Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
29. apr 2008

ahojte
leuške všetko najlepšie k meninám 😀
ja tami proti pneumokokom dávam zaočkovať, už máme aj v lekárni zajednanu vakcínu len som na čakacej listine lebo v ke je nátresk 🙂 doplacať budem 85sk,za nkaždu,treba 2...filipkovi budem doplácať 2300sk za každú

vavka33
autor
29. apr 2008

Andy dakujem v mene leinom 😀

zgurkaa
29. apr 2008

Ahojte, tak mi sme boli na tom druhom preockovani proti pmeumokokom. Uz to mame za sebou, zatial je celkom v pohode, uvidime zajtra.

tonicka
29. apr 2008

Ahojte. Leuške všetko najsamlepsie k meninkam 😵 😵

vavka33
autor
29. apr 2008

Tonicka dakujeme 😉

maryn
29. apr 2008

ahojte 🙂
LEUSKE vsetunko najlepsie k meninkam,vela zdravicka a stasticka a poslusnych rodicov😀 a skore uzdravenie 😵 😵 😵
certulka nasa drzkaj sa a rychlo sa uzdrav a posielam pusinky drobcom, nech su dobrunky

tak dnes som bola na tom UZV tak tam je vsetko ok, az na to ze mi dokina nenasla pravy vajecnik, ale vraj je to ok, lebo keby na nom nieco bolo tak ho zbada, tak sa snazim tomu verit a vysledy z vyterov budu zajtra 😒
dnes som bola dat aj vikina zaockovat proti pneumokokom, takze dnes lekarsky den 😝 , inak my sme na tie vakciny tiez cakali, dali sme si odlozit v lekarni a doplacali sme za kazdu 85 Sk, teraz mal pred spanim drobcek trosku teplotku, tak sme mu dali panadol a uz spinka 😉
vavka som rada ze sa vam to lubi
😉

maryn
29. apr 2008

jaaaaj mory este tebe som chcela napisat ze sa tesiiiiiiiiiiim s tebou ze sa stahujete 😵

ivka33
29. apr 2008

my sme sa dnes boli očkovať, malý vobec neplakal. A na pneumokoky ideme o mesiac, už máme recept.
zase som tu posledná, utekám rýchlo spať, lebo ráno malý vstáva so sliepkami. Dobrú nocku všetkým 😔

vavka33
autor
30. apr 2008

Ivka,ty to tu zakoncujes,ja to zacnem.
Dobre ranko.
marynka,Ivka,vdaka za gratulacie.
lela sa ma uz dobre,vcera to zas bola ta vyskerena lela ako vzdy,pobede a vecer uz nemala ani sopliky.uvidime ked vstane,ale spinkala celu noc a dycha pekne,tak asi ma cisty nostek.
Tatko je dnes posledny krat v starej robote,od zajtra je oficialne zamestnany v LV.uz tyzden nosi domov veci,dnes si donesie vsetko,aby mohol v piatok nastupit na novy prapor.Mame doma tolko vojenskych kosiel,ze ich mozem predavt.
certiako sa citis?je to dufam lepsie.
A co maly certicek?

zgurkaa
30. apr 2008

Dobre ranko. Aj my sme mali vcera zvysenu teplotu...ale nic hrozne...len 37.1. Oblast vpichu mala dost bolestivu, ked som sa jej toho dotla, ale chodila v pohode. Dnes je uz fit. My sme neplatili ani korunu........ze vraj preto, lebo sme to mali odporucene od revizneho lekara a ze to bolo este pred prvym aprilom. Inak sa doplaca presne 85,3 +5 korun za recept, mi dokina ukazovala.

radoslava
30. apr 2008

Dobre ranko. My mame kašel jak tuberaci ale inak sme ok teplota neni iba kašleme. Dokina nam v pondelok dala homeopatika ale asi tam este dnes zajdem či si mysli ze tento kašel sa lieči homeopatikami 😀
Leuške k včerajšim meninkam dodatočne vsetko naj. Ani sme nemali čas zajst na konika mali sme tu babku a dedka.

paska
30. apr 2008

ránečko 🙂
leni ano zajtra určite pojdeme ak nebude liať 😉

certica
30. apr 2008

caafte 😀
no pozeram, ze same choroby sa tu rozmahaju 😖
ja uz som relativne bez teplot, ale stale sa potim jak nenormalna, hlavne v noci. mozno aj preto som za tyzden schudla 4 kila 😕 . inac ma stve ten penicilin, vychadza mi to na 10 dni brat a to nemozem na slnko 🙄

maryn, tak to bude hadam ok, aj tie vytery 🙂

tiez by som isla opice kuknut do zoo, aj vas 😀

zgurkaa
30. apr 2008

certi, Matko je krasny.......normalne rozmyslam o tretom 😀

paska
30. apr 2008

baby čo ste z ba prosim vas na akej ulici je ekonomická univerzita? to hladam na mape a ništ o druhej tam mam byt 😅

paska
30. apr 2008

mate tie deti pekné všetky 🙂

vavka33
autor
30. apr 2008

Certik,maly je fakt uzasny 😵

vavka33
autor
30. apr 2008

Pasi je to na dolnozemskej 1.
daj si supernavigator a to ti ukaze kde to je

zgurkaa
30. apr 2008

paska tusim Dolnozemská nie?

paska
30. apr 2008

dakujeeeeem 🙂
tu guglim už asi hodinu 😖 mam nervy z toho stresujem jak pred svadbou 😅

radoslava
30. apr 2008

Paska to su nervy čo?

paska
30. apr 2008

no 😖

ivka33
30. apr 2008

dobré ránko,
my sme mali otrasnú noc, podobne ako nedávno vavka. Inokedy sa iba budí 100x za noc, ale cucne si a spí ďalej. teraz nevedel zaspať, stále sa mrvil, sadol si, ľahol si, potom plač, potom sa aj snažil uložiť a znovu všetko dokola.
Žeby to bolo z toho včerajšieho očkovania?
certi, Martinko je krásny
pasi, čo ideš na konzultáciu?

paska
30. apr 2008

ivka na skušku a už mam nervy aj z cesty aj zo skušky 😅 ešte aj maleho bereme no bude to sranda
tak dakujem vam a idem 😖

zgurkaa
30. apr 2008

paska drzim palce na skusku a kam das maleho? ivka mozno naozaj to ockovanie ☹

maryn
30. apr 2008

krasne ranko 🙂
paska drzime palce a neboj zvladnes 😉 som si ista
certik malinky je nadherny, podoba sa mi na teba 🙂
chvalim aj ostatne deticky, podarene 🙂
vavka takze pracka ide nonstop co?

zgurkaa
30. apr 2008

baby ako robite bielu kyslu fazulovu polievku???

maryn
30. apr 2008

ja najprv dam nieco udene /rebra, koleno, klobaska/ zalejem to vodou aby bolo cele ponorene, dam bobkove lisy zo 2-3, nove korenie, cierne korenie cele, cibulu strednu a zo 5-6 strucikov cesnaku, varim kym sa to udene neuvari, potom pridam fazulu /ja ju mam namocenu niekedy aj 1 apol dna, uvarim aj fazulu, pridam zemiaky, vtedy to osolim, dam jedne masox a trosku vegety, potom ked su zemiaky uvarene, zahustim so smotanou a hl. mukou necham prevriet a este prilejem smotanu kym to nema taku bielsiu farbu a este necham prevriet 🙂

maryn
30. apr 2008

my si ocot davame len do taniera, kazdy podla chuti, ja si davam aj magi 😅