.
Krade jídlo a netuší, kdo byl jeho otec.
Paní se ještě jednou podívala do papírů a v pondělí se mám stavit pro peníze." smajlik - 16

paska
2. máj 2010

tonička dobréééé 😀 😀 veru, niekedy si kladiem otázku, či by sme sa nemali lepšie keby sme všetci jak uhlie 😅 😨 😀

petusko
2. máj 2010

bry vecer 🙂
fajnu grilovacku a varenie kotlikoveho gulasu mam za sebou, som najedena aj na dva dni 😀 😝
toni, sto bodov 😀
idem zehlit 😝 😝 😝

certica
2. máj 2010

petus, zehlicku odhod 😀

moje deti maju super zabavu - sedia v stane (ktory im pred chvilou postavil mm) - a pretekaju, kto z nich tam viac naprdi 😝 😲 , no fasa napad na nedelu vecer 😀 . a som zvedava, kedy pojdu akoze spat. mm mava uzasne napady v poslednej dobe, o deviatej vecer zacne vytahovat stan, ktory lezal niekde v skrini 2 roky 🤐

tonicka
3. máj 2010

certi, to bude podla mna choroba chlapov 😝

andrea.m
4. máj 2010

chlap je diagnóza sama o sebe si myslím 😀

lenadka
4. máj 2010

tak veselo certi kedy pospali??? 😀

ja som mala 2 dni dovolenku..ale aku, posadit v zahradke co treba a poriadne poupratovat, lebo ako sa oteplilo cez vikendy sa poflakame po vyletoch a doma to za mna nik neurobil 😅

nechce sa mi zajtra do prace, ale uz odpocitavam tyzdne 😀

petusko
5. máj 2010

caaaaute 😎
nemsitham kona, furt sme vonku a ked sme aj doma, tak stale nahanam svoje deti 😅 vecer padam do postele spolu s nimi.
a k tomu si stale posuvame hrdloveho bacila, teraz prave ja som bez hlasu 🙄
prisaham, ze ak do pondelka to neprejde, berem celu familiu na vytery 🙄 uz mi to prerasta cez hlavu.

andrea.m
5. máj 2010

ahojte
taky tak odrátavam týžne v starej práci. 16.6 som posledný deň.potom 10 dní dovolenka a nová práca.

lenadka
6. máj 2010

mne dnes bolo vselijako len nie dobre v praci, najskor kontrola infekcne este pohoda, potom frmol pisacky a lietacky na WC, strasne vela som behala ale aj v noci...ja idem tak 5x v noci cikat a potom 1x jest lebo mi asi vyhladne s toho behania 😅...no a potom som bola zas aj v praci hladna a obed sa oddaloval kvoli povinnostiam...az som mala take krce v bruchu ze mi s toho zacalo tvrdnut brucho a domov som isla len tak tak..opatrne a este stale to nie je celkom ok :-P neviem ci som neprechladla v soboltu, ked sme boli na dni otvorenych dveri v narodnom zrebcine v Topolciankach, v aute som sa spotila, hic, kozene sedadla a potom vonku fukal vetrik a sedeli sme na kovovej tribune aj ked pod sebou som mala kobercek na sedenie...hm tak bud mam mocaky chytene, alebo mam nejaky gyn. zapal...aj som dnes vycupkala do poradne ale nik tam nebol, ordinuju utorky a piatky..tak ak sa to do zajtra nezlepsi nabehnem tam :-P

petusko
6. máj 2010

bry vecer 🙂
leni, aj my sme boli v sobotu v topolciankach 😅 ale my sme boli len do obeda, mm musel do roboty, tak sme len pokukali, Petik sa vyskakal na tramplinach, kupili sme dva balony za 4€ a isli sme domov 😀 my to mame tu na skok a boli sme prvy krat, velmi sa nam pacilo, aj o rok pojdeme a uz aj na program ostaneme 🙂
andy, tak uz striaj meter, hlavne ta dovca znie velmi lakavo 🙂 😉
dneska sme aj s detmi boli u dr., petus zase zacal soplit, tak som sa uz nastvala a boli sme tie vytery dat urobit aj chalanom aj ja som bola, aj atb som vyfasovala a este aj tetanovku 🙄
som zvedava, ci nam daco najdu 🙄

tonicka
6. máj 2010

ahojte 🙂 leni , petusko fukam.. andy strihaj, strihaj 😀

petusko
6. máj 2010

toni, ze 16tt wau 🙂 foto pupikovu nemas?

lenadka
6. máj 2010

jani, my sme boli popoludni, takze sme sa obisli :-/...sak ale co som ta neohlasila? ani ma vlastne nenapadlo ze si odtial :-P

radoslava
7. máj 2010

Ahojte kočky
Leni Lucinka je krasna. Aj my sa chystame do Topolčianok na svadbu začiatkom juna. Uz sa tešime a najviac Sabinka 😀

petusko
7. máj 2010

dobre ranko, ja uz som kavu vychlipala, vonku to zasa vyzera vselijako 😖
aj Petik je doma, tak nam bude veselo 😅
radka ahoj, tak sa idede svadbit? jooj aj ja by som sla, ale nemame v rodine vhodneho adepta, musim pockat, kym sestrine deti dorastu 😀
baby, ja navrhujem, ze buduci rok si dame stretko v Topolciankach pri konikoch 😀

lenadka
7. máj 2010

dnes som doma, Lucka ma vystupenie v skolke tak som ju vycesala, nachystala saty a poobede sa pojdem kochat|😀

certica
7. máj 2010

ahojte

leni, my mame besiedku az v utorok, som zvedava

petus, ja dnes idem volat vysledky z vikiho vyterov. na to som tiez zvedava, lebo toto neni normalne, uz mu na ten kasel ani nic nedavam...

tonci, ides na (AFP) tripple testy?

petusko
7. máj 2010

nasi nemju v skolke besiedku, idu v nedelu do kulturneho vystupovat 🙂 aj tak si myslim, ze z Petika nevyjde ani f 😀 ale mozno ma prekvapi 🙂
certi, ja uz som tiez zufala, u nas si to posuvame, neni tyzden, ze by niekoho nebolelo hrdlo 😠

certica
7. máj 2010

no, takze super: moraxella a pneumokok. tym padom z besiedky nic nebude, lebo uz mu to necham preliecit, inak sa toho nezbavi, kedze ma znizenu imunitu. inak atb nemal uz cez 2 roky urcite, len lokalne. asi to proste nestaci

petusko
7. máj 2010

no tak to je fakt parada certi 😒 ale naspon viete, co je vo veci a moze sa nieco riesit. drzte sa 😉
nase vysledky budu az buduci tyzden.

paska
7. máj 2010

ahojte , tak aj my sa pripájame s chorobou Andrejko v pondelok lapol také horúčky... 😖 takto veru ešte nebol chorý
ale už je v pohodke veĎ pozrite 😀

lenadka
7. máj 2010

aky je zrazu vlasaty!!! a jaso bude po mame 😀

certica
7. máj 2010

maly pasko jak cez mamin kopirak 😀

tak viki ma uz aj oci zahnisane a teplotu a ja mam dnes nejaky zablokovany chrbat, kurna shopping 😝

petusko
7. máj 2010

no fakt to je cela mama pasko maly 😀
certi, teda nezavidim, petulovi sa to dufam nezvrhne to takej brut choroby, ale kasel ma kvalitny a ja tiez, si kontrujeme, chytime zachvat a nie a nie prestat 🙄