Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

vavka33
autor
23. jún 2008

Ahojte.
Tu je 30st a strasne dusno a pod mrakom.Potim sa ako slon v kufri,ale vcera to bolo tiez strasne.Bolo 34st.a trosku sme oslvovali,tak po 2 fernetoch so mna totalne tieklo.

lenadka
23. jún 2008

ahoj vavka tak u nas je tiez teplooooooooooo, rano suknicka a tricko a bolo mi akurat sa upecieme cez den...
vavi ked robis lekvar s ceresni aj ich melies? Ja ich asi pomixujem lebo mlyncek nemam 😕 jahody len popucim aj maliny, ale ceresne by asi bolo treba mixnut nie?

vavka33
autor
23. jún 2008

Leni,ceresne som mixl,ale je to strasne riedke,cize som to povarila a s tej stavy som urobila sirup a huste uvarila na lekvar.Aj budes varit s dakym zhustovadlom,tak to musis dat dvojnasobnu davku,ako pri inom ovoci-ved tam to mas aj napisane. 😉

mory
23. jún 2008

ahojte 🙂
tak ja sa hlasim stale chora hnacky a strasne krce po bruchu a zaludku ☹ uz to chcem mat za sbeou je to strasne trapenie 😔
a mam aktualne Eliuskine miery 12kg a 88cm 😉

a co tu nove? vas ani necitam len na zachode sedim 😝 🙄

lenadka
23. jún 2008

vavka, ja to idem robit miesany s jahodami a malinami a pridavam gelfix extra - ten 2:1 snad mi s toho cosi vyjde, uvidim ked pomixujem tie cerene ci to bude moc riedke 😅

mory, uf nezavidim ale teraz zase poriadne schudnes-uz budes priesvitna 😲

lenadka
23. jún 2008

vavi to si potom cedila? sirup nemam ziadny mozno by som mala odliat

andrea.m
23. jún 2008

uff tu je dnes hic,no neskutočné čosi.30st. ráno o 8.00 😝 čistý konec

lenadka no mi máme veľku spotrebu oblečenia,lebo len tami prezliekam niekedy aj 3x denne. už sa teším ked pojdeme na dedinu a bude môcť byť na dvore za bránkou aj v špinavom tričku. ale to nieje hlavný dôvod môjho každodenného prania. nemám balkon iba taký susiak na okne takže perem každý deň jednu práčku lebo to nemám kde sušiť.

vavka 😀 neviem,neviem či sa ti lea podakuje ked bude v 17tich pozerať svoje fotky z detstva 😀 nič v zlom

mory
23. jún 2008

lenadka sak uz som schudla 2.5kg ale teraz mi to uz fakt netreba 😝

andy ten isty problem som mala v bytovke 😠 susit len na susiaku

vavka33
autor
23. jún 2008

Andy,co je zas zle na leinych fotkach?
Leni,ked to s tym gelfixom uvaris,bude to riedke,ale po vychladnuti to zhustne.
A ten sirup som precedila-len cez sitko,ale lepsie je cez gazu 😉

andrea.m
23. jún 2008

vavka jak zas?ešte nikdy som nekomentovala leuškine fotky. proste som si pozrela leuškin album a zastávam názor ktorý som napísala vyššie.

vavka33
autor
23. jún 2008

praveze neviem preco si to napisala.Ved je to nadherne babo a fotky tiez nie su vadne,tak...???

mory
23. jún 2008

vavka lea je zlata ale vazne si ju nemusela tak uplne na kratko oholit 😀 ja viem ze vlasky dorastu a netreba sa hned hnevat a chytat za slovicka alebo prispevky sak sa tu vsetky dlho pozname a nejdeme si ukazovat ktorej dieta je najlepsie a najkrajsie vsetky su zlate a hotovo 😉

maryn
23. jún 2008

ahojte 🙂
presne mory vsetky su zlate a sikovne svojim sposobom a kazde v niecom inom vynika 🙂
inak mne sa nepaci ked su dievcatka take vystrihane, ale tym nemyslim a ani nehovorim ze leuska nie je zlata, je bohovska ale mne by sa viac pacila taka dievcatkovska, s vlaskami 😉

babyyyy ja som dnes bola u kadernicky, mam prvy krat v zivote melir, velmi sa tesiiimm 😀
mory prajem skore uzdravenie, nieze sa nam stratis 😒

andrea.m
23. jún 2008

vavka no tak nejak mi to prišlo,že ked sa leuška pozrie na to aká bola zlatá a mohla byť ešte viac tak ti vdačná nebude. proste sa mi nepáči ako ju striháš a chcela som to napísať formou srandy lebo keby ti to napíšem priamo tak by si sa hned urazila no a vidíš teba sa to dotklo aj tak.

andrea.m
23. jún 2008

ako vždy nepochopila si ma ale nevadí už si na to pomaly zvykam 😀

maryn
23. jún 2008

andy ako sa ma tami? uz ju to preslo? a co vysledky?

mory
23. jún 2008

maryn gratulujem aj ja by som chcela melir ale bojim sa jak budem vyzerat 😀 takze ostavam verna svojej ciernej 😎
dakujem uz sa citim lepsie ale to vecer vzdy tak a potom rano umieram tak dufam ze zajtra uz bude lepsie lebo musim do roboty 🙄

prajem pekny vecer 😉

maryn
23. jún 2008

vavka takze ste sa boli schladit na orave, aj ja by som sla, ja sa tam tak super citim 🙂 ako skolacka vaneska? ake bude vysvecko?

maryn
23. jún 2008

mory ved aj ja som vzdy do teraz mala ciernu, ale kadernicka ma nahovorila, je to pre mna nezvyk, ale myslim ze to nie je katastrofa 😀 no ved uvidite dufam ze sa nepocikate od smiechu 😅

andrea.m
23. jún 2008

maryn tak super a ako sa cítiš? nemáš poštiepené vlasy? lebo ja som mala. a tami...no stolica je ešte stále hnačkovitého charakteru len už nieje raz za hodinu iba 4-5x za deň tak neviem či sa mam tešiť či zúfať či čo. a výsledky budú zajtra.

mory budem na teba ráno myslieť 😉

mory
23. jún 2008

andy dakujem 😅 aspon niekto 😀 😵

andrea.m
23. jún 2008

ja vždy 😀

maryn
23. jún 2008

no citim sa na 14 😀 😅 a konceky su zatial v pohode, uvidim do kedy
tak ja myslim vzdy na vas vsetky 😀

maryn
23. jún 2008

uz tento tyzden konci skola nie? ci este ich budu terigat aj na dalsi na tie 2 dni?

fifa
23. jún 2008

ahojte,, nestíham sem už chodit, vzala som jednu administratívnu prácu , pretože mi bolo naznačené, že ma neskor možno aj zamestnaju, je to len na štyri hodky a k malému mi chodí mamina, malý ju má rád, no a pilepšenie k materskej je tiež vtané 😉

marynka, deti končia v piatok 🙂

andrea.m
23. jún 2008

no neviem ako základky ale my ideme s kyticou v piatok 🙂

fifa to je super,blahoželám. ja by som taký pol úväzok na 4 hodky brala.len deti by trebalo popredať

fifa
23. jún 2008

šup s niimi do školky 😀

andrea.m
23. jún 2008

fifka my ešte nechodíme

fifa
23. jún 2008

tak potom bud rada že si s nou doma a že nemusíš chodit do práce, ved mne sa tiež neak extra nechce,, ale chodím, čo už, ved len cez leto a možno si fakt vybudujem miesto do budúcna....dobre, idem sa ospršit a buvat, rano do práce.... 🙂 dobrú noc 😔

andrea.m
23. jún 2008

dobrú noc a sladké sny