Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
4. jan 2009

no tak keby chodí do MŠ Tami ta isto v stredu nejde a Filipko uvidím, zatiaľ je zdravý klop,klop

zgurkaa
5. jan 2009

Dobre ranko

andrea.m
5. jan 2009

dobre

zgurkaa
5. jan 2009

Uz aj u nas konecne nasnezilo 😵

silvinka
5. jan 2009

Ahojte babulky mozeme sa k vam pridat ? ja som chodievala medzi oktobrovky 08 ale obcas som vas precitala, a kedze nas Lukasko bude mat teraz 2 roky a ja zistujem ze nema partakov v jeho veku rada by som sa pridala medzi vas

silvinka
5. jan 2009

v prvom rade vsetko dobre v novom roku a hned vas idem zavalit otazkou ako vasi dvojrocny prckovia papaju varenu stravu , lebo ten nas v poslednej dobe odmieta uplne vsetko varene :( absolutne odmieta papanie priborom vsetko len rukami y jedol a tak momentalne ficime na rohlikoch a ovoci do ruky uz som z toho nestastna zacala som ho viazat do stolicky a na silu do neho nieco pcham ale to nie je moc dobre riesenie si myslim
skusala som setko mozne, zaujat ho hrou aby si neuvedomoval ze papa, "vymenny obchod" ked popapas dostanes auticko pod, nevyhli sme sa ani metode po riti , ale niiiic nezabera nemate nejaky tip ako s nim prestat bojovat aby zacal konecne papat

andrea.m
5. jan 2009

silvi mne s príborom ešte nevie poriadne jesť ani prípravkar filipko.tami je lyžicou a rukami kedy ako.niekedy za pochodu v rámci hry a ked nechce nič tak u nás to vždy zachráni fľaša mlieka.

radoslava
5. jan 2009

Caute
Silvinka vitaj ,
a k tomu jedlu tak moje dieta papa varenu stravu naštastie nemam s tymto problem ale mam dost kamaratiek čo maju a dokonca pri 4 ročnych detičkach.
Neviem ti teda poradit velmi, ale ked budem vediet niečo tak urcite napišem. A moja Sabinka papa lýžičkou a vydličkou. Vidličkou ale len take ako parok čo sa da napichnut. 😉

radoslava
5. jan 2009

Boli sme sa dnes sankovat na Zochovej chate bolo tam kopec deti no super parada. Dokonca sa tam lyzovalo jedno dievčatko co bude mat len tri roky vo februari no ja som nechapala. Šikulka to bola a keby ste videli toho hrdeho ocka ked som sa mu prihovorila ze kolko ma jeho dcerka 😀

radoslava
5. jan 2009

Sabinka teraz spinka je zničena 😀 😀 😀

paska
5. jan 2009

ahojte 🙂
silvinka vitaj doma 😉 u nas s jedenim problemy nie su ale niekedy nechce sedieť v stoličke tak mu dam vybrať kde sa chce napapať a tam zje všetko
a ked nechce varene tak mu daj ten rohej ja si myslim že to je len take prechodne obdobie -

radoslava
5. jan 2009

Cafte jej nadherne sneži boli sme v obchode a Sabinka je s toho snehu stale unesena. Celu cestu my spievala
Ježišku milačku kolembati didla didla
😀 😀 😀
a pusa sa jej nezastavila furt nečo že sneži a pada sneh a ideme po ceste domov no už ma niekedy s toho aj hlava boli ale musim vydržat 😀

andrea.m
5. jan 2009

a to sme sa nevedeli dočkať kedy začnú kecať 😀 😀 😀 aspoň ja som sa pri Filipkovi nevedela,pri Tami som tomu dala voľný priebeh ale ona zase začala veľmi skoro. od 10tich mesiacov jej chodí klapačka uff.

silvinka
5. jan 2009

paska 🙂 no pekne si to npisala vitaj doma a kde som vlastne doma ? 🙂 medzi januarovkami, oktobrovkami ci augustovkami 🙂))

dufam ze je to prechodne lebo inak neviem , som z toho smutna on nikdy nemal problem s papanim ale v poslednej dobe je to dost zle a u nas neplati nechaj vyhladovat on sa napapa ... jemu staci pit :(((((((((((((( ale dnes som robila palacinky a normalne sa napchal do popuku 🙂)))))))))

zgurkaa
5. jan 2009

Andy, vsetko najlepsie k tvojim meninam, poslusne deticky, lasku a hlavne zdravicko. 🙂

andrea.m
5. jan 2009

všetkým dakujem za gratulácie 🙂

radoslava
5. jan 2009

Andy zlatko vsetko najlepšie ja som si ta aj poznačila do kalendara a skoro som zabudla.
Nech si hlavne zdrava a aj cela tvoja krasna rodinka

dorotka
5. jan 2009

silvinka mne amelia asi tri tyzdne odmietala jest maso niekedy si ho aj vypytala a nejedla potom ju to preslo a ona zas celkovo velmi neje pecivo jedine pred spanim si pyta rozky do postele
andrejka aj ja prajem vsekto najlepsie k meninam 😉
radka to si pekne sabinka pospevuje amelia iba krici co jej hrdlo da a do toho mi obcas oznami ze pieva pieva tj spievam ale tiez sa dnes zo snehu tesila chcela do neho kreslit a tiez hovorila nejake slovo co sa zdaleka na sniezik podobalo

mory
6. jan 2009

dobre ranko 😎 u nas slnecne

tonicka vsetko naj k meninaaaaaaaam 😵 vela zdravicka stastia a lasky a plodnosti 😀

andrea.m
6. jan 2009

dobre ráno....u nás mrazivé

tonička všetko najsamlepšejšie k meninkám 😀 nech sa ti splní všetko čo si praješ

zgurkaa
6. jan 2009

Dobre ranko. Toni vsetko naj 😉

paska
6. jan 2009

toničke všetko najlepšiek meninkám 🙂

príjemný sviatočný deň, my už stromec nemame od včera ale som rada lebo vyzeral ako z koncentraku už 😅
len svetielka na ňom boli a na jednej kope asi 30x ho andrej zhodil 🙄 😉

andrea.m
6. jan 2009

ja som si vydupala že budeme mať do soboty. marek ho chcel rozobrať dnes.

radoslava
6. jan 2009

Cafte
Toni este raz všetko naj naj najsamlepšie nech si stale zdrava a krasna a plna elánu a dobrej pohody.

tonicka
6. jan 2009

jeeej, dakujem kočky 😵 😵 😵
Silvinka, samozrejme, ze u nas si doma 😀 😀 Inak karolik ma teraz tiez "nejedle obdobie" 😝 Len by didinku pytala 😅

zgurkaa
7. jan 2009

Dobre ranko 🙂

radoslava
7. jan 2009

Dobre ranko všetkym
Sabinka ma celu noc didala, to uz trva od vianoc že noci su u nas taketo hrozne.
Idem dnes kupit homeopatika na zastavenie mliečka. Prvy krok už konečne urobim. Chudaci susedia ked začneme s odstavovanim.

zgurkaa
7. jan 2009

Radka drzim palce 🙂 Aj my sme tym presli.

silvinka
7. jan 2009

toni ty este kojis ? WOOOOOW

baby prosim ktore ste z II obvodu alebo mate dr> v II nepoRadite nejaku fajn detsku dr. najlepsie ruzinov , ja uz som tak vytocena na tu ku ktorej chodime bezpodmienecne potrebujeme inu dr. s milou sestrickou nie takou xantipou ako je ta terajsia .....

idem si sadnut teraz ku koznej , tesim sa ako male decko ,s troma uvrestancami to bude zabava , vraj to mam nacely den zabavku a to vsetko len vdaka ochote nasej obvodnej

tonicka
7. jan 2009

silvinka, ja chodim k Mudr. Džuppovej v ruzinove, ona ma ordinaciu po svojej mame Mudr.Absolonovej... som velmi spokojna 😎 i ked my tam chvalabohu casto nechodime...