Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

vavka33
autor
10. jún 2008

certi,tak nech sa vyhnete tomu vypalovaniu a radsej sa to zahoji samo.
Ja tu mam bozsky klud,lebo ked je doma aj vanes,tak sa tie dve len saleju a skriekaju,Lea sama je kludna,stale nieco piseme,citame,rozprava mi vsetko mozne,co ten jej jazycek dokaze vycarit.
Dnes sme nemali od pol 8 elektrinu,prave ju pustili,tak som jej pustila telku a pozera o vlaciku

petusko
10. jún 2008

ahojte 🙂
čerti, držte sa, nech to dopadne čo najlepšie 😉

vavka33
autor
10. jún 2008

No ja som prave lele vybrala kliesta.Slo to rychlo a nastastie drzala.No toto bude obdobie,nedavno som mala ja,vcera svokor...klieste vsade.V zivote som to nemala.

andrea.m
10. jún 2008

čerti držím palce a myslím na vás nech sa martinko čím skôr uzdraví.

maryn ak už ste raz boli bez plienok,netreba sa varcať spať ani občas,viki bude z toho potom popletený.nebude vedieť kedy si ma a kedy nemá davať pozor a odvykacia kúra bude nakoniec zdlhava.

bubi7
10. jún 2008

ahojte kočky. certi držim palce nech sa to Martinkovi zahoji same.naš Maetin stale zapal ucha teraz zase druheho nejako sa ho to drži.

andrea.m
10. jún 2008

no martinovia sa nam nejako pochoreli 😒 tak aj tvojmu martinovi bubi skore uzdravenie 😉

drobec.z
10. jún 2008

aj my zelame martinkom skore uzdravenie 😉
vavka, ja ani neviem ako to vyzera, ja som tiez v zivote nemala kliesta, ale vraj su teraz rozsirene a u nas v trencianskom kraji riadne...

tonicka
10. jún 2008

maryn, ten nocnik,mame aj my take obdobie... a to sa pred tym sama pytala,teraz ani za svet...

maryn
10. jún 2008

toni tí nasi drobci su nejak prepojeni 😅

paska
11. jún 2008

prvááááááá 😀

drobec.z
11. jún 2008

Tak Romanko hocikedy ked ho zobleciem, rychlo uteka k nocniku, sadne, ale nikdy sa nevycika, neviem, ci sa to len tak hra alebo co. 😉

zgurkaa
11. jún 2008

Dobre ranko, ja som bolo vcera s malou na kontrole s ovcimi kiahnami. Uz sme v poriadku. Miska vazi 9,9 kg a ma 86 cm.

radoslava
11. jún 2008

Dobre ranko prajem.
Zguri aj vieš kolko schudla pri tych kiahniach. Inak vysoka je dost to asi po maminke ze?

drobec.z
11. jún 2008

zgurka, a mala ti chytila kiahne od niekoho)? my sme boli v kontakte s mojou neterou, ked mala, ale Romi nastastie nechytil, tak vysoka je riadne, len tych kg je nejako malo 😉

certica
11. jún 2008

caute, dakujeme. v piatok dam vediet, ako sme to zvladli. inak ten pupcek ho neboli nastastie.
bubi, tak zapal ucha tiez nie je bohvieco, nech to rychlo prejde

baby, ja neviem, co mam robit, ci ho mam nechat hladneho revat, ale martin ma 8 tyzdnov a vazi (ak ma oci a vaha neklamu) cca 6,5 kg 😲 , preboha, ved on pribral 3 kila. som z toho mimo...

zgurkaa
11. jún 2008

Certi 3 kg.....riadny papkac. Ved to je dobre nie?
Drobec.z Miska dostala kiahne od starsej dcerky, ta to doniesla zo skolky.
Radka, Miska neschudla nic pri kiahniach. Velmi jej chutilo jest. Tou vahou som sa chvalila, od aprila pribrala 700 g. 😀 Ona vzdy patrila medzi vahovo lahsie babetka.

bubi7
11. jún 2008

čerti ved Martinko ma akurat

maryn
11. jún 2008

ahojte 😎
certi to je super ze tak pribera wau 🙂 a dobre ze ho ten pupik neboli, aspon ze tak 😉
zgurka ved je to super a vysku ma fakt perfektnu, viki ma len 82 cm 🙂
bubi nech to martinovi rychlo prejde 😉
musim sa pochvalit, dnes nam len raz stala nehoda pocurkania, inak sa pekne pyta klop klop klop a dokonca sa aj vykakal do nocnicka, huraaaa 😵 sme uz treti den uplne bez plienok, teda okrem noci a poobednajsie spanku

bubi7
11. jún 2008

mala mi spi v noci mi vracala a dnes ju dvakrat prehnalo neviem či jej niečo uškodilo.už som zabudla kolko hylaku jej možem dat myslim kvapiek

zgurkaa
11. jún 2008

Marynka super, ako to robis? Moja uz zdaleka krici, ked zbada nocnik ☹

bubi7
11. jún 2008

maryn maly je šikulka

vavka33
autor
11. jún 2008

Certi,riadny chlap ten tvoj martin,budes mat co osit.Aj Lea bola taka tazka,cize som ju rychlo naucila chodit,nech ju nevlacim 😀 😀

paska
11. jún 2008

😀 čavte teda
vavka ako si ju učila chodiť? ja som sa mohla aj na hlavu postaviť ale naučiť ho chodiť sa mi nedarilo ako sa to robi?

vavka33
autor
11. jún 2008

Pasi smejem sa,nevidis?

paska
11. jún 2008

vavka kôli tej hlave? 😀

maryn tak to maš za chvylku po starostiach s plienkami 🙂 andrejko sa tam aj vycika aj vykaka ale nepýta sa musim ho posadiť

vavka33
autor
11. jún 2008

nie,koli tomu uceniu.to som len s humorom napisala koli vahe certulkinho maleho.

vavka33
autor
11. jún 2008

moj poklad spinka od pol 11tej.aj som navarila,aj sa opalila 😀
A dnes osm bola a akupe v lekarni,nechala som tam tisicku,ale akupila som okrem mlieka aj veci proti hnusnym kliestom 😀

paska
11. jún 2008

šak aj ja 😀 😀

vavka33
autor
11. jún 2008

A Siska ako preziva posledne dni v skolke?V septembri ide do skoly,ze?

paska
11. jún 2008

sisa je ako besná ked neni v školke a do školy sa teší sama sa naučila čítať číslice až do stvovky len napísať to ešte nevie a ide jej aj čítanie písmenok
už mame tašku aj plny peračník ešte zošity a je to 😎 budem nervozna jak pes aj za ňu ked pojde prvy deň