Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

vavka33
autor
12. máj 2008

Radi,potom daj info ako je to s tym ockovanim,aj ja som ich chcela dat zaockovat proti kliestom.No ale neviem,leu caka dost ockovani.Aby toho nemala vela.Este vlastne dva povinne a potom dva proti pneumokokom.Tak uvidim,ako bude reagovat.

radoslava
12. máj 2008

Vavi veru tych očkovani je dost . Ale klieštov sa bojim asi najviac a aj pneumokoka. Ja som ju chcela dat uz v roku zaočkovat proti pneumokokom ale dokina ma strasne odhovarala.
Tak som nedala ale už sa nenecham odhovorit dam a hotovo susedia mali pneumokoka uz a hravaju sa spolu tak nebudem riskovat.

radoslava
12. máj 2008

Mory a fotky noveho domu nebudu 😀

vavka33
autor
12. máj 2008

A ako ste oslavili den matiek?ja pracou ako vzdy. 😀

katarina7
12. máj 2008

ja idem tiež dat malu zaočkovat proti pneumokokom aj proti klieštom bude toho dost.mame v albume princeznu kuknite

mory
12. máj 2008

radka dakujeme nesnivalo sa mi nic 😅 a fotky budu az jak bude vsetko hotove 😉 zatial mame este hrochu neporiadku doma a zaclony niesu a obrazy atd... 😝

mory
12. máj 2008

davam kavu da si niekto? 😕

vavka33
autor
12. máj 2008

Kati ja som pozerala uz hned rano. 😉

katarina7
12. máj 2008

ja si dam kavu mala ešte spi tak mam chvilku klud

lenadka
12. máj 2008

vavka a som pozerala ak aje Vaneska krasne opalena, jej asi staci ked sa len slniecku ukaze vsak?

fifa
12. máj 2008

ahojte, my sa ideme očkovat proti pneumokokom 3.6.

vavka33
autor
12. máj 2008

Leni ano,Vanes je opalena ako od mora.Ja som uz tiez chytena.To my oravcanky ked sme vybehli tu na silnejsie slnko,sme hned hnede.
A Vanes je od rana do vecera vonku_teda ked nie je v skole.,takze do leta bude ako cernoska. 😀

katarina7
12. máj 2008

vy tam dole mate stale pene? tu ešte pekne a teplo nebolo

lenadka
12. máj 2008

radka, ja som sa pytala mojej doktorky, vravela ze u nej strasne vela deti davaju ockovat proti kliest. encef. a vraj to deti velmi dobre znasaju, ze nema zle skusenosti, 1 ks vakcina stoji cca 500,- x 3 = 1500 cele ockovanie, potom preockovanie 1 davkou po 3-5 rokoch 😉

vavka33
autor
12. máj 2008

Kati,my uz behame v kratasoch a tielkach a tatko bez neho 😀 Ale v dome mame zimu,cize ja sa na von vyletnim a vojdem dnu a mam dvojo ponoziek.
A viem o com hovoris,33 rokov som bola na orave,ale poviem ti,to sa neda ani porovnat s tymto tu dolu.Uz nam dozrievaju ceresne,vcera som davala do mrazaku spenat,co som vcera vytrhala v zahrade,v polievke varime kalerabik a cibulku zo zahrady a uz budu aj jahody.proste je to tu oproti Orave dva mesiace dopredu

katarina7
12. máj 2008

vavka s tym opalenim maš pravdu mala mala von len ručičky a už ich ma čierne 😀

fifa
12. máj 2008

katka, ale vy ste zase mali sneh 🙂

vavka33
autor
12. máj 2008

31 rokov 😉 dva som uz tu

katarina7
12. máj 2008

vavi ja som len špenat v sobotu zasadila 😀

vavka33
autor
12. máj 2008

Kati 😉 ,ale ak chces,poslem ti 😀 bolo ho plny vandlik a to som ho len prethla z troch riadkov,este mam dalsie tri. 😀

lenadka
12. máj 2008

kati u nas v strede je aj pekne, ale inak v maji tu byva teplejsie na kratky rukav a ten so meste tohoto roku nemala, je jar ako ma byt 😉

v sobotu mali deti na obecnom urade vystupenie ku dnu matiek, jóóój ake boli zlate 😵 Lucka mala chvilami aj slzicky v ockach-ze sa boji, ale ked ju vyzvala ucitelka predniest basnicku ozila, ocka sa rozsvietili, usmev od ucha uchu a davaj 😀 ..tak mi s toho vyplynulo ze je bolo luto ze je az na konci

katarina7
12. máj 2008

fifka ved hej mali sme sneh ale ja radšej vodu a slnko ved som levica 😀 vavi on narastie neskor

fifa
12. máj 2008

vavka ako mrazíš špenát?

vavka33
autor
12. máj 2008

Fifka,normalne obtrham listky,dam do sacku a sup do mrazaku 🙂

katarina7
12. máj 2008

aj ja mam novu fotku v pase 😀

fifa
12. máj 2008

nezmrazí sa ti to dokopy? da sa ti to potom oddelovat?

vavka33
autor
12. máj 2008

a co mam oddelovat?

katarina7
12. máj 2008

ja spenat uvarim rozmixujem a zamrazim

vavka33
autor
12. máj 2008

Kati pekna fotocka.My sme sa teraz cvakli same,cize to nie je buhvi co.
Ideme do dediny na postu.Moja starka z prnice na orave ma vo stvrtok meniny,ideme jej poslat pohladnicu.

vavka33
autor
12. máj 2008

Ja ho mixnem,az ked sa uvari. 😉