Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
27. nov 2009

No veru tak na jar alebo v lete by sa to stretko mohlo podarit. Teraz su všade same virusy. Moja je permanentne kazde dva tyzdne chora.

certica
27. nov 2009

radi ahoj, u nas detto. viktor 4 dni v skolke, 2 tyzdne doma + mi s dvojdnovym posunom nakazi maleho. teraz naposledy sa martan drzal, tak mu pre zmenu svihnem virusy ja 🙄

a teraz mi este poradte, co na vikend varit, ked uz som povodne mala mat o brucha postarane a vcul babo var!

maryn
27. nov 2009

ved to certi, viki mal raz minuleho roku takuto horucku a to pred vianocami, ja som vtedy bola v nemocnici s malou, tak ma chodili pozerat a nieco nachytal, a teraz druhy krat ma taketo a aj to iste kvoli tomu ze som bola v pondelok s nelkou na kontrolu a muselo som ho vziat so sebou lebo nemal s kym ostat, tak tam nieco lapol

inak ja ked som bola mala som mala stale taketo horuckove hnusne anginy a este som aj furt grcala, si to pamatam 😝 a aj zabaly, to som este do skolky chodila a ked som chodila do skoly som uz vobec chora nebola a nelka ma tu laringitu po manzelovi, ten chodil tiez prvych 6 rokov po tatrach po lieceniach a po jaskyniach, aj prvy rocnik musel kvoli tomu opakovat a potom uz bolo ok, robim co sa da od vitaminov, po otuzovanie, savnovanie,prechadzky v lese ... a je to na .......
ale zas ked to tak beriem tak od marca do sept. boli uplne zdravucky, ine deticky su marodi pocas celeho roka, tak hadam na nieco to bude
no krasny monolog som si dala 😅
ja tiez prajem vsetkym marodom skore uzdravnie, drzkajte sa vsetci 😉

viki dostal vcera odomna zeriav na dialkove, aby mu ta choroba lepsie ubehla, tak sa tu vytesuje a huci mi za usami, nevadi jezisko prisiel ku nam skor, na vianoce donesie menej, ale mne ho bolo velmi luto, ako sme mu tie zabaly davali a on bol taky zlatucky, stale sa len pytal kedy dame uteracik prec, ziadny cirkus ☹

paska
27. nov 2009

choroby hnusne nech už su preč !
čerti u nas je to podobné ale najhoršie je že ja to vždy lapnem od nich asi mam slabu imutitu či čo 😕
a s tým varením no my sme mali včera francúzske zemiaky a dneska som robila segedín ale to len preto, lebo som včera večer pozerala mafstory a tam si ho nakladali vo velkom tak som dostala chuť 😀
a čo zajtra to netuším 😀 asi si pozrem zase nejaký serial a uvidim čo jedia 😀

maryn
27. nov 2009

jej pasi s tym segedinom si mi urobila riadne chute mnam, asi zbehnem pre kyslu kapusticku a sup ho 😀

certi ja som sa velmi tesila na to sote s ryzou a hranolkami co sme tam mali papat a aj cesnacku dobru by som zjedla 🙂

veru fuj chorobiska hnusne, uz nech je jar, pekne teplucko a slnieckovo 🙂

lenadka
27. nov 2009

maryn, viky je aky statocny a zlaty chlapcek 😵 nech sa rychlo uzdravi chrobacik...

ja som segedin robila cez tyzden, tiez som ratala ze v sobotu mam navarene a v nedelu nas svokrovci pozyvaju 😝
ale ked sa strtko 😀 nekona tak asi spravim vepřo knedlo zelo, vepřo a zelo uz mam v spajzke a knedlu nejak doma zosmolim 😀 ..alebo ma 2 variantu spanielske vtaky 😕

tonicka
27. nov 2009

ale ako kukam, ma to jedno pozitivum, ze sme nesli... je tu zivo a vo velkom sa pise 😀 😀 😀 tak len tak dalej 😉

maryn
27. nov 2009

tonicka ako to dopadlo s tym ubytkom? bolo to velmi neprijemne? treba nieco platit? vlemi som na teba myslela, velmi ma to mrzi ze si s tym mala zbytocne starosti 😒

petusko
27. nov 2009

ahojteee 🙂
teraz som sa zastavila od rana 😝
este raz: choroby nech rychlo pominu. ja klopem, aj stol roztrieskam, petik sa drzi, ten soplik je uz fuc, tak hadam bude o.k. marcel este nebol chory vobec, cudne dost, lebo petko uz mal 2x atb od sept. 😕
maryn ja som bola v pokuseni tiez, ked bol petik chory, este v lete sme mu kupili detsky notas, ze mu ho dam, ale vydrzala som 😀
lenadkaaaaaa, gratulujem velmi, nech sa babenku dari a nech pekne rastie 😵 🙂
no a k vareniu, my sme mali vepro knedlo vcera, dnes kuracie sote a zajtra len nieco light, lebo v nedelu ideme na oslavu a tam sa bude podavat pecena hus a lokse a vsetko co k tomu patri, tak nech mame pripravene brucha 😀

andrea.m
28. nov 2009

ránečko

marynka všetunko najlepšie k meninkám. myslela som na teba ale nedostala som sa k PC. robila som štvrtok,piatok cele dni a zajtra robím tiež aby som sa nenudila náhodou 😀

vikimu ale aj ostatným chorým deťuchom skoré uzdravenie...aj chorým maminám samozrejme 😉

lenadka gratulkujééééééééééééééééém a držím päste 😎

ja dnes varím segedíň a dúfam, že budú mať aj na zajtra.

marynka chcela vedieť ako filipko v škole: dobre. čítanie a matematika ho baví,z prírodovedy si pripravuju prezentácie to tiež nosí pochvaly(chystá si ich sám)z angličtiny a informatiky ulohy nemavaju takže ani nemám prehľad ale furt niečo melie po anglicky 🙂 hudobnu,vytvarnu a telesnu nerieším no a písanie 🙄 to je horor.môj syn neznáša písať a argumentuje tým že dnes sa píše na pc a že on bude zubár a písať newmusí vedieť 😠 no mám z neho dosť. takže asi tak bojujeme v škole 😝

paska
28. nov 2009

😕 baby kde ste? ticho je tu celý deň.... čo ste tam teda išli? 😅 bezomna?

dadus
28. nov 2009

ahoooj paska..... 😉
no zase som sem prisla trosku od veci 😀
no my sa mame fajn, trochu nas choroba morila, este teraz sa potim ale inac fajn. No veru tie nase detuchy neustale spekuluju, to s tym bruskom ,to aj moja mala robi, raz ma tak oklamala, ze ju boli nozicka, baby ona krivala, ako keby fakt nemohla chodit, dala som ju k opatrovatelke a potom jej volam, ci este ju ta nozicka boli a ona vyvalena, ze sak ona beha ako diva, takze takto ma ta moja mala herecka cvici 😀

paska
28. nov 2009

😀 daduš čavesko, no riadna oscarova hvizda ti doma vyrastá
andrejko takto nefilmuje, malo sa sťažuje ked ho niečo bolí ale za to moje staršie dieťa , tak to je už iná herečka, minimálne tretí ročník na všmu 😀

radoslava
29. nov 2009

Dobre ranečko
my sme dnes hore od 4,00
alebo aj skor.
Sabinka bojuje s horučkou , prave zaspala ale je zase horuca. Chora je od stredy ale horučka prišla az včera.
Ocka mame v praci tak sme same, akurat som obedovala.

petusko
30. nov 2009

ranecko 🙂
starsie dietatko v skolke, mladsie spi, manzel v praci, co to znamena? ze mam cas na rannu kavu s vami 😀
radka, boze, s vami sa to naozaj nejako stale vlecie ☹ drzte sa 😉
dadus, paska, babam to herectvo ide asi lahsie, Petik okrem toho bruska este nic nevymyslel 😀
a ozi, Andrejkovi k meninam prajeme vsetko najlepsie 😉 🙂 Petik mu poobede zavola a osobne zablahozela 😅 😀

lenadka
30. nov 2009

ahoj jani, tak ja pijem cajik 🙄 kavu som radsej zrusila 😝 a neviem sa prebrat, lebo som od 4,00 hore...nepytajte sa preco-lebo to neviem 😅
idem sa pokusit pracovat 😀

maryn
30. nov 2009

dobre ranko 🙂
pripajame sa k blahozelaniu andrejkovi, prajeme vsetko najsamlepsie 😀 😵
radka drzkajte sa a rychlo sa vyzdravte 😉
ja tu mam len vikiho, to je maly nespavec a nelka spi este od vecera, idem uvarit kelovu polievku a dnes budu spagety s morca delou a so syrom, po tom masovom vikende sa mi ziada nieco jednoduchsie 😀

maryn
30. nov 2009

certi a martinko sa ma ako? este ste mali take vysoke horucky? my sme mali 2 noci zabalove a od vtedy chvalabohu uz je dobre.

petusko
30. nov 2009

maryn, mame rovnaky obed dnes 😀 akurat u nas bez polievky.
no idem sa rozkyvat, treba dat prat, trochu upratat a zehlit by sa tiez zislo 😝 a chcem dnes zamiesit na medovnicky, idem nejaky fajny recept pohladat.

maryn
30. nov 2009

joooj o zehlini ani nehovor, mam tu taku kopu, ze 😝
peti tak si spomeniem na vas pri obede 😀
no na medovnicky je uz najvyssi cas, aj mne by sa zislo nieco vymysliet, len pri tychto dvoch nezbedkoch tu ledva pisem, lebo viki mi tu vytukava do toho jak do klavira

petusko
30. nov 2009

no cesto je uz v chladnice, uvidime zajta, co z toho bude 😅

lenadka
30. nov 2009

mnáám mi robite chute na tie spagetty 😀 😝 😀

andrejkovi vsetko najlepsie!

tonicka
30. nov 2009

Andrejkovi vsetko najsamlepsieeee 😵 😵 😵 😵 😵
u nas nic nove, len sople, sople a somle, priesvitne a veeela ani hrdlo, ani nic ine..... tak ju dam do skolky, dr..povedala ze mozem, aj papier mi dala a prave mi tu zaspalo dieta 😕

petusko
30. nov 2009

toni a nebude to z nejakej alergie? 😕
ja som bola pre petika o tretej, tak este spal, vsetky deti uz behali, len moje nechcelo vyliezt z postielky. 😅

certica
30. nov 2009

paskovi najmladsiemu trosku oneskorene aspon vesely meninovy vecer (ak uz nechrni 😀 ), vsetko naj naj, vela lasky, radosti a pekne frajerky 😎 🙂

maryncok, martos tiez uz nemal potom vysoke teploty, ale noc z piatka na sobotu bola dost brutus, celu noc sa na striedacku bud dusil soplami, resp. ich prehltal a napinalo ho na grc alebo potom z toho plakal a nikoho nechcel, aj mna odstrkoval. nedalo sa s nim nic rozumne robit. nejak sme to prezili. uz som aj myslela, ze sa mi dieta zo dna na den odstavilo od prsa, ani dalsi den nechcel, nuz ale prekvapko sa nekonalo (asi by som to aj tak neprezila 😀 ). uz je relativne fajn, ja sa tiez doliecujem.
viki bol po dlhej dobe v skolke, no uvidime, dokedy. v stredu maju mikulasa.

a spagetle som nejedla 250 rokov 😲 , zato bola vecer pizza a smadna som jak tava jednohrba 😝

tonicka
30. nov 2009

petusko, vyzera ze ano, asi alergia, no co uz 😅

paska
1. dec 2009

ahojte 🙂
andrejko ďakuje všetkým, včera bol besný lebo už si uvedomuje, že má nejaký sviatok, čakal na darčeky a trasenie rukou 😀 a zaspal až o 22.30h 🙄
inak ked tak čítam ak vaše deti prežívajú v noci horúčky ... 😖 ja som to zažívala len pri sise, andrejko aj keď je velmi chorý spí obstojne len ked išli zuby to bola hrúza
rýchlo sa všetci uzdravte 🙂
a ste ma prehovorili, dneska sa robia špagety 😀

tonicka
1. dec 2009

Dobre ranko
Dnes som chcela dat karolinku do skolky,ale zahajila protestny spanok 😀 😀 ,tak neviem,len mam ist k zubarovi...

petusko
1. dec 2009

ranecko 🙂
ja budem mat rano asi cely den dnes,nejako sa neviem prebudit 🙄 a to som dobre spala v noci, maly bol hore len raz aj to vstal k nemu manzo 😅 asi to bude tym otras pocasim. 😝
tych spagiet som sa vcera tak obzrala, ze som uz skoro nic nejedla cely den 😝
dneska idem robit francuzske zemiaky.
rychlo sa doliecte vsetci. sak uz je december, budu vianoce, tak nech sme fit.
idem si dat kavu do kybla, nech ma preberie 🙄

tonicka
1. dec 2009

daj si aj za mna 😉