Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
23. nov 2009

ranecko 🙂
maryn, nech sa nelke rychlo polepsi. myslim, ze na larangitidu sa nedavaju atb, len ten kalciovy sirup.
Petik je dnes predsa len este doma, ale zajtra uz nacupita. sopliky ma fakt len take, ze ani nefukame. tak to dufam bol len taky poplach.

lenadka
23. nov 2009

cavte cavte 😀 vcera som mm pripomenula stretko, lebo mi doniesol od svokry pozvanie na vikend na obed-nastastie nedelu, ale inak ma riadne nastval-tvaril sa ze zabudol, este ze sme sa slubili na sobotu 🙄 😠
a zacal sa mi vykrucat, ze on tam nikoho nepozna-no ma smolu, som mu povedala, ze keby isiel vlani uz by niekoho poznal a takto spozna-tak to travi, dufal, ze sa s toho vyvlecie 😠 uz argumentoval ze ma v sobotu robotu-ved ta mu neutecie! Pravda dievcata! Asi by ho bolo treba nejako zahambit a na stretku pekne privitat-ze cao Rudy!!! 😀 No konecne ta vidime!!!! Ze si sa aj ukazal, ved lenadka len o tebe basni aky si skvelý a uzasny manzel, ze lepsieho a spolocenskejsieho na svete niet! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

baby ved uznajte, ja som tuto sobotu obetovala a pomahala som mu v zahrade-normalne som hnoj kydala /oral zahradku/😀 😀 😀 😀 😀 ,len aby sme na stretko dalsi vikend isli a ze to nebol jeden furik 😀 no nezasluzim si??? 😀 😀 😀

certica
23. nov 2009

caute, tak na mna padol nejaky virus alebo co, vcera vecer ma len v krku skriabalo a v aute mi bolo na grc, dnes uz teplotujem a celkovo som jak zbyty pes. chalani chrapu, idem to vyuzit a zalahnut tiez. cele doobedie som ratala minuty, kedy nastane tato chvila 😀 . do soboty musim byt fit

leni, ze hnoj kydala... to bude euracikov 😀 . ale co ma este zaujalo, je ta - oral zahradka 😀 , zaujimavy to preklep 😀

maryn, aj malej rychle uzdravco

lenadka
23. nov 2009

certi 😀 😀 😀 😀 to nie je preklep: on oral zahradku a ja som do brazd hnoj hadzala 😀 😀 😀 😀 ak ma videli sousede, museli sa rehotat skodoradostne ako kone, ze pani inzenirka hnoj rozvaza 😀 ale mna taketo prace neprekvapia ani sa ich nezlaknem 😉 ked som to rano kamoske cestou do prace rozpravala rehotala a na cele auticko-8miestne 😀 lebo pytala sa ze co som robila cez vikend, najskor ma nic nenapadlo a potom som jej povedala toto, tak sa rehlila ze ako som na TAKE cosi mohla zabudnut 😀 😀 😀

paska
23. nov 2009

ahojte 😀 tu je sradny kopec dneska 😀

čerti a maryn choroby heš 🙂 leni 😀 tak ja ho tak privítam 😀 😀
inak ten oral aj mňa zaujal 😀

petusko
23. nov 2009

ze by sa januar vratil do starych kolaji 😕 😀 super 😀
teda leni, ja som dievka z dzedziny, ale totok by som nerobilaaa 😀 na FB chodia furt ziadosti na farmville, no ale co som, ja som rada, ze je so zahradou pokoj do jari 😀

tonicka
23. nov 2009

Petusko a potom som to premenovala na stretko uchylacok 😀 😀 , ale ten nazov vznikol preto, ze som mrkla do vysie uvedenej temi preťahovanie pimlicka, lebo som tam cbadala certicu a odtial som dala len IP 😀 😀 😀

tonicka
23. nov 2009

pardon, tak pretahovanie pimplicka malo byť 😀

petusko
23. nov 2009

dakujem za objasnenie. ale aj povodny nazov je zaujimavy. neviem ci sa teda mam tesit, alebo bat 😀

maryn
23. nov 2009

no teeeda 😀 😀 😀
petusko daj ze nejake recepty na domacu liecbu, ja nic take nepoznam a rada by som skusit

petusko
23. nov 2009

maryn, mne sa velmi osvedcil cibulovy sirup, nakrajam cibulu, dam za lyzicu medu, necham do druheho dna a davam petikovi aj preventivne. ked bol naposledy tak velmi chory, tak po tomto mu kasel presiel za dva dni uplne. a inak klasika, cajiky citronove medove, na noc zvlhcujem vzduch mu v izbe a pod. 😉

petusko
23. nov 2009

no ale pre nelku neviem. hadam len nejake probiotika a ja este davam cebion. petkovi sirup a marcelkovi kvapky.
Petik mi tu recituje mikulassku basnicku, podareny je 😀 si to trochu myli s otcenasom 😀

dadus
23. nov 2009

Ahojte babulky, ako sa tu mate? ja som sa tu pekne dlho neukazala,ale akosi som vytazena. ako sa drzia vase zlaticka? aj vasi su tak vzdoroviti? 😀

tonicka
23. nov 2009

jeej dadus ahooj, jasneee a najnovsie ked place lebo som nieco zakazala, tak zacne ze boli ma nieco, alebo ublizila som si 😀 😀

radoslava
24. nov 2009

Dobre ranečko sa praje
Kavičku mam za sebou tak idem pracovat 😀

tonicka
24. nov 2009

ja si tiez prosim 🙂

petusko
24. nov 2009

ahojte 🙂
aj ja dopijam kafe, uz take polostudene. Manzo zalial, ale nejako sme si prispali s Petkom, tak sme leteli do skolky ako namydleny blesk 😀
ahoj dadus, u nas je v kurze vyhovorka, ze ho boli brusko 😖 alebo sa pride vtierat maminka lubim ta a opakuje to do nemotyyyyy 😀 uz som myslela, ze to blbe obdobie preslo, v lete to bolo strasne, potom utlm a teraz to zacina zase. 😒

certica
24. nov 2009

hmm, tak ja si kafe neprosim. ja si prosim klud na lozku a masaz
😀
mam za sebou stavu z 3 pomarancov na lacno (ale to ja zdravo zijem, co? hned ma aj prehnalo 😀 ), citrusy udajne znizuju telesnu teplotu. no tak u mna ine...

dadus ahoj
dobre rano a fajnovy den

petusko
24. nov 2009

certi, tak rychlo pod paplon a vypotit. 😅 vtipna som ze? 😀
baby poradte, co varit, poziadavky: rychle, nenarocne a chutne 😀

petusko
24. nov 2009

no tak na temu o vareni sa nechytate 😀 idem daco vymysliet. Petulo je konecne v skolke, ani mm nie je doma, tak neviem co so sebou, mam tu nejako ticho 😀

certica
24. nov 2009

petus, ved ked nevies, co so sebou, mozes kludne aj zdlhave a narocne navarit 😀 . ja dnes robim kelovy privarok 😅

maryn
24. nov 2009

ahojte 😵
tak mame za sebou kontrolu, uz je lepise, malo by ju to konca tyzdna prejst, dalej mam davat kalciovy sirup a fenistil a odsavat sopliky, urobili nam aj poradnu tak mame 11,1 kg 😅 , tolko mal viki ako 2rocny 😕
jej tak nie len moje dieta si takto vymysla a cvici so mnou? ste ma ukludnili 😀 aj u nas je boli ma brusko a to od kedy sa nelka narodila, lebo ked plackala tak sme mu stale vraveli ze ju boli brusko a lubim ta a mamka prosim prosiiiiimm zacalao prednedavnom a ked mlademu panovi nie je vyhoveno tak sa smari o zem 😅 🙄
petusko u nas sa dnes robila zemiakova kasa a spenat, to je rychle nenarocne a deckam to chuti 😉
ozaj petusko dik za rady, skusim to nejako do vikiho dostat a aj ja davam nelke cebion a vikimu beta glukan

andy uz som skor chcela napisat, ze mi je luto ze neprides, som sa tesila, ze sa zasa uvidime, ale tak hadam sa nam to podari niekedy aj mimo strestka, ved to nemame az tak daleko a chystame sa s mm na vianocne nakupy do KE, dufam ze tami je uz ok a ozaj uz davno si nepisala ako sa filipkovi dari v skole?

maryn
24. nov 2009

to som dobre napisala ze strestko 😀

petusko
24. nov 2009

maryn, Petikovi ta cibula napodiv chuti 😅
certi, no tak zas prave preto, ze som mala volnejsi den sa mi nechcelo pri hrncoch stat 😀 narychlo som zbuchala rajcinovu polievku a isla ku kamaratke na kavu 😀 a druhy chod je dnes uplne mimoriadny, zo vcera ostali fasirky hydinove, tak som ich zohriala, dala do zemle, zeleninka a jako fajne sme sa najedli. 😀

petusko
24. nov 2009

ved ak pojdete s detmi, tak bude aj strestko 😀

lenadka
24. nov 2009

dadus ahooooooooj! Uz som na teba myslela ze co je s tebou???

lenadka
24. nov 2009

maryn, Nelka je teeda baba! 😀

paska
24. nov 2009

čavte 😀 po prečítaní vašich príspevkov mi peke vyhládlo 😀 😝

mary strestko je ešte v pohode, moja kamoška mala mať stretávku zo školy a a fb napísala že už teší na strtávku 😀

lenadka
25. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj take treba aby sme nevymreli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenadka
25. nov 2009

pasik o kolkej v sobotu vyrazate??? ze by sme naraz napr. isli 😉