Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
28. apr 2008

ja by som tiez radsej isla inokedy 😝 ale tu kamosku vidim 1-2 za rok tak jej nechcem dat kosom, by ma to hrooozne mrzelo

certica
28. apr 2008

boze, sak som vas nevedela najst 😲 😀
no ja neviem, co to chce byt, ale dnes je mi lepsie vdaka tomu paralenu. len ja vobec nemavam teploty, len raz v zivote ais pred 7 rokmi nieco taketo 😕
vavi, toto je dobra fotka a sorry, ze som neodpisala vcera
leni, no do bojnic by som hned sla. tak ma stve ten vcerajsok a vlastne aj dnes jak je krasne, som planovala, ze sa slnka nasytim a takto sme doma. mama mi aspon vikiho prisla zobrat, nech tu doma netrci zavrety. maleho asi pichnem poobede na balkon aspon

lenadka
28. apr 2008

certi, a co ti akoze je? Viroza???Prechladnutie??? 😕

fifa
28. apr 2008

ahojte, lenadka a kolko je teraz vlastne do zoo v bojniciach vstupné? dlho sme tam neboli

paska
28. apr 2008

leni ja sa pridám 🙂 možem ?

paska
28. apr 2008

čerti tak jue fajn ked je už lepšie
🙂

lenadka
28. apr 2008

pasi jasneee 😀
fifa asi 70Sk a deti od 4-15r. 40Sk...mensie deti neviem asi 20?

lenadka
28. apr 2008

paska, pojdeme asi vo stvrtok, cas este neviem, kamoska zavola po dohode s manzelom

fifa
28. apr 2008

leni dik, normálne som prekvapená, myslela som, že už aj stovku

lenadka
28. apr 2008

tak deti jednotne 40,- som kukla na nete

paska
28. apr 2008

ja len ten štvrtok berem piatok sobotu škola 😖 skušky už nech je to zamnou 🙄

andrea.m
28. apr 2008

paske budeme držať palce 🙂

lenadke prajem vydarený výlet, čertici skore uzdravenie, vavke prespaté noci, leuške plnú pusu zubov...koho som zabudla? 😀

tamarka ešte nemá ani jednu stoličku, zato ma atopický ekzém a nábeh na alergiu

certica
28. apr 2008

no ja tu mam vo stvrtok svokru prvykrat, nech vidi maleho...
inac som tam , kde som bola, zas mi stupla teplota a uz aj hrdlo zacinam citit a napina ma na kasel. ma to serka 😖
takze, viete mi niekto poradit, aky sirup mozem? nerada by som navstevovala lekarku zas

paska
28. apr 2008

hedelix sirup ten možeš určite

ivka33
28. apr 2008

áno, certi, hedelix sirup alebo kvapky možeš, aj ja ich teraz užívam a kojím.
leni, aj ja by som sa pridala do tej ZOO, ak možem, ešte muža musím spracovať, lebo keď je voľno asi bude chcieť niečo robiť okolo domu. Ale možno by som zobrala a išla s nimi aj sama.
vavka, kde si? Nitra má dnes stretko v parku, ale ja som sa včera pustila do umývania okien a dnes pokračujem. malý spí už dve hodiny, rozmýšľam, či stíham ešte jedno umyť, kým sa zobudí. 😀

ivka33
28. apr 2008

malo byť "zobrala deti" 😀

maryn
28. apr 2008

ahojte 🙂
certi mozes stodal na kasel to je homeopaticky a tiez tablety homeogene na hrdlo, to mozu aj tehulky aj dojciace maminy 😉
vavka ten stan sme chceli aj my pre vikiho a nikde sme to nevedeli zohnat 😒
ja som dnes bola na gynde, mam nejake tie problemiky, tak mi robili vyteri a zajtra idem na UZV tak dufam ze to nebude nic strasne 😖

andrea.m
28. apr 2008

marynka aké problémiky?

certica
28. apr 2008

vdakaq babule, poslem muza
maryn,comas? dufam, ze je malickost

lenadka
28. apr 2008

pasi tak vo stvrtok teda pojdes? ci sa ucis??? 😕

maryn
28. apr 2008

certik drzim palce aby ta to cim skor preslo a aby ti bolo lepsie 😉
zatial neviem co mi je, mam bolesti, takze to moze byt hocico 😒

zgurkaa
28. apr 2008

cafte. 3 dni som tu nebola a den som hladala kde ste 😀 Sme chore....teda uz len ja...upchaty nos..ani kvapky mi nezaberaju..nemozem dychat, uz mam cele pery popraskane a dnes ma zacalo hrdlo boliet. Buducu sobotu mame ist na tu svatbu a chlapcek novomanzelov ma ovcie kiahne. Nemaju ho kam dat, takze bomba. 😖
A vy co tu mate nove?

vavka33
autor
28. apr 2008

Marynka,prisiel mi balicek.Strasne moc dakujeme 😉

mory
29. apr 2008

dobre ranko 😎

leuske vsetko naj k meninam 😉 nech je zdravucka ,stastna a nech vam robi len radost 🙂

zeny mi sa stahujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 taka som stastna jak blcha 😀

lenadka
29. apr 2008

ahoj mory, a kam sa stahujeteeeeee???? 😀

katarina7
29. apr 2008

Leuške všetko najlepšie k meninkam vela zdravička a nech ju všetci počuvaju Lucinka posiela pusinku

lenadka
29. apr 2008

pripajam sa ku gratulacii Leuske...nech je hlavne zdravucka, ved sikovna a krasna je to netreba pisat😀 ako ste dnes spinkali???

mory
29. apr 2008

lenadka ideme len do podnajmu do domceka ale aspon kenecne vypadneme z toho chlieva kde sme byvali 😝 (akoze nas byt je super mala som ho rada ale susedia su prasata 😠 😠 )
ale uz mi je to jedno lebo ideme preeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec 😀

lenadka
29. apr 2008

tak sa tesiiiim s tebou....viem si predstavit aku mas radost lebo ja sa tiez neviem dockat ked budeme mat interierove dvere mozeme balit kufre 😀 😀 😀

vavka33
autor
29. apr 2008

Ahojte babulky.
Moc dakujeme za gratulacie.
Mory,nech sa vam dobre byva v novom 😵
My sme mali vcera po strasnej noci strasny den,lea stale revala,stale sa jej chcelo spat,lebo bola nevyspata.O jednej sme sli k lekarke,nedalo mi to,ona na nej nic nevidela,vsetko ciste,bez zapalu.Pozerala jej aj do pusy,vraj ma napuchnute diasenka ale s toho by az tak nemohla bliakat.Tak nas poslala na usne.tam nam povedal primar,ze ma zacinajuci zapal uska,no a dal jej ATB.Neviem,ci nestacili len dake usne kvapky,tak som do vecera vahala,ci jej mam tie ATB dat,ale ked jej vystupila teplota na 38,tak som jej ich dala.Snad nie zbytocne.Rano vstala po celej prespinkanej noci bez placu a zobudenia,ale v tom jednom usku mala natecene a zaschnute take zlte.tak asi tam predsa nieco ma,aj ked nechapem,ze z coho,stale ma ciapky a nebyva v privane.Asi s tych soplikov,co mala uz 4 dni,ale tie neboli zelene ani hnisave,len take priesvitne a odtekali jej.tak neviem.
No a detska dokina vravela,ze tam vcera mala 4 dalsie male deticky,co boli take ako lea,len celu noc plakali a nic ine na nich nebolo vidno.
Leni mam na teba otazocku koli tomu,nemoze to byt s nejakeho postreku?lebo tu naokolo su vsade polia s repkou olejnou a oni to uz asi 4 dni striekaju,lebo vsetci sme usopleni a kasleme.tak myslim,ze je to s toho,lebo aj tie ostatne deti su z nasej ulice,co strasne plakali.

Marynka,Leuska sa moc tesi z macka.chcela som sa ti vcera viac podkovatale nemala som sni silu pisat.takze naozaj z celeho srdiecka dakujeme a aj za mile slova v liste.martin povedal,ze na kona ma uz nepusti,lebo ze este si tu najdem frajerku-to po tych tvojich uprimnych slovach 😀